Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w tych odpowiedziach zdziwiły duże różnice między Wilkiem a Korwinem a myślałem że oni niczym się nie różnią poza mentalnością, a to że Wilk jest za wspieraniem z publicznych pieniędzy odnawialnych źródeł energii wręcz zszokowało bo Korwin jest zaciekłym tego wrogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję SLD, że jesteśmy w tym jak to nazywają "eurokolchozie", gdyby nie to, bylibyśmy na poziomie dzisiejszej zachodniej Ukrainy. Poza tym, uważam, ze sektory strategiczne, w tym energetyka, powinny być pod kontrolą państwa. EWWiS przecież też była formą zabezpieczenia energetycznego, mnogość podmiotów i zacieśnienie współpracy gwarantują bezpieczeństwo energetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wyszło z latarnika najbliżej do Grzegorza.Brana jako konserwatywnego wolnorynkowca liberała. Drugi Duda trzeci Kukiz. Ostatni komór i Palikot. Nawet bliżej mi do ogórek. Gdybym wybierał opcje w każdym pytaniu "nie wiem /nie rozumiem/ lepiej nic nie robić" wyszedł by Komorowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wkurzyłem się na debili,kretynów i idiotów, którzy obrażają prezydenta.

 

Też popieram pomoc dla Nepalu.

Podpisaniem 67,gender konwencji, GMO, grabiez OFE

za szoguna i politykę nie robienia i patriotyzm spod znaku orderu dla Michnika i czekoladowego orła zasłużył sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie poparcie na forum dla Brauna czy Korwina.Tu średnia wieku wynosi 20 parę lat,to target tych panów.Ja przed 40 nie dam się nabrać na Korwina bajeczki, dla młodych ludzi.

Co to pomysłu Kukiza e słynne Jednomantadowe Okręgi Wyborcze.Będziemy mieli tylko dwie partie.PO i PIS.PO zdobędzie w sejmie 70 % miejsc,w Senacie 90 %.System już upadł w Nowej Zelandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno za rządów PO zadłużenie Polski wzrosło niemalo 40%, miała spaść biurokracja, nie spadła, ilość etatów powiększyła się o 20% a wydatki na ich utrzymanie o 11 miliardów złotych. Dobrze że młodzi przejrzeli na oczy, bo starym juz mózgi poprała ta gebbelowska propaganda. PO zdobędzie 70% miejsc w sejme, bożę bożę bożeeeenko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braun chcę intronizacji Chrystusa na króla Polski :hide:

W ogóle zastanawiający jest wysyp kandydatów liberalnych gospodarczo z konserwą obyczajową mamy Brauna, Korwina, Wilka, Kukiza, częściowo Kowalskiego gdyby wszystkich zebrać ich razem to byłaby potężna siła. A kandydata stricte lewicowego nie ma w ogóle bo Palikot to raczej tylko lewica obyczajowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wskażę palcem, kto z nas dwojga ma antysemickie zapędy, bo sprawiłabym Ci przykrość.

Ja tam generalnie nie mam nic do Żydów, a nawet kilku znam prywatnie i to bardzo ciekawi ludzie.

Nie lubie jedynie żydokomuny bo to najgorsi zdrajcy sprzedawcy Polski, WSI, UBcy których macki sciskają nas do dzisij.

Świtnie Żydów w Polsce zdiagnozował Korwin. Mówił mianowicie że Żydzi w Polsce podzielili się na 3 obozy:

- liberałów wolnorynkowców którzy dawo uciekli z Polski najczęściej do USA,

- Żydów polskich patriotów których niestety jest najmniej ale zdarzają się

- i niestety żydokomuna, która jest czymś najgorszym z możliwych to ro generalnie dawne SB,UB, post agenci sowieccy mordujący Żołnieży niezłomnych a do tego kolaboranci którzy sprzedawali i Polaków i swoich współbratów podczas WW2 hitlerowcom.

Żydzi tak samo jak Polacy są różni. Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.

PO zdobędzie w sejmie 70 % miejsc,w Senacie 90 %.

Nie daj Boże takich czasów bo to oznacza całkowitą likwidację Polski która i tak jest wygaszana i zwijana. Powtarzam słowa Niesiołowskiego:

Żewuski, Branicki i Szczęsny Potocki zdrady narodowej od Tuska, Komorowskiego i PO mogliby się uczyć.

W ogóle zastanawiający jest wysyp kandydatów liberalnych gospodarczo z konserwą obyczajową mamy Brauna, Korwina, Wilka, Kukiza, częściowo Kowalskiego gdyby wszystkich zebrać ich razem to byłaby potężna siła.

Dlatego mi w teście wyszedł Braun chyba. Dla mnie jednak jest on zbyt radykalny. Myśle ze bede w 1 turze wybierał miedzy Kukizem a Dudą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chce Kukiz.Taki system jest w USA.Tylko dwie partie.

Carlos idiotyzm fundamentalistów jest nie do ogarnięcia.Jakby wybierać między Dudą a Kukizem, to już Duda.Bo i nie chce rozwalać ustroju.I nie ma tak poronionych pomysłów.

A ty Neon to ile masz lat ? 17-20 ? Dorośniesz to zmądrzejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-dla-Wiadomosci-TVP-Komorowski-mocno-traci-Kukiz-zyskuje,wid,17502990,wiadomosc.html?ticaid=114c96&_ticrsn=5

Najnowszy sondaż. Komorowski znacznie traci. Kukizowi rośnie. Duda +/- to samo. Co ciekawe jak publikowane są sondaże to jak pokazują że Prezydentowi spada to i zawsze jakoś dziwinie Dudzie też spada. Ważne jednak że antyPrezydent traci i tak ma być :D

Brawo dla Pawła oby tak dalej..

Gdzie jest 70% ludzi w Polsce popierających Prezydenta?

Nigdzie bo tylu ich nie ma. Jest ich co najwyżej 30 pare procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komoukraiński wdał się w przepychanki słowne w Stargardzie Szczecińskim, widać było, że nerwy mu puściły. A sytuacja zaczyna być coraz bardziej ciekawa. Bronek w sondażach ma wynik najniższy do tej pory, Kukiz ma 11%, nie wiadomo, czy nie poprze Dudy w drugiej turze razem z Korwinem, choć mówił, że nikogo nie poprze. Niezależnie od tego co zrobi Kukiz, to ja do drugiej tury nie idę, bo na wysłannika Banderosława nie zagłosuję, ale nie będę też płakał, gdyby zdarzyło się jajo i Duda utrąciłby rezydenta Komoukraińskiego. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonkWidze że uważasz się za człowieka szczególnie rozumnego ponieważ skończyłeś 40 lat i lubisz Prezydenta Komorowskiego, a gdzie argumenty ku jego prezydenturze, bo dla mnie jest nijaka, jest równie chory na władze i splendor co Wałęsa i podpisuje wszystko co PO mu pod nos podłoży. Współwinny dlatego jest ogromnemu wzrostowi zadłużenia Polski, ale zapewne Twoja krótkowzroczność nie widzi przyszłych skutków tych ruchów. Dlatego uważam że taki ktoś jak Kukiz jest potrzebny, jak Orban w Węgrzech, nie taka za przeproszeniem nijaka pipa jak Komorowski . Jest potrzebny ktoś, kto potrafi powiedzieć NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he wyszedł mi Palikot.Ale Komorowski ma mój głos.I nie zepsuję tego żaden kretyn i debil od Korwina czy narodowców.

 

Naturalnie, że ma. Obaj operujecie na podobnej płaszczyźnie intelektualnej. Jest to oczywiste. Jaki elektorat taki prezydent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×