Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, zaden tam lewacki idiota, tylko chlodna kalkulacja imo. Zwroc uwage, ze w konflikcie syryskim wspaniale sie dogadal z sunnitami (Katar, Arabia, poczatkowo Egipt) w sprawie rozmontowania panstwa Syryskiego, ta pozostala jedyna niepokorna, razem z Iranem. Z reszta, o ironio z tymi, ktorych terroryzmem rzekomo walczy wujek Sam, niezle sie ulozyl. Zadziwia mnie poswiecenie ameryki w sprawie Izraela, to w duzej mierze dla niego, (a takze oczywiscie dla ulozenia sie z szejkami w sprawie ropy), a takze dla PR tolerancyjnego prezydenta (zeby bliski wschod nie nakrecal sie, ze robienie u nich burdelu ma podloze antyislamskie, co poniekad jest oczywiste, chodzi o rope i Izrael) gra proislamskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i islamska dzicz znowu zaatakowała tym razem w Kenii, co na to Obama półkenijczyk, no ale muzułmanów wypuszczono z tego centrum handlowego. Wyobraźcie co by się stało jakby jacyś Chrześcijanie zaatakowali w islamskim kraju i tylko współwyznawców wypuścili, a muzułmanów przetrzymywali, skandal i raban na cały świat islamofobia itd. a oni se mogą wszystko bezkarnie bo islam to religia pokoju. Napastnicy to prawdopodobnie Somalijczycy nic dziwnego tym krajem od wielu lat rządzi Al Kaida i kto chce mieć co jeść do niej wstępuje a jedyne szkoły jakie tam działają to wahabickie pralnie mózgów które niczym się nie różnią od szkół Pol Pota i Mao sprzed lat, nienawistna ideologia plus szkolenia zbrojne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie co by się stało jakby jacyś Chrześcijanie zaatakowali w islamskim kraju i tylko współwyznawców wypuścili, a muzułmanów przetrzymywali, skandal i raban na cały świat islamofobia itd. a oni se mogą wszystko bezkarnie bo islam

dokładnie tak jak piszesz Carlos . Jeszcze gorzej jest w Pakistanie , tam ludzie płacą smiercią za wiarę chrześcijańską. Muzułmańce ,i ich święte wojny ! ,skurvysyńce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w Kenii a najlepiej w całej czarnej Afryce zaczną płonąć meczety i chrześcijańska ludność zacznie wybijać muslimów bo innego sposobu na nich nie ma w tamtym rejonie. Oko za oko, ząb za ząb. I pomyśleć że Obama jak i większość tzw cywilizowanego świata chce żeby w Syrii rządzili ludzie pokroju tych islamskich terrorystów z Kenii. Putin tyś nadzieją świata w walce z Islamem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w Kenii a najlepiej w całej czarnej Afryce zaczną płonąć meczety i chrześcijańska ludność zacznie wybijać muslimów bo innego sposobu na nich nie ma w tamtym rejonie. Oko za oko, ząb za ząb.

Wiesz Carlos , ludzka natura domaga się zemsty na tych oliwkowych i czrnych muzułmańskich piżdzielców . Jednak postawa zemsty "oko za oko , ząb za ząb " nie jest do końca chrześcijańska . Chyba ,że w obronie własnego życia.

Taki jest Islam , nawracać niewiernych , a jak sie nie da , wycinać w pień. To religia zemsty.

I zobacz nic w tej sprawie nie robi cywilizowany świat . Pewnie jakby tam była ropa i gaz zaraz by się i szybko znalazły powody ,żeby wkroczyć zbrojną armią w obronie chrześcijańskich braci.Ale tam tylko piasek ...szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na skale swiatowa:

Stolica gruzińskiej Adżarii. Architektura jak karaibska, a kultura uliczna – jak turecka. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Bo Adżarowie, zislamizowani za Ottomanów Gruzini, nawracają się na chrześcijaństwo. Wszystko po to, żeby było bardziej gruzińsko. A zarazem europejsko.

http://swiatowidz.pl/2011/06/adzaria-kraj-ktory-porzuca-islam-i-przechodzi-na-chrzescijanstwo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się że na centrum w Kenii napadli nie tylko Somalijczycy, ale islamiści z wielu krajów, pewnie syryjscy wojownicy o wolność niczym się od nich nie różnią, to wyszkolona do zabijania niewiernych i nieodpowiednio wiernych banda szkolona przez wahabitów, którzy czerpią zyski z petrodolarów. Także najlepszą metodą na zatrzymanie islamskiej inwazji jest odejście od ropy naftowej, ale na to z różnych powodów głównie siły lobby naftowego w najbliższym czasie nie dojdzie.

 

A co sądzicie o mundialu 2022 w Katarze dla mnie to porażka nie dość że tam panują latem niewiarygodne upały powyżej 50 stopni w cieniu to jeszcze jakoś nie wyobrażam sobie w tym islamskich kraju półnagich kibicek i pijących alko kibiców. Co do upałów to mają plany klimatyzowanych stadionów, albo chcę zrobić w zimie gdy jest tam trochę chłodniej, no ale dla mnie mogli np lepiej zoorganizowac w Australii gdy latem jest tam 15-18 stopniowa zima albo gdzieś w Europie, nawet Turcję bym przebolał. Ale działacze FIFA pewnie tak zostali posmarowani petrodolarami że odmówić nie mogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale działacze FIFA pewnie tak zostali posmarowani petrodolarami że odmówić nie mogli.

Tylko i wyłacznie .

Większość europejskich drużyn ugotuje się po pierwszej połowie meczu w temperaturach jakie tam panują, a wtedy walka z osłabionym przeciwnikiem będzie o wiele łatwiejsza niż przy normalnych warunkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o mundialu 2022 w Katarze dla mnie to porażka nie dość że tam panują latem niewiarygodne upały powyżej 50 stopni w cieniu to jeszcze jakoś nie wyobrażam sobie w tym islamskich kraju półnagich kibicek i pijących alko kibiców.

A ja sobie wyobrażam - piękny początek wojny! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo FIFA to łapówkarze mundial 2018 w Rosji to też przez łapówki co prawda magaupałów tam raczej nie będzie, ale za to drużyny i kibice se trochę polatają samolotami bo odległości między miastami są duże. Ale lepsze to niż Katar kraj- pustynia wielkości paru powiatów z 2 milionami ludzi to wg mnie za mało jak na taką imprezę, ale wiadomo z milionami łapówek nikt nie wygra. A Polska reprezentacja pewnie się i tak nie dostanie a jakby jakimś cudem się dostała to chyba powinna odbywać treningi w saunie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Polska reprezentacja pewnie się i tak nie dostanie

te patałachy ? daj spokuj , szkoda słów . 37 milionowy kraj , a 11 dobrych zawodników nie mogą znależć,

W całym tym PZPN-e widać panuje wielki Burdel , a system szkolenia od wczesnych lat dzieci to chyba jakaś ściema , no bo jak to inaczej wytłumaczyć. Przecież w każdym kraju rodzą się talenty,typu Messi , Ronaldinio itp , a u nas chyba ich,nasi selekcjonerzy wyłapać nie mogą. Nie wiem , W każdym bądż razie Mundial w Katarze onimie nas BARDZO szerokim łukiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Taki patriota a brak Ci wiary w polską reprezentację ;)

 

A wracając do muzułmanów to znowu chcą zbojkotować wybory miss tym razem na indonezyjskiej wyspie Bali, wyspa co prawda chrześcijańska ale Indonezja to najliczniejszy kraj muzułmański na świecie i możliwe że odwołają tak jak kiedyś wybory w Nigerii. Poznałem kiedyś kolesia z Bali chrześcijanina i powiedział że wystrzelałby tych wszystkich muzułmanów z jego kraju tacy są porypani.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/09/zachodnie-ambasady-mozliwe-zamachy-w-zwiazku-z-miss-swiata/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Taki patriota a brak Ci wiary w polską reprezentację

Patriota ,ale trzeżwo patrzę na możliwości tej słabej drużyny.

Może dzięki tuskowskim orlikom i temu że premier gra w piłkę wyrośnie nam pokolenie dobrych piłkarzy :mrgreen:;) no ale sam w to nie wierzę bo dziś dzieciaki wolą komputer a na wf przynoszą zwolnienia. Ja sam miałem płaskostopie, poważne skrzywienie kręgosłupa i niedowagę a wf nie opuszczałem i reprezentowałem szkołę na zawodach sportowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy umie ktos zrewidowac rzetelnosc tych chorych rewelacji?

Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca polityczny i religijny Iranu, który przeprowadził tam rewolucję islamską w 1979 roku, napisał książkę Tahrirolvasyleh, która jest spisem zasad dotyczących zachowania muzułmanów. Cytat: Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał:

Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić.

 

A teraz kilka słów dotyczących praw kobiet: Kobieta, która przyjmuje sakrament małżeństwa, nie ma prawa opuścić domu bez zezwolenia męża – musi być mu dostępna, aby zaspokajać wszystkie jego potrzeby i nie może odmówić oddania mu się, chyba że istnieją ku temu uzasadnione religijnie powody.

 

Co istotne, Chomeini nie uważa również, że seks analny męża z własnym synem jest wystarczającym powodem do rozwodu: Jeśli żonaty mężczyzna uprawia seks analny ze swoim synem, bratem czy ojcem, to jego małżeństwo trwa nadal"

:evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, pierwszy raz coś takiego widzę, ale wykluczyć nie można, choć nawet jak to bzdury to trzeba na tą religie, system bardo uważać. Wiem że w Pakistanie i Afganistanie bodajże jest kulturowo akceptowalny seks facetów z młodzieńcami 10-15 lat mają tam nawet specjalne szkoły tańca które są przykrywką dla usług seksualnych.

 

-- 29 wrz 2013, 17:26 --

 

No i znowu te islamskie ścierwa zaatakowały w Afryce tym razem w Nigerii zamach na akademik i zabicie 40 osób. Chrześcijańscy Nigeryjczycy weźcie co macie pod ręka i ruszcie na tą hołotę bo światowi miłośnicy pokojowego islamu nigdy wam nie pomogą. No ale trudno walczyć z kimś kto dostaje miliardy od saudyjskich wahabbitów. Franciszku kiedy wezwiesz to krucjaty bo czas już najwyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Dobrze zrobił taksówkarz, szkoda że inni tak nie robią.

Ja jak pracowałem w Anglii na budowie to był tam muzułmanin co w trakcie pracy odmawiał modły i czytał se koran w wolnych chwilach w czasie pracy, a przełożeni nic nie powiedzieli bo jest przecież wolność praktykowania wiary i nie chcieli narazić się na oskarżenia o rasizm. Ten muzułmanin to w sumie był miły gość nikomu nie szkodził,w sumie i tak niewiele tam robił między modlitwami, ale jednak nie powinno się na takie rzeczy pozwalać w czasie pracy ja jakbym powiedział że chcę sobie poczytać książkę Dawkinsa to by mnie wyśmiali a im się na to pozwala.

 

Wiem że w Anglii parę lat temu małżeństwo hotelarzy zostało wsadzonych do aresztu za to że obrazili muzułmanina bo powiedzieli prawdę że Mahomet to był morderca i pedofil a on to zgłosił na policję i ich aresztowano.

 

Zresztą W.Brytania już jest stracona dla islamu w tej chwili to niemal wszystkie stołówki w UK mają mięso halal i zakaz podawania wieprzowiny aby nie obrazić muslimów. W muslimich dzielnicach mają patrole moralności co upominają dziewczyny w spódnicach i pijących alkohol. Moje scenariusze sf które kiedyś pisałem są tylko kwestią czasu. ;)

 

W Belgii do parlamentu weszła partia islamska która domaga się całkowitego zakazu sprzedaży alko i papierosów oraz zakazu chodzenia w krótkich spódniczkach, za rok chcą się dostać do parlamentu europejskiego i im się pewnie uda, dla ciekawostki przywódca tej partii nie podaje ręki kobietom bo to nieczyste i taki ktoś chce do parlamentu europejskiego co za czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego wątku ale prawdopodobnie zgadzam się z poglądami carlosa. Islam jest u mnie na samym szczycie religii, które wywołują wrzenie krwi, najśmieszniejsze, że 'podbijają' zwykłym wysokim przyrostem naturalnym i dzięki temu, że sami strzelami sobie samobója nadmierną poprawnością polityczną/religijną ówczesnej Europy. Nie ma tolerancji dla religi, które jak zbrodnicze ideologie wywołują tylko konflikty i wprowadzają chore ograniczenia społeczne, islam jest jak nazizm, powinien być zakazany w cywilizowanych krajach. Kiedyś ktoś tu wyrażał pogląd, że uchronić nas może religia katolicka, naprawdę zabawna dla mnie logika, zresztą o czym mowa skoro Europa już zachowuje się jak idealny chrześcijanin nadstawiając drugi policzek muzułmanom po tym jak dostała w pierwszy. Kibicuję Izraelowi i absolutnie nie mam nic przeciwko temu żeby w niedalekiej przyszłości przy wsparciu USA pozamiatał trochę na Bliskim Wschodzie, Europa pewnie będzie tylko się przypatrywać, a raczej na pewno będzie jeszcze protestować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=zOFEJskLi0Q][/videoyoutube]

 

szkoda że ci angielscy przeciwnicy koranu są tak mało widoczni a ich ulice wyglądają czasem tak, jak można na coś takiego pozwolić we własnym kraju przecież to zbiorowe samobójstwo angielskiego narodu.

 

[videoyoutube=ruOASffCA44][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie mocno jak muslinów nie cierpię cygaństwa wszelkiej maści i odmiany. Ostatnio pojawiają się w mojej okolicy jadąc samochodem , wyciągaja tombak i proszą o ( za to rzekome złoto ) parędziesiat złoty , bo benzyna sie hu+jom kończy . I tak nabierają ludzi .Mają złodziejstwo we krwi ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też za cyganami nie przepadam ale oni nie stanowią zagrożenia cywilizacyjnego, są w Europie od setek lat i jakoś jej bytności nie zagrozili, choć czasami bywają denerwujący. Poza tym przyjęli oni Chrześcijaństwo żyją na uboczu, marginesie życia, ale nie zagrażają podstawie bytu narodów, nie zabijają w imię religii, nie domagają się mięsa halal i zakazu obchodzenia chrześcijańskich świąt, to jednak 2 różne grupy.

 

-- 21 paź 2013, 15:54 --

 

A to jak wygląda dziś Paryż, szkoda że nie ma nowego Hitlera który by tam wkroczył i rozstrzelał wypinających dupy muslimów.

 

[videoyoutube=sg72rIfLiuw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja jest żałosna i stracona jeśli nie dojdzie ktoś rozsądny tam do władzy, choć myślę, że już za późno i wszelkie zakazy zakończyłyby się teraz tam regularną wojną. Anglię czeka być może podobny los, trudno, będzie jednak źle jeśli Niemcy nic z tym nie zrobią i będziemy graniczyć z państwem przesiąkniętym islamem. Ja bym tą hołotę poczęstował gumowymi kulami na ulicach Francji, a jak nie będą respektować prawa kraju, który ich przyjął, pozwolił się osiedlić to wpakowałbym ich do kontenerów i odprawił do domu, szkoda, że niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ten krótki filmik przebija ostatni tuzin horrorów które oglądałem...

 

BTW, dla śmiechu, bo mi się przypomniało: bywałem swego czasu często na amerykańskim forum. Forum było o grach, ale nie o tematykę mi chodzi; na forum, jak to na forach, oprócz "głównej treści" był, tak jak i u nas, dział "zabawy forumowe". Jedna z zabaw polegała na wrzuceniu fotki "czegoś co cię najbardziej przeraża". Ludzie wrzucali pająki, klaunów, wysokie budynki i tym podobne. Ja wrzuciłem fotkę Koranu. Gównoburza jaka się po tym rozpętała sięgnęła epickich rozmiarów, dostałem bana na miesiąc, ale BYŁO WARTO! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×