Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też antysemitą nie jestem, Izrael i jego politykę wobec islamu wręcz lubię, ich religia co prawda bywa w wielu aspektach równie bzdurna jak islam, ale ich religia nie jest misyjna, jest ekskluzywna, zamknięta i nikogo siłą nie nawracają, no i też poziom intelektualny ich wyznawców inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz sobie gadamy o zydach, to ja sie musze przyznac do pewnego "filosemityzmu", pewien psycholog ewolucyjny stwierdzil, ze judaizm to nie religia, to nie narod, to "ewolucyjna