Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba musieli za coś innego ci to naliczyć...to nie możliwe żeby za obsługę konta zrobić 1,5 tyś długu...chyba że w 400 lat, ale nie 2 miechy...poza tym czy to konto teraz masz juz zamkniete czy licznik nadal bije?

naliczyli mi karę i karę od niepłacenia kary i tak parę razy, bo miałem konto gdzie nie można było wchodzić na debet. A czy jest zamknięte to nie wiem, może sami zamknęli słyszałem że po 5 tys długu tak robią, a może naliczą mi tyle że od jakiejś sumy wyślą za mną listy gończe. Mam ich w dupie najwyżej w pace wyląduje i tak mam beznadziejne życie a tak przynajmniej by mnie utrzymywali w pace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Pewnie muslimów. W UK po wyjściu z paki dostaje się kasę po za każdy dzień parę funtów się należy, także jeszcze bym na tym dobrze wyszedł. A na koncie obecnym mam grosze i nie starczyłoby na spłacenie tych pseudodługów, zresztą nawet jakbym miał bym im nie dał, wolałbym ich banki spalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Pewnie muslimów. W UK po wyjściu z paki dostaje się kasę po za każdy dzień parę funtów się należy, także jeszcze bym na tym dobrze wyszedł. A na koncie obecnym mam grosze i nie starczyłoby na spłacenie tych pseudodługów, zresztą nawet jakbym miał bym im nie dał, wolałbym ich banki spalić.

Kurde, nie wiem, jakieś zamroczenie umysłowe mnie dopadło bo pokićkało mi się i myślałem że odsiadywałbyś w Polsce. A u nas byś miał nie muslimów w celi tylko "samych swoich" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec off topu o moim przyszłym pobycie w więzieniu ;)

http://www.euroislam.pl/index.php/2011/12/nasz-problem-to-nie-islamofobia-lecz-islamofilia/

Były muzułmanin w tym artykule napisał że nie powinniśmy używać zwrotów typu fundamentalizm islamski, totalitarny, radykalny islam tak jak nie używamy zwrotów typu radykalny nazizm bo wszystkie zło islamu od zamachów, walki zbrojnej w imię Allaha po morderstwa honorowe to element składowy normalnego islamu i Ci którzy tego nie robią są odszczepieńcami. Większość muslimów tego nie robi bo im się nie chcę ich wiara jest za słaba ale to toleruje u innych współwyznawców a ci wszyscy terroryści, agresorzy katujący kobiety i prześladujący innowierców to prawdziwy true islam.

Każdy kto mówi że islam to religia pokoju to nie tylko kłamca ale islamofil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinniśmy używać zwrotów typu fundamentalizm islamski, totalitarny, radykalny islam tak jak nie używamy zwrotów typu radykalny nazizm

Perfekcyjne podsumowanie. Szkoda że o tym nie mówią w wiadomościach, tylko ciągle Smoleńsk i ceny za śmieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu pewnie większość muzułmanów tych z płw arabskiego, czy innych krajów o mocnym islamie uważa np że tureccy, a zwłaszcza bośniaccy, albańscy czy nasi tatarscy muzułmanie nie są godni tego miana. Kobiety z tych krajów chodzą ubrane po europejsku, źle się prowadzą, do meczetów chodzą parę razy w roku, ba nawet czasem piją alkohol. Dla wyznawców true islamu to nie muzułmanie choć mogą być przydatni żeby pokazać światu że islam jest nowoczesny i pokojowy, zwykle to islamofile podają ich przykłady żeby pokazać islam jako religie pokoju i tolerancji a o tych prawdziwych muslimach prześladujących, mordujących niewiernych w Egipcie, Sudanie, Nigerii czy oblewających kwasem kobiety w Afganistanie milczą albo mówią że to nie są prawdziwi muzułmanie, bo oni miłują pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety program w TV jest robiony pod widza, a widz chce muslimów w negatywnym świetle zobaczyć tylko kiedy rozpierdalają budynki samolotami, świadomość że ten "miły ciemny sąsiad" w gruncie rzeczy za podstawę ideologiczną ma widza zdekapitować jako "niewiernego" jest nie do przełknięcia przez owce, bo to by oznaczało że świat to nie tylko Tańce z Gwiazdami, Pamiętniki z Wakacji oraz nowe buty Mandaryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, Ja mimo pochodzenia niemieckiego, języka niemieckiego nie umiem. ;) A z tymi prawami muzułmańskimi obowiązującymi na zachodzie to jakaś głupota co prawda póki co szariat dotyczy głównie praw odnośnie małżeństw, rozwodów, spraw rodzinnych itd ale pewnie ulegnie to rozszerzeniu. Taki zwykły człowiek w krajach zachodu nie może mieć paru żon, a muzułmanin już tak, kolejna faworyzacja mniejszości. W ogóle istnienie kilku systemów prawnych w jednym państwie to jakaś bzdura( oczywiście jedynym powodem tego są wyznania religijne islam lub judaizm).
Pokrótce w tym artykule chodziło o to, ze jak pobierasz zasiłek to urzednicy robia kontrole w mieszkaniu i sprawdzaja czy faktycznie zyjesz sam, licza szczoteczki do zebów itd. Ta skrupulatnośc nie dotyczy muzułmanów, tam przymyka się oko, nie tylko na pierwszą żonę, ale i kolejne. Urzędnicy twierdzą, ze to kwestia polityczna, politycy nie chcą interweniować, zeby nie wyjśc na rasistów.

