Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak od jakiegoś czasu czytam wasze wypowiedzi,dyskusje prowadzone na temat związków,kobiet,mężczyzn i mam wrażenie że faceci rzeczywiście podchodzą do kobiet przedmiotowo.Myślałam że to tylko takie moje przeświadczenie związane z przeżyciami z przeszłości ale nie!!!

Albo wypowiedzi na zasadzie z kimś być...z kim?A ja dalej wierzę w miłość,szacunek i to że najważniejsze są uczucia,emocje..serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Marze o kolesiach, którzy, żeby wiedzieć, jak do mnie zagadać muszą się tego najpierw w necie dowiedzieć...

Boże, jakie żałosne..."

W takim razie nie dość, że nie mam szczęścia do kobiet przez charakter to jeszcze próbuje sie ratować w sposób żałosny :/

Przykro mi słyszeć coś takiego :/

Eh mam kolejny powód do zmartwień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goplaneczka!

A dostanę tą łopatą?

Przyłóż mi!

Dawaj!

Może chociaż rozumu nabiorę! :D

 

Druga taką naprawdę będzie ciężko poznać.

Nie przeczę, że takich nie ma. Są nawet i "lepsze" (kurna innego słowa nie jestem wstanie skojarzyć, mam nadzieję, że kobiety mi wybaczą), ale przecież to podobno te drobne szczególiki i niedoskonałości się kocha? Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Marze o kolesiach, którzy, żeby wiedzieć, jak do mnie zagadać muszą się tego najpierw w necie dowiedzieć...

Boże, jakie żałosne..."

W takim razie nie dość, że nie mam szczęścia do kobiet przez charakter to jeszcze próbuje sie ratować w sposób żałosny :/

Przykro mi słyszeć coś takiego :/

Eh mam kolejny powód do zmartwień...

przestań marudzic eeee dośc tego marudzenia ;) skąd wam się to bierze takie myslenie Tobie i Człowiekowi Nierwicy ile można wam powtarzać ze jesteście w pełni wartościowi ee? ile? dość marudzenia są dwa rodzaje szukania kobiety jedni ich szukają do ........ a ini mają wyższe cele :-) tak jak wy więc dość uzalania się nad sobą uśmiech na twarz i szczypta pewności siebie i będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje wartości i dostrzegam je. Jestem uczuciowy, romantyczny, chce uczucia a nie przygody na jedną noc i prawde mówiąc przystojny bo gdzie nei pojde to sie na mnie atrakcyjne dziewczyny patrzą. Nie uważam też wcale, żeby postawa chama, macho po to by zdobyć kobiete na jedną noc była słuszna. Jednak co mi po moich wartościach skoro 90% naszego spoleczenstwa ma to gdzies?? Sam wygląd jednak mi nie wystarczy. Jestem uczciwy, rzyczliwy, doradze zawsze komus kto mnie poprosi, pozycze to co chce, ale co mi z tego jak nic z tego nie mam?? I kiedy ktoś je doceni?? Nigdy nie miałem bliskiej mi osoby bo ciągle starzy tyko o szkole, babcia tak samo... Nic wiecej :/ Kiepskie kontakty z rowiesnikami. Dziewczyna z którą probowalem sie związać i z którą zaliczylem pierwszy pocalunek(3 tyg temu - a an wiek 18 latka to raczej powód do wstydu) powiedziala mojej kolezance z klasy, że jestem fajny, mily i przystojny ale mam taki charakter, "że bym sie przy niej zgorszył". I co gorsze ona spotyka sie z takimi imprezowiczami, kobieciarzami a potem placze(choć publicznie w ogóle nie można tego poznać po niej - po opisach gg i pb wiem, że jej źle) że ją zostawił facet :/ Ona teraz mi nawet czesc nie chce powiedziec. Na gg nie chce rozmawiac. Jest z mojej szkoly i zawsze kiedy ja widze to serce mi sciska bo na prawdę cos do niej czulem i czuje nadal :/

Ja nie uważam, że to co robi a22 jest dobre. Ale jak sam napisał był kiedyś inny i niedoczekal sie. Po prostu zbuntowal sie. Atakuje go tylko dla tego, że pakuje wszystkie dziewczyny do jednego worka i dlatego, ze zapewnia nas o braku milosci.

Jakbym chciał seksu to bym poszukal jakiejs na odloty.pl. To jest jakies rozwiązanie ale nie pomogłoby mi to. A22 wystarczy seks i nie roznilbym sie on niczym pomiedzy osobą którą wyrwał na jedną noc a osobą z ogłoszenia(tylko bo zabulił, troszke kasy), mi nie wystarczyłby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no moze sie nie znam ale jak wiadomo nikt nie podejdzie do osoby widzianej pierwszyraz i nie zagada do niej tak to wyglada.

