Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiej muzyki słuchacie?


greg666

Rekomendowane odpowiedzi

Elektronika - trance, psy trance, minimal, schranz, house, troche dubsep, eksperymentalna.

Rap z lat 90-2000.

Rocka trochę i ogólnie otwarty na wszystko jestem.

 

-- 16 mar 2015, 20:20 --

 

Mama mi kupila magnetofon jaj bylem maly a do tego w zestawie majke jezowska i smerfne hity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie najbardziej lubię muzę poważną, jakiś balet, opera, walce i takie tam ;)

 

Będąc zbuntowaną nastolatką 5 lat słuchałam Depeche Mode i byłam prawdziwą depeszówą :D , zloty, spotkania, oj fajnie było.

Generalnie muza lat 80-tych, nasza i zagraniczna :smile: , to jest to- o np. new romantic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy próbuję odnaleźć się na nowo. Kiedyś słuchałam doom i black metalu, ale w moim życiu zaszła pewna rewolucja i wszystko, czego wcześniej słuchałam, przypomina mi o pewnych wydarzeniach, o których wolałabym nie myśleć.

 

W tej chwili post-rock, shoegaze, i post-punk, ale mam nadzieję, że lista niedługo się znacznie powiększy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie babram się w gatunkach, dlatego wymienię muzyków :D

Depeche Mode, RHCP, Linkin Park, Hollywood Undead, Disturbed, Faith no More, Fall Out Boy, Slipknot (tak, ten Szitgniot :D), koRn, Nightwish, Nirvana, Metalica, 5 Fingers Death Punch, The Offspring, swego czasu BMTH, Asking Aleksandria, Green Day, Three Days Grace, a także Bullet for My Valentine, Nomy i Shinedown.

Trochę tego jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie babram się w gatunkach, dlatego wymienię muzyków :D

Depeche Mode, RHCP, Linkin Park, Hollywood Undead, Disturbed, Faith no More, Fall Out Boy, Slipknot (tak, ten Szitgniot :D), koRn, Nightwish, Nirvana, Metalica, 5 Fingers Death Punch, The Offspring, swego czasu BMTH, Asking Aleksandria, Green Day, Three Days Grace, a także Bullet for My Valentine, Nomy i Shinedown.

Trochę tego jest :)

moim zdaniem bardzo skromna lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę metalu, hard rocka, rocka, alternatywy, w sumie nie patrzę na gatunek tylko na to co mi się spodoba

The Rolling Stones, AC/DC, Iron Maiden, System od a Down, Queen ale też Łydka Grubasa, Luxtorpeda, The Cinematic Orchestra, Marilyn Manson, Mela Koteluk, Kult, KNŻ, Vintage Trouble, Tom Odell, Adele, Radical Face, The Black Keys, Mumford&Sons i wiele innych

normalnie pomieszanie z poplątaniem ale nie ma co się ograniczać do jednego gatunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×