 

Trochę mi to przypomina sprawe ubojów rytualnych i dyskusje, że powinno sie robić wyjątki dla mniejszości religijnych. Sprawia to wrażenie, że niektórzy ze względu na wyznanie mogą stać ponad prawem.

 

Bo niestety program w TV jest robiony pod widza, a widz chce muslimów w negatywnym świetle zobaczyć tylko kiedy rozpierdalają budynki samolotami, świadomość że ten "miły ciemny sąsiad" w gruncie rzeczy za podstawę ideologiczną ma widza zdekapitować jako "niewiernego" jest nie do przełknięcia przez owce, bo to by oznaczało że świat to nie tylko Tańce z Gwiazdami, Pamiętniki z Wakacji oraz nowe buty Mandaryny.
+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Walka z faszystami" , których w Polsce na palcach jednej ręki policzyć. Tak teraz chcą zniszczyć Ruch Narodowy w Polsce, pod płaszczykiem walki z" dziećmi A . Hitlera".Robic specjalne listy faszystów , no kużwa robi sie Państwo policyjne. Jak cos złego powiesz na homów , już mają na Ciebie haka . Ale na katoli można mówic i obrażac Kościół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na katoli można mówic i obrażac Kościół.
Ja sam jestem antyklerykałem i krytykiem kościoła, ale lewactwo i osoby mieniące się liberałami krytykują zaciekle kościół katolicki, równocześnie broniąc czy wychwalając islam to dla mnie jest nie do przyjęcia, bo albo jestem za świeckim państwem albo nie, a nie że krytykujesz jednak w większości dość liberalny, miłujący pokój współczesny katolicyzm a dajesz specjalne prawa tym zacofanym, mizoginistycznym muzułmanom.

 

Co do ruchu narodowego to nie specjalnie mi się on podoba nigdy narodowcem nie byłem i nie będę, ale może on Polskę wspomóc przed inwazją obcych kultur i religii dlatego go toleruje, choć jak widzę te zwykle troglodyckie mordy i pełne agresji spojrzenia i zachowania to nie dobrze mi się robi. Ale z drugiej strony media specjalnie tak ich pokazują aby ich obrzydzić , bo nie wszyscy narodowcy to prymitywni kibole i zadymiarze.

 

Mnie najbardziej w narodowcach nie podoba to że mają w statutach że bóg, religia katolicka jest dla nich na równi ważna co ojczyzna, jacy to narodowcy jak są podlegli Watykanowi, no i za dużo na homoseksualizmie się koncentrują, owszem lobby homo może trochę drażnić ale to nie jest specjalnie ważny problem Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to http://izraelczyk.pl/index.php/islam/952-25

muzułmanom w Hiszpanii nie podobają się psy, są "nieczyste" więc je zabijają :shock:

 

"Muzułmanie w Lérida twierdzą, że obecność psów narusza ich wolność religijną i prawo do życia według zasad islamu."

 

Ożeszjapierdolę. Scyzoryk się sam w kieszeni otwiera. To jest jakaś paranoja. Parodia. *****!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś przyjemniejszego

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/czechy-ateisci-przeciwko-zwiazkowi-muzulmanow/

tak powinni postepowac wszyscy ateiści w Europie a może by zrobiono porządek z tymi dzikusami, no ale w Czechach to muslimów mało w takiej Anglii, Niemczech by nie przeszło bo tam się dzieją takie rzeczy http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/przymusowy-ramadan-w-brytyjskich-szkolach/

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/okragly-stol-ma-zakonczyc-zamieszki-w-hamburgu/. A jakie jest rozwiązanie na zamieszki ma niemiecki rząd dać im więcej socjalu to szczyt głupoty zaczną się płodzić i domagać jeszcze więcej. I ktoś tu mówi że polscy politycy są głupi.