Ale heh jak by to powiedziec ja aby zdobyc kogos znajomosc staramsie jakos wyroznic z tlumu oczywiscie w pozytywny sposob (dzieki temu mam wsrod znajomych miano "Kierownika Zamieszania") staramsie zartowac rozbawic kogos czyms albo jesli potraficie najlepiej jest zartowac z siebie i smiac sie z tego (tylko pamietajcie nie chwalcie sie tylko rozbawie jakas sytuacja jaka was spotkała) no i jakos to sie zaczyna wiadomo usmiech podstawa bo bez tego ani rusz ale szczery usmiech no i jakos to bedzie nawet nie zaowazycie a juz sie kogos zna (bynajmniej w ten sposob poznalem kilka barmanek ;) ) bycie uprzejmym tez wazne nie chodzimi tutaj oczywiscie o rzucanie sie szybko do drzwi aby otworzyc je przed kims ale jakis normalny jezyk a nie jak wiekszosc slangami wali trzeba przed kim zablysnac przykuc uwage na sobie ze ja jestem ja istnieje i wyrozniam sie z grupy a nie siedziec z glowa w piasku i czekac na gotowe. Z tego co wiem niby mam gadane i potrafie kogos zagadac na tematy rozne nawet te ktore dana osobe nie interesuja niby potrafie to przedstawic w tak ciekawy sposob ze ludzie mnie sluchaja, ale to na poczatek, trzeba tez wiedziec ze ta druga osoba tez chce cos powiedziec mimo tego ze mysli inaczej...zaczynamy powoli wyciagac z ludzi garsc slow ktora puzniej zmienia sie w rozmowe...wtedy druga srona pomysli sobie "oooo inteligentny ciekawy i mozna z nim pogadac" no i juz pierwsze lody przelamane teraz reszta w waszych rekach bo nie ma czegos takiego jak wzor postepowania czy podrecznika typu "Miłość dla początkujących" jesli dana osoba bedzie zainteresowana nami sami to zaowazymy tylko miejcie oczy szeroko otwarte ;) No i pamietajcie ze jeslisie do kogos odezwiecie to w "papę" nie dostaniecie z otwartej, to nie boli, wiec nie ma sie czego bac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak pewności siebie pochodzi z tego że nigdy nie doświadczyłem pewności siebie.Odkąd pamiętam zawsze bylem nieśmiały,balem się wyrazić swoje własne zdanie.no i do tego codzienne problemy z kolegami w szkole,wyzwiska,poniżanie,moge z całą odpowiedzialnością że nie było takiego szkolnego dnia żeby mi ktoś czegoś nie zrobił.W gimnazjum i liceum dziewczyny śmiały się ze mnie,olewały mnie,miały mnie za nic jak reszta...więc stąd ten brak pewności siebie.Zresztą dzisiaj też czaami ludzie np jak ostatnio nazywają mnie"pier......tym"....no i w dodatku rodzice też baardzo działają na mój brak pewności siebie...

