Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory do europarlamentu 2014 (ankieta)


Gość monooso

Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?

    • Demokracja Bezpośrednia
      2
    • Europa Plus Twój Ruch
      1
    • Nowa Prawica
      10
    • Partia Zieloni
      1
    • Platforma Obywatelska
      4
    • Polska Razem
      2
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Prawo i Sprawiedliwość
      3
    • Ruch Narodowy
      1
    • Samoobrona
      0
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
      1
    • Solidarna Polska
      0
    • Nie idę na wybory
      17


Rekomendowane odpowiedzi

schodząc na Jaruzelskiego...ja jednak czegoś nie ogarniam. Okazuje sie że on w zasadzie to dla nas lepszy niż Mojżesz dla Żydów. Lawirując, kombinując ogrywa prze iles tam lat cały komunistyczny świat, żeby suchą noga, bez rozlewu krwi wprowadzić nas do demokratycznej ziemi obiecanej...Broni przed Rosyjskimi wojskami, organizuje okrągły stół, zostaje pierwszym prezydentem wolnej Polski itd...itp...Rozumiem, że Urban i Miller tak gadają...no ale krw mac. Nie przeginajmy pały..Ja z tamtych czasów nic nie pamiętam, ale to chyba nie był zbawca narodu. Teraz sie okazuje że to w zasadzie prawie święty człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Prawica uzyskała tu na forum 40% co powinno dziwić z racji tego jakiego rodzaju to forum. Przecież Korwin faworyzuje silnych, zaradnych głównie mężczyzn a tu na forum takich niewiele, raczej powinno tu królować SLD albo prosocjalny ale religijny PiS. detektywmonk, taki z Ciebie antykomunista a na SLD głosowałeś. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się na początku zastanawiałem czy nie oddać głosu na SLD ale jakoś się powstrzymałem ponieważ nie ufam im. Bardziej chciałem już zagłosować na Korwina dla żartów ponieważ lubię słuchać jego kwieciste przemówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na PIS . Nawet teściową zawiozłem na Wybory autem , a Ona pozwoliła mi skreślić Prawo i Sprawiedliwość . jakim cudem te hu-jki z drugiego miejsca zdobyli tyle procent ? Niepojmuję .

 

-- 26 maja 2014, 21:17 --

 

Przecież Korwin faworyzuje silnych, zaradnych głównie mężczyzn a tu na forum takich niewiele,

Dokładnie .

Już dziadzia Korwin dziękował TVN -owi ,że pozwolił im uzyskać tak dobre wyniki . A TVN to je-bane skurczybyki . Jak ten oszołom doszedlby do władzy to szybko by wyciachał chorych umysłowo ( wszystkie drogie leki bez refundacji i niskie renty , albożadne i ,do roboty za grosze ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim województwie a także mieście PO zdobyła ponad 50%, no ale to chyba lokalny patriotyzm, no i wielu lokalnych czy nawet ogólnopolskich działaczy z tego rejonu należy do PO. Kaczyński np jest zbyt antynemiecki i arcypolski żeby tu wygrywał skoro połowa osób tu miała dziadka w wehrmahcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zabłysłeś

To partia SLD rozpoczęła proces długu publicznego, póżniej już tylko następne partie przebijały ich niechlubny rekord ;) A po drugie zabłysnąłeś, a nie zabłysłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, też głosowałem na SLD a właściwi to Moj synek skreslil i wrzucił do urny. Nasz kandydat się dostał do parlamentu. Z wyniku mojej partii jestem zadowolona. Liczę że z czasem będzie mieć jeszcze lepsze notowania

Ja głosuję zawsze na eurozwolennków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Ale widać że gówno się znasz

Nawet słowem się nie odniosłaś do tego co napisałem powyżej, że to SLD zapoczątkowało dług publiczny, a póżniej tylko przebijali ich rekord. Lewacka logika, to nie odbicie argumentu, tylko mówienie, że ktoś gówno się zna i koniec dyskusji.

Ja głosuję zawsze na eurozwolennków.

To teraz sobie spójrz na Włochy, Grecję i Hiszpanie eurozwoleniku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Włochem.

Z logicznym mysleniem tez masz problem. To chyba jasne, że skoro silnie gospodarczo Włochy bankrutują przy tej walucie, to dużo słabsza gospodarka jaką jest Polska podzieli ich los. Margaret Tchater mówiła "UE jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów" popieram w 100%. Skoro Niemcy nie mogli zdobyć europy militarnie, to zrobią to ekonomicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę, że to lewackie gówno kiedyś zniknie na dobre ze sceny politycznej

Jak się wykruszą starzy PZPR-owcy ( jak ten ostatnio w ciemnych okularach ) ,,, to może nadejdzie to szybciej , i oby tak się stało .

Dlam mnie cała nadzieja w PIS-e ,że zrobi z czerwonymi pachołkami porządek i rozliczy całą byłą komunę . Jaruzel to powinien gnić w więzieniu w najgorszej izolatce , a jego koleś Miler chcial , aby po tym zbrodniarzu żalobę narodowa ogłosic . Powinni go zakopać pod płotem , jak zakopano zabitych z jego rozkazów ludzi , którzy walczyli o Polskę wolną od radzieckich tyranów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×