 

-- 29 lip 2013, 13:52 --

 

A znalazłem smaczek znowu z Hiszpanii opowiadanie uczniom o szynce z górskiego regionu na lekcjach uznano za rasistowskie

http://www.euroislam.pl/index.php/2010/12/opowiadal-uczniom-o-szynce-odpowie-za-rasizm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to http://izraelczyk.pl/index.php/islam/952-25

muzułmanom w Hiszpanii nie podobają się psy, są "nieczyste" więc je zabijają :shock:

 

"Muzułmanie w Lérida twierdzą, że obecność psów narusza ich wolność religijną i prawo do życia według zasad islamu."

 

Ożeszjapierdolę. Scyzoryk się sam w kieszeni otwiera. To jest jakaś paranoja. Parodia. *****!

 

Każdy tam powinienem sobie kupić najgroźniejszego wytrenowanego psa jakiego może. Jak to przyjdzie do Polski to to stłamsimy bez litości.

 

-- 31 lip 2013, 20:16 --

 

carlosbueno, teraz na chwilę jestem w Polsce,ale owszem siedziałam tam cały czerwiec i trochę lipca.Muszę wrócić,chodź mi się to nie uśmiecha.Ale za rok chrzanie to,albo Holandia albo Niemcy.Chodź tam też ta zaraza:/.Dzięki za radę,będę się rozglądać,myślałam o jakichś farmach,jest parę w pobliżu-widziałam m.in.w Shipley i Harrogate.

No właśnie,za dużo im pozwalają i jest rozpierducha jak cholera bo czują się bezkarni.Ja np.sobie nie pozwalam na takie traktowanie i na mnie już uważają.Chodź może nie jest to zbyt rozważne,bo jak wiadomo na nich trzeba uważać.

 

W Niemczech chyba są regiony gdzie jest bardzo mało tej zarazy.

 

-- 31 lip 2013, 20:25 --

 

Ale na katoli można mówic i obrażac Kościół.
Ja sam jestem antyklerykałem i krytykiem kościoła, ale lewactwo i osoby mieniące się liberałami krytykują zaciekle kościół katolicki, równocześnie broniąc czy wychwalając islam to dla mnie jest nie do przyjęcia, bo albo jestem za świeckim państwem albo nie, a nie że krytykujesz jednak w większości dość liberalny, miłujący pokój współczesny katolicyzm a dajesz specjalne prawa tym zacofanym, mizoginistycznym muzułmanom.

 

Co do ruchu narodowego to nie specjalnie mi się on podoba nigdy narodowcem nie byłem i nie będę, ale może on Polskę wspomóc przed inwazją obcych kultur i religii dlatego go toleruje, choć jak widzę te zwykle troglodyckie mordy i pełne agresji spojrzenia i zachowania to nie dobrze mi się robi. Ale z drugiej strony media specjalnie tak ich pokazują aby ich obrzydzić , bo nie wszyscy narodowcy to prymitywni kibole i zadymiarze.

 

Mnie najbardziej w narodowcach nie podoba to że mają w statutach że bóg, religia katolicka jest dla nich na równi ważna co ojczyzna, jacy to narodowcy jak są podlegli Watykanowi, no i za dużo na homoseksualizmie się koncentrują, owszem lobby homo może trochę drażnić ale to nie jest specjalnie ważny problem Polski.

 

Można krytykować to i to.

 

Ruch Narodowy to faszyści i ma minimalne poparcie można ich stłamsić razem z radykałami Muzułmańskimi i inna hołotą która chce specjalnego traktowania, pieniędzy z budżetu i ograniczać prawa innych ze względu na ich religie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znalazłem smaczek znowu z Hiszpanii opowiadanie uczniom o szynce z górskiego regionu na lekcjach uznano za rasistowskie

http://www.euroislam.pl/index.php/2010/12/opowiadal-uczniom-o-szynce-odpowie-za-rasizm/

Rany, Monty Python w realu :shock: A temu nauczycielowi to bym browara postawił, mistrz ciętej riposty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś przyjemniejszego

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/czechy-ateisci-przeciwko-zwiazkowi-muzulmanow/

tak powinni postepowac wszyscy ateiści w Europie a może by zrobiono porządek z tymi dzikusami, no ale w Czechach to muslimów mało w takiej Anglii, Niemczech by nie przeszło bo tam się dzieją takie rzeczy http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/przymusowy-ramadan-w-brytyjskich-szkolach/

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/07/okragly-stol-ma-zakonczyc-zamieszki-w-hamburgu/. A jakie jest rozwiązanie na zamieszki ma niemiecki rząd dać im więcej socjalu to szczyt głupoty zaczną się płodzić i domagać jeszcze więcej. I ktoś tu mówi że polscy politycy są głupi.