A z tym brakiem wartości jest tak że naprawde jest ciężko w te wartości uwierzyć...chociaż wiem że pare dobrych wartości mam:jestem dobry mily,wrażliwy,sympatyczny,uczuciowy,chce pomagać ludziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec na coczekasz ?! ok zrobmy tak zrobiles cos kiedy sam z niczego ?? tozacznij nie wiem obojetnie co zarzadzw domu remont odloz sobie kaze i przemalujsciany zacznij dzialac na wlasna reke i kiedy osiagniesz to cochcesz czyli chocby pomalujesz ten pokoj tobedziesz z siebie dymy ze cos zrobiles sami nikt Ci nie pomogl pamietaj ze musisz zaczynac od malychrzeczy i nie poddawaj sie a kiedy znajomi sie z Ciebie smieja to nie zwracaj na nich uwagi powiedz : "wywyzszasz sie a spojrz na siebie,zacznij krytyke od siebie a jesli juz bedziesz wiedzial ze jestes uper mozesz zaczac krytykowac innych ale pamietajze nikt nie jest idealem wiec nigdy nie bedziesz mogl krytykowac ludzi" my wiemy ze nie jestes taki jak onie uwazaja tobanda smieci nic wiecejszukaja kozla ofiarnego a Ty nim na pewno nie jestes bo sie z nimi nie zgadzasz i towystarczy. Pewnosc Siebie mowisz jak by to powiedziec ... Masz fundusze tzn stac Cie na wydatek idz do sklepu ibierz sie mognie dobrze a przede wszystkimw swoimstylu i wygodnie ubierz sie i przejsz po miescie zobaczysz ze staniesz sie pewniejszy dbaj o siebie czlowiek ladnie wygladajacy dobrze sie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam :P. Ileż razy przed moją przemianą słyszałem podobne teksty. Często też spotykałem się z czymś takim "Ty byś ze mną nie wytrzymał", "sprowadziłabym Cię na złą drogę" i jeszcze kilkanaście tego typu. Oczywiście wiadomo, że to zwykła ściema, po prostu nie chciały mnie urazić mówiąc "jesteś ciota i nie masz u mnie szans". Bakus Ty i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja kiedyś, bo chociaż zaliczyłeś pocałunek. Masz farta, że jesteś przystojny, nawet jeśli masz "ciotowaty" charakter, to możesz coś wskurać dzięki temu, że dobrze wyglądasz, ja też kiedyś byłem taki jak Ty, czyli miły, uprzejmy, pomocny tyle że źle wyglądałem i żadna nie chciała mnie nawet w policzek pocałować. Jakbyś odpowiednio zagadał tą laskę z którą się całowałeś, to może byś zaliczył coś więcej niż tylko pocałunek. Na związek z nią szans nie masz, bo sam widzisz jakich facetów ona woli, ale na "rozprawiczenie" jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje wartości i dostrzegam je. Jestem uczuciowy, romantyczny, chce uczucia a nie przygody na jedną noc i prawde mówiąc przystojny bo gdzie nei pojde to sie na mnie atrakcyjne dziewczyny patrzą. Nie uważam też wcale, żeby postawa chama, macho po to by zdobyć kobiete na jedną noc była słuszna. Jednak co mi po moich wartościach skoro 90% naszego spoleczenstwa ma to gdzies??

Heh :) ...

Mam to samo. Tyle, że dla mnie powinien być raczej temat pod tytułem, "Dostępne przedstawicielki płci przeciwnej nie mają u mniepowodzenia." ;) .

 

Tak w sumie, to nawet z żadną się nie próbowałem związać - wszystkie są jakieś takie obce. A Ja xenofilem nie jestem.

 

(3 tyg temu - a an wiek 18 latka to raczej powód do wstydu)

Czemu powód do wstydu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne przedstawicielki płci przeciwnej nie mają u mniepowodzenia

 

może po prostu musisz jeszcze poczekać. Miałam to samo. Nic na siłę, bo zrobisz sobie tylko krzywdę ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:52 pm ]

wiem że pare dobrych wartości mam

 

no to już jest podstawa do dalszych zmian. Jesli widzisz swoje pozytywne cechy, łatwiej sobie poradzisz z niesmiałością :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus i człowiek nerwica rozumiem Was w pełni, u mnie jest dokładnie tak samo. Tylko bakus jest do przodu o ten jeden krok. Ja nawet pocałunku nie zaliczyłem.

A Tobie morpheus to zazdroszczę umiejętności rozmawiania. Poza tym jestem bardzo podobny do Ciebie, tylko nieśmiały i zamknięty w sobie (kiedyś tak nie było) i nie potrafię już tego okazać innym ludziom.

 

PS. Wszyscy jesteśmy wartościowi, romantyczni i szlachetni, tylko na co to nam skoro jesteśmy przez to wszyscy cholernie nieszczęśliwi?

Nawet anand22 jestem w stanie zrozumieć tylko koleś ostro przegiął (sorry stary, ale ja bym sie nie zniżył do takiego poziomu choćby nie wiem jak mi było źle. To niesprawiedliwe względem normalnych kobiet i samego siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy wartościowi, romantyczni i szlachetni, tylko na co to nam skoro jesteśmy przez to wszyscy cholernie nieszczęśliwi?

Przynajmniej macie szacunek dla siebie.

Ale Anand pokazał Wam inną drogę. Macie wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym musze sie z anand22'em zgodzic. Czekaniem nic sie nie zrobi. Trzeba dzialac.

Marze o kolesiach, którzy, żeby wiedzieć, jak do mnie zagadać muszą się tego najpierw w necie dowiedzieć...

Boże, jakie żałosne...

Nie rozumiem dlaczego krytykujecie szukanie informacji w internecie, nawet na taki temat jak odnalezienie drugiej polowki. Zalosne? Nadmiar informacji jeszcze nikogo nie zabil, a wy najwyrazniej nie rozumiecie jak to jest byc niewidzialnym cale swoje zycie. Moze to i jest zalosne, ale trudno. Niestety, nie wszystkim nam bylo dane nauczyc sie tego w swoim czasie obcujac z ludzmi. Czy uwazam, ze to moja wina? Nie. Mialem swoje problemy, z ktorymi nie moglem sobie poradzic. Nie mialem pomocy od nikogo. Zdarza sie. Nie wszyscy rodza sie szczesciazami. A teraz co, mam siedziec na tylku i czekac, az moze cos kiedys sie wydarzy? Wiedza o tym, jak zachowywac sie miedzy ludzmi spadnie na mnie jak grom z jasnego nieba? Wole poczytac ksiazki, popytac ludzi, a nawet poczytac o tym w internecie. Zalosne? Trudno. Mam 25 lat i nigdy nie pocalowalem dziewczyny. Juz jestem zalosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przejrzałeś to forum?

To generalnie poradnik jak wyrwać dupę, nie jak znaleźć partnerkę.

Ale może to ja się nie znam. Może mi się marzy jakaś naturalność, nie trawię ludzi, którzy rozpatrują innych poprzez pryzmat wszelkiej maści poradników.

Ja Wam proponuję-wyjdzie i spróbujcie. Nastawcie się na porażkę i dajcie się zaskoczyć życiu-jak zdobywać doświadczenie, jeśli nie między ludźmi?

 

A po za tym...

Miałam chłopaka , bardzo, bardzo nieśmiałego... Ma blokadę-nie potrafi się odezwać, jeśli w pokoju jest więcej niż 2, 3 osoby. Zapoznanie się z nim jest wyzwaniem ;)

Pamiętam, jak go poznałam. Cholernie mnie zaintrygował swoim milczeniem. Więc zaczęłam za nim łazić, zagadywać, prowadziłam monologi praktycznie sama ze sobą po kilka godzin dziennie (byliśmy razem na wyjeździe, nie miał gdzie przede mną uciec ;) ), a ja gadać umiem... W pewnym momencie on zaczął się otwierać, nastąpił jakiś przełom-jak się rozgaaaaaadał... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest faktycznie nastawione na to 'jak wyrwac dupe', ale sama stronka zawiera poradnik, jak przemoc swoj strach i jak dazyc do celu (nie tylko jezeli chodzi stosunki damsko meskie). To sie nazywa 'filtrowanie danych'. To ze przejrzalem ta strone nie znaczy, ze teraz mam zamiar podrywac laski z nastawieniem na sex. Prawde mowiac nie interesuja mnie dziewczyny, ktore sa gotowe przespac sie z kolesiem na pierwszej randce. Przyznam sie, ze znalazlem tam kilka ciekawych informacji (np jak przemoc strach przed odezwaniem sie) i moze akurat to mi pomoze. Zawsze warto sprobowac, najwyzej wroce do punktu wyjscia. Problem w tym, ze kiedy mowisz 'wyjdzcie i sprobujcie' to wcale nie pomagasz (wybacz, wiem ze chcesz najlepiej). Gdyby to bylo takie proste, to juz dawno bym to zrobil. Wiem, ze dla ciebie to jest oczywiste i nie rozumiesz, jak mozna myslec inaczej. Ja jednak mysle i funkcjonuje inaczej. Nie potrafie po prostu 'wyjsc i sprobowac' bo strach przed odrzuceniem, porazka, kolejnym wysmianiem i czym tam jeszcze mi na to nie pozwala. A to ze poczytam jakies porady w internecie znaczy juz, ze wszystko co bede robil bedzie sztuczne? Powtarzam: niestety nie nauczylem sie normalnych mechanizmow funkcjonowania miedzy ludzmi, czyli tego co wieszkosc osob zna prawie od kolyski. Musze sie tego nauczyc teraz, i niestety korzystam z porad innych, poniewaz moj naturalny instynkt najwyrazniej nie dziala poprawnie.

 

Ten niesmialy chlopak mial duzo szczescia, ze poznal ciebie, ktora wykazalas sie inicjatywa. Niestety, wiekszosc dziewczyn najwyrazniej mysli stereotypami i czeka, az mezczyzna podejdzie do nich. Twierdzisz wiec, ze powinienem nic nie robic w nadziei, ze kiedys moze przypadkiem jakas dziewczyna zagada do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie racja- ja nigdy nie miałam problemów z nawiązywaniem kontaktów.

A jeśli chodzi o poradniki-jestem uprzedzona, przyznaję. Moja przyjaciółka według nich ustalała nasze kontakty, kiedy próbowałam je unormalnić słyszałam tylko: ale tam tak piszą, że tak ma być... Podobnie traktowała innych. Znajomość z nią, pomimo jej rozlicznych zalet, wcale nie była przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×