Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory do europarlamentu 2014 (ankieta)


Gość monooso

Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zamierzasz zagłosować w tegorocznych wyborach do parlamentu europejskiego?

    • Demokracja Bezpośrednia
      2
    • Europa Plus Twój Ruch
      1
    • Nowa Prawica
      10
    • Partia Zieloni
      1
    • Platforma Obywatelska
      4
    • Polska Razem
      2
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Prawo i Sprawiedliwość
      3
    • Ruch Narodowy
      1
    • Samoobrona
      0
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
      1
    • Solidarna Polska
      0
    • Nie idę na wybory
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczę na zwycięstwo pani Le Pen we Francji to ostatnia szansa dla tego kraju i części Europy przed totalną islamizacją.

Francja ma już pozamiatane u siebie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ładne jaja, wygląda na to, że w europarlamencie wszyscy będą jechać po unii :lol: ładnie pokazuje to jak lewicowi kompletnie rozminęli się z oczekiwaniami obywateli a w te ich kretyńskie multi kulti to chyba sami nie wierzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na zwycięstwo pani Le Pen we Francji to ostatnia szansa dla tego kraju i części Europy przed totalną islamizacją.

Francja ma już pozamiatane u siebie w tym temacie.

Le Pen wygrała 25% ale fakt chyba już za późno jak co drugi nowo narodzony Francuz to muslim i powstanie tam państwa islamskiego to tylko kwestia czasu.

 

A wracjac do nas to wiedziałem że Korwin będzie nie zadowolony z wyniku.

 

A PiS ma tak mało bo KNP, Ziobro i może nawet Gowin mu trochę zabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyborach wzięło udział nieco ponad 6 mln wyborców z czego jakieś 2 mln głosowało na PO, liczba urzędników i członków ich rodzin to grubo ponad 1 mln także wynik PO przy tak niskiej frekwencji nie może dziwić, tak samo jak PSL który jest silny w gminach i niektórych regionach Polski i tez głosowali na niego osoby jakoś z ta partią związane, zależne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...mój starszy okazał sie lemingiem. Ja osobiście myślałem że PO jednak będzie miała coś koło 20%...ciekaw jestem następnych wyborów. Może sie okazać że jak PO w końcu zaczyna tracić to jednocześnie wyborców zacznie tracić Jarek na rzecz Korwina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takiej frekwencji wybory powinny być nieważne i zrobione na nowo, do 3 razy, jak się nie uda osiągnąć 50% to znaczy, że obywatele uznali, że same ciule i nie ma kogo bez wstydu posłać do Brukseli, więc nikt z Polski by ostatecznie nie pojechał 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takiej frekwencji wybory powinny być nieważne i zrobione na nowo, do 3 razy, jak się nie uda osiągnąć 50% to znaczy, że obywatele uznali, że same ciule i nie ma kogo bez wstydu posłać do Brukseli, więc nikt z Polski by ostatecznie nie pojechał 8)

 

nie tylko z PL...nie wiem czy gdziekolwiek frekwencja była ponad 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz jaka mnie dziś ubawiła to zdjęcie K.Szczuki z napisem "nie weszła" :smile: ...to jednak jest strasznie ciekawe. Tak popularna osoba, stojąca w zasadzie za wieloma jakby można pomyśleć bardzo ważnymi kwestiami społecznymi PL: Feminizm, Gender, sprawy homoseksualistów ...dostaje baty. Nie tylko ona. Cała partia stawiająca na "nowoczesność" dostaje srogie baty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM już zaczyna wsadzać do więzienia w TVN24...Kiedyś pamiętam jak sie czekało na A.Leppera który zawsze sie pultał do czerwoności w TV. Teraz był taki troche Niesioł...ale Korwin to bedzie hicior. Muszę przyznać, że prawie na niego skresliłem, ale jednak postanowiłem być wierny swojemu wyborowi do końca i jak sie okazało zupełnie słusznie. Teraz nie będę miał swoich przedstawicieli w PE i czyste sumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu w mediach głównego nurtu porównują Korwina z ugrupowaniami typu francuski Front Narodowy czy partia Wildersa w Holandii skoro tamte partie mają głownie anty emigrancki charakter i obrony wartości europejskich przed islamskimi czy lewicowowym światopoglądem. Takich poglądów jak Korwin( zwłaszcza na gospodarkę ale nie tylko) nie ma w Europie chyba żadna licząca się partia i jedynie co je łączy z Korwinem to radykalny eurosceptycyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takiej frekwencji wybory powinny być nieważne i zrobione na nowo, do 3 razy, jak się nie uda osiągnąć 50% to znaczy, że obywatele uznali, że same ciule i nie ma kogo bez wstydu posłać do Brukseli, więc nikt z Polski by ostatecznie nie pojechał 8)

 

Reiben, nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga rzecz jaka mnie dziś ubawiła to zdjęcie K.Szczuki z napisem "nie weszła" :smile: ...to jednak jest strasznie ciekawe. Tak popularna osoba, stojąca w zasadzie za wieloma jakby można pomyśleć bardzo ważnymi kwestiami społecznymi PL: Feminizm, Gender, sprawy homoseksualistów ...dostaje baty. Nie tylko ona. Cała partia stawiająca na "nowoczesność" dostaje srogie baty

Nie wiem co w tym de facto ciekawego. Chodzi właśnie o to że Kazimieła zajmuje się takimi pierdołami jak feminizm, gender, sprawy LGBT - a my potrzebujemy PRACY oraz CEN NA POZIOMIE SENSOWNYM W STOSUNKU DO ZAROBKÓW!!! Ja - z grubsza mówiąc - nie mam nic przeciwko działaniu na rzecz feministek, gender czy LGBT. Niech sobie Kazimieła przyczepi nawet dildo i chodzi z tym po ulicy - KIEDY ZAPEWNI LUDZIOM GODNE ŻYCIE. Najpierw sprawy które gnębią większość, potem sprawy które dotyczą marginalnej mniejszości.

 

Dlatego partie stawiające na "nowoczesność" mają przerypane na rynku wyborczym, bo koncentrują się na nowoczesności w kwestiach obyczajowych, a my potrzebujemy nowoczesności w kontekście poziomu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na SLD,miałem na PO.Ale zdanie zmieniłem.

Te wybory pokazują,jak mało Polaków chodzi na wybory.Nawet nie było 30 %,panowie Tusk,Kaczyński I Miller obudzicie się.

Nie wiadomo,kto wygra PIS czy PO ?,ale chyba będzie przewaga PIS-sądze,że na 1-3 %,PIS może pokonać Platformę dzięki populistycznym hasłom.

Sojusz Lewicy Demokratycznej,dobry wynik.Fakt,bym wolał lepszy,15 %,ale jest dobrze.To pokazuję,że są wyborcy lewicowi,proeuropejscy.

PSL,te to mają zawsze szczęście.Zawsze wchodzą,taki fart.

Kongres Nowej Prawicy.Będzie,zabawnie.Głosy,dzięki młodym ludziom.Niech tam się cieszy,pan Mikke.Na stare lata być w wielkiej polityce.Owszem,jego poglądy są chore i podobają się głównie młodym ludziom.

Nie wchodzi Solidarna Polska,pan Kurski ciągle mówi:bieda,wykluczenie,bezrobocie.I nie ma sukcesów,dlaczego ? może dlatego,że panowie z SP pół kadencji spędzili w Polsce.

Palikot,szkoda że nie wszedł.Dla mnie osoby,troszkę antyklerykalnej i nie chodzącej do Kościoła to troszkę smutne.

Ale,Palikot chyba był zbyt antyreligijny.Przecież 70 % Polaków to ludzie wierzący.

Polska Razem,a tak pan Gowin się starał,obiecywał i nic z tego nie ma.Chyba zbyt liberalny,dla większości Polaków.

Ruch Narodowy,dzięki Ci Boże,że ci nie weszli do EUROPARLAMENTU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Całkowicie się zgadzam!

 

Kompletnie nie spodziewałem się, aż tak dobrego wyniku PO. Jestem BARDZO zaskoczony. Możecie mi mówić, że głosowali na nich urzędnicy, ich rodziny itp. ale to nie jest przecież jakiś wielki procent osób uprawnionych do głosowania, bez przesady. Zresztą dlaczego, np. urzędnicy mieliby być bardziej zmotywowani od osób, którym źle się żyje? Chyba powinno być odwrotnie? Tak samo wcześniej słyszałem, że miejski elektorat PO prawdopodobnie wyjedzie poza miasta i nie będzie głosować w tych wyborach z powodu weekendu i słonecznej pogody, a elektorat PiS (w większości starsze osoby, które zostają w miastach) będzie bardzo zmotywowany. I co? Jakoś się nie sprawdziło. Straszenie PiS to też jakieś bajki ponieważ z tego co pamiętam to w czasach rządu PiS żyło się lepiej, przynajmniej dla mojej rodziny. Wtedy ceny były niższe, a pensje takie same jak teraz. CBA, Smoleńsk i inne pierdoły to dla mnie sprawy pięciorzędne. Zresztą to nie ma za bardzo znaczenia czy PO czy PiS będzie rządził ale zmiana władzy jest NIEZBĘDNA ponieważ Tusk sobie już na za wiele pozwala.

 

SLD dostało około 10%, tak jak się spodziewałem. Jest to jedyna poważna lewicowa partia na scenie politycznej, która od wielu lat ma swój stały elektorat więc ten wynik mnie nie dziwi.

 

PSL jest dla mnie zaskoczeniem. Przecież już dwa lata rządzą wspólnie z PO, a jest tylko coraz gorzej. Jestem w stanie zrozumieć elektorat wsiowy oraz nepotyzm w urzędach ale jednak nie spodziewałem się tak dobrego wyniku tej partii właśnie z powodu, iż są już tyle czasu przy władzy.

 

Nowa Prawica tak jak się spodziewałem dostała około 7%. Niechęć do obecnego systemu + więcej młodych osób z prawami wyborczymi nie widzących perspektyw na przyszłość + bardzo częsta obecność Korwina w mediach reżimowych przyniosły swoje efekty. Moim zdaniem ta partia systematycznie będzie rosnąć w siłę, podobnie jak Ruch Narodowy.

 

Palikot złagodniał, nic konkretnego nie załatwił, pościągał do swojej partii starych ludzi z systemu i tym samym stracił kompletnie wiarygodność. To miała być nowoczesna partia ludzi młodych, ambitnych, spoza systemu, która miała punktować rząd, a wyszło inaczej. Idealnie wpasowali się w ten beton. Wielu osobom naraził się nachalnym promowaniem inności, zapominając o innych ważniejszych sprawach. Tak podejrzewałem, że jego partia nie przekroczy 5%.

 

Co do reszty to oni nie są wiarygodni ponieważ już mieli swoje szanse, zarówno Ziobro jak i Gowin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×