 

-- 29 lip 2013, 13:52 --

 

A znalazłem smaczek znowu z Hiszpanii opowiadanie uczniom o szynce z górskiego regionu na lekcjach uznano za rasistowskie

http://www.euroislam.pl/index.php/2010/12/opowiadal-uczniom-o-szynce-odpowie-za-rasizm/

 

Ja myślę że presja i żądania religijne zrobią z tych naiwnych ateistów ateistów bardziej podobnych ideologicznie do osób jak Dawkins i wtedy będzie po ptakach dla politycznej religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borsuk, w polskim portalu dla ateistów, racjonalistów racjonalista.pl ostatnie 2 lata temat jest dość mocno wałkowany i ogólnie duża niechęć ale poparta wiedzą, danymi nie szowinizmem do islamu jest. Wiem że niektórzy mówią że tylko wiara chrześcijańska jest antidotum na islam ale wg mnie nie jest tak do końca, potrzeba nam ateistów walczących o świeckość państwa a nie prawa dla mniejszości ultra religijnych, no i religie też czasem współpracują razem przeciw świeckości czego dowodem był sprzeciw muslimów i żydów wobec uboju rytualnego. Poza tym w Europie jest już za mało mocno wierzących chrześcijan gotowych walczyć za swoją religię i również ateiści, agnostycy, osoby niereligijne powinny się przeciwstawiać islamskiemu najazdowi jeśli chcą swą niewiarę dalej praktykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również ateiści, agnostycy, osoby niereligijne powinny się przeciwstawiać islamskiemu najazdowi jeśli chcą swą niewiarę dalej praktykować.

Powiedziałbym że GŁÓWNIE takie osoby powinny sprzedawać islamowi kopa w dupę, bo o ile chrześcijanie czy buddyści ateistów jakoś znoszą to islamuchy z miejsca zabrałyby się za użynanie łbów "niewiernym".

 

Niestety, wydaje mi sie że tylko skrajna nietolerancja w tej kwestii może nas uratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest chore co oni robią, a fakt, że ci ludzie są bardzo ortodoksyjni, nie pomaga. Ich się nie da przekonać... Jeśli są wychowywani od małego w małym świecie pełnym zabobonów, a rodzina wpaja im miłość do Boga, to trudno się dziwić, że nabierają przekonania, że to co robią jest słuszne. Kiedyś miałam okazję pojechać na wymianę do Niemiec, akurat do Schweinfurtu, który jest dzielnicą turecką, a tam poznać właśnie ludzi zapatrzonych w islam... Był przypadek, że ojciec zabił swoją córkę, bo poszła na imprezę do polskiego chłopaka... Jeśli rodzic potrafi w imię religii zabić własne dziecko, to właściwie może zrobić wszystko... Oni żyją wiarą w dzikie prawa. Osobiście zgadzam się, że za dużo mają do powiedzenia, ale ich zwyczajów nie da się wyeliminować, bo ich psychika jest mocno nadszarpnięta a wiara w te wszystkie dziwactwa potęguje ich nienawiść i wrogość. Są w stanie zabić, a potem powiedzieć "szkoda człowieka, ale tak każe religia..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również ateiści, agnostycy, osoby niereligijne powinny się przeciwstawiać islamskiemu najazdowi jeśli chcą swą niewiarę dalej praktykować.

Powiedziałbym że GŁÓWNIE takie osoby powinny sprzedawać islamowi kopa w dupę, bo o ile chrześcijanie czy buddyści ateistów jakoś znoszą to islamuchy z miejsca zabrałyby się za użynanie łbów "niewiernym".

 

Niestety, wydaje mi sie że tylko skrajna nietolerancja w tej kwestii może nas uratować.

Problem jest w tym że ateiści zwykle są spokojni, brzydzą się przemocą, nie mają takiej siły przebicia jak mocno wierzący, o ile w kraju gdzie tych muzułmanów jest jeszcze mało trzeba tylko nie dopuścić do ich osiedlania się, to w krajach wysoce już zmuslimionych będzie trzeba walczyć siłą już i bez skrupułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że ateiści zwykle są spokojni, brzydzą się przemocą, nie mają takiej siły przebicia jak mocno wierzący, o ile w kraju gdzie tych muzułmanów jest jeszcze mało trzeba tylko nie dopuścić do ich osiedlania się, to w krajach wysoce już zmuslimionych będzie trzeba walczyć siłą już i bez skrupułów.

Fakt, miałem napisać coś w stylu "...ale niestety ateiści to głownie pieprzone lewactwo" ale nie chciałem być tendencyjny. To jest zresztą powód dla którego termin "ateista" kojarzy mi się negatywnie, z osobą, hmm... mówiąc wprost - cipowatą, nie mającą odwagi szerzyć swojego poglądu tylko zgadza się na to że "każdy ma prawo do swoich poglądów, każdy powinien móc robić to co chce"... Jak ktoś na mnie powie "ateista" to się obrażam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×