Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim jesteś typem osbowości


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

neon, ja bym wolała być ekstrawertykiem

neon, oj tam dużo :P dużo to by było jakbyś musiał u psychologa rozwiązywać przez 2godziny :mrgreen:

 

A czy lepiej być zaburzonym intro niż ekstra , to bym polemizowala ;)

 

ale ten test to chyba raczej z przymrużeniem oka jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym polemizował nad tym. Przechodziłem przez oba stany i powiem że one się równoważą. Kiedy byłem ekstra to miałem sporo znajomych popularność nigdy nie byłem samotny ale szlak trafił wszelkie możliwości kształcenia ambicje itp a kiedy byłem intro było odwrotnie straciłem znajomych i wszelkie kontakty sprzed lat za to rosłem w siłę na rynku pracy tak że mi wytyczali że byłem inny stałem się egoistyczny wręcz skurwiłem się dla pieniędzy :(. Owszem najlepiej być po środku ale w życiu chorego psychicznie którego emocje targają to w lewo to w prawo tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, A nie da się rozwijać swoich cech ekstrawertycznych?

 

Z drugiej stron ciekawe, czy w zaburzeniach psychicznych przeważa jeden z tych typów.

 

carlosbueno, Dla jednych największy sukces to założenie rodziny, dla innych obroty w wysokości miliarda. A inni w ogóle w dupie mają sukcesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, nie mogłeś być kiedys ekstrawertykiem a teraz stać się intro . Albo jest się jednym albo drugim lub ambiwertykiem (zazdroszczę :105: ).

 

-- 04 sty 2014, 22:07 --

 

Czyli lepiej być zaburzonym introwertykiem czy zaburzonym ekstrawertykiem to chyba zależy, jakie zaburzenie by rozpatrywać.

 

Raczej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Ja to kiedyś słyszałem pytanie czemu ja nigdy kasy nie mam i ogólnie jestem jedno wielkie zero na rynku pracy skoro jestem taki ułożony, spokojny, nie palę nie pijam za dużo, nie wydaje na dziewczyny( bo nie mam) i imprezy. Inni mówili mi że by już mieli setki tysięcy odłożone a ja nic, ale moja introwersja nie pozwala mi nawet szukania pracy, bo się boje nie tylko rozmów kwalfik. ale wszelkich telefonów do obcych a nawet i nie obcych, no i połowę prac odpada bo trzeba być wygadanym, otwartym, umieć ściemniać itd. No i do tego jestem niezbyt rozgarnięty i leniwy i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, nie mogłeś być kiedys ekstrawertykiem a teraz stać się intro

No wlasnie. Chyba, ze byles pijany przez caly okres bycia ekstra (ja po alko przechodze w tryb ekstra w niewielkim towarzystwie a juz na pewno 1v1), bo inaczej nie uwierze. Tak ekstremalne zmiany charakteru nie sa mozliwe wedlug mnie, chyba ze miales co innego na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Można nie miałem oporu do ludzi do momentu aż wszyscy łącznie z rodziną zdrowo mnie wydymali na wszystkim jeszcze jak byłem dzieckiem(zaczeło się od 14 roku życia) a potem całkowicie się wycofałem do defensywy często nawet przez tydzień nie wychodząc z mieszkania zresztą nadal to mam tylko w trochę mniejszej dawce chociaż może się pomyliłem może zamiast introwertyzmu mam objawy mizantropii a kwestie udzielania się społeczności są do nadgonienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, A nie da się rozwijać swoich cech ekstrawertycznych?

 

Z drugiej stron ciekawe, czy w zaburzeniach psychicznych przeważa jeden z tych typów.

 

carlosbueno, Dla jednych największy sukces to założenie rodziny, dla innych obroty w wysokości miliarda. A inni w ogóle w dupie mają sukcesy.

Cechy ekstrawertyka u introwertyka? Wątpie. Mnie ludzie męczą na dłuższa metę. Do trzech osób i jest luzik ale najlepiej by to były osoby w typie mruków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, no też tak miałem ale często picie miało inny skutek niż otwieranie się na ludzi więc wychodzi na to że jestem jeszcze alkoholikiem :D

 

-- 04 sty 2014, 23:48 --

 

ladywind, Więc chyba nie u mnie to ale jeśli już mam jedną cechę to zawsze byłem nieśmiały czy to w robocie czy gdziekolwiek cofałem się nie mogąc wejść w temat staje się rozmowny ale muszę długo znać tą osobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISTP

Introvert(100%) Sensing(38%) Thinking(88%) Perceiving(67)%

 

You have strong preference of Introversion over Extraversion (100%)

You have moderate preference of Sensing over Intuition (38%)

You have strong preference of Thinking over Feeling (88%)

You have distinctive preference of Perceiving over Judging (67%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISFJ

Introvert(56%) Sensing(1%) Feeling(38%) Judging(44%)

 

Hmm...dziwnie mi to wyszło ;p ciekawe czy za jakiś czas wyjdzie inaczej? Bo te pamiątki rodzinne, rodowody to mnie nie przekonują. Ale faktycznie bardzo często biorę na siebie odpowiedzialność za innych i próbuję "wyciągnąć ich z brudu". Tylko akurat ta cecha mi się nie podoba bo najwięcej na tym cierpię później także pracuję nad tym, żeby zbyt mocno się nie angażować.

 

Podejście drugie wg testu MBTI: INFJ i z tym zgadzam się 100% to jestem ja. Za niedługo pewnie zrobię jeszcze raz skrupulatnie KTS.

 

A może ktoś spisze wyniki wszystkich forumowiczów i umieści w pierwszym poście? Będzie ciekawie to zobaczyć. :)

 

Jeszcze mnie ciekawią interakcje danej osobowości z innymi - jest gdzieś taki spis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introvert(44%) Sensing(25%) Feeling(38%) Perceiving(44)%

 

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (44%)

You have moderate preference of Sensing over Intuition (25%)

You have moderate preference of Feeling over Thinking (38%)

You have moderate preference of Perceiving over Judging (44%)

 

Co to oznacza ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Ja to kiedyś słyszałem pytanie czemu ja nigdy kasy nie mam i ogólnie jestem jedno wielkie zero na rynku pracy skoro jestem taki ułożony, spokojny, nie palę nie pijam za dużo, nie wydaje na dziewczyny( bo nie mam) i imprezy. Inni mówili mi że by już mieli setki tysięcy odłożone a ja nic, ale moja introwersja nie pozwala mi nawet szukania pracy, bo się boje nie tylko rozmów kwalfik. ale wszelkich telefonów do obcych a nawet i nie obcych, no i połowę prac odpada bo trzeba być wygadanym, otwartym, umieć ściemniać itd. No i do tego jestem niezbyt rozgarnięty i leniwy i wszystko jasne.

Jest sporo intro cwaniaczków którzy nawet ze ściemnianiem nie mają problemów. A strach jest wynikiem fobii społecznej a nie introwersji.

 

Ja też bym polemizował nad tym. Przechodziłem przez oba stany i powiem że one się równoważą. Kiedy byłem ekstra to miałem sporo znajomych popularność nigdy nie byłem samotny ale szlak trafił wszelkie możliwości kształcenia ambicje itp a kiedy byłem intro było odwrotnie straciłem znajomych i wszelkie kontakty sprzed lat za to rosłem w siłę na rynku pracy tak że mi wytyczali że byłem inny stałem się egoistyczny wręcz skurwiłem się dla pieniędzy :(. Owszem najlepiej być po środku ale w życiu chorego psychicznie którego emocje targają to w lewo to w prawo tak się nie da.

To raczej izolacja spowodowana chorobą. Ja jestem intro ale znajomych lubię mieć. Tyle że wolę spotykać jednego na raz niż grupy. Przy czym zwykle pogadam 2-3 godziny i jestem wyczerpany i muszę się regenerować w samotni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak wyszło:

 

Introvert(39%) Sensing(1%) Thinking(12%) Judging(11%)

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (39%)

You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (1%)

You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)

You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

 

 

 

 

W sumie to dziwne, bo wydawało mi się, że jestem typowym introwertykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaczarowana

A jak Ty czujesz?

Na wynik testu ma też wpływ samopoczucie, innym razem możesz uzyskać inne odchylenia, ale powinno się mniej więcej zgadzać. 40% intro to dużo. Nie całkiem zamknięty w sobie intro, ale jednak skupiony na własnym wnętrzu zdecydowanie bardziej niż na zewnątrz. To tylko test, a nie wyrocznia, ma dać ogólny obraz. Spójrz na opis swojego typu i sama stwierdzisz czy się zgadza. W pierwszym poście jest link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odczuwam, że ostatnimi czasy moje intro się powiększyło i w ogóle jestem taka nie do gadki z innymi, bo mi się po prostu nie chce, nie chcę innych obciążać moim ponurym humorem, a nie mam też zwykle siły na zachowywanie się jak zwykle.

 

Toteż dziwię się, że moje intro wyszło tylko 39%, bo byłam pewna, że będzie więcej, no ale to test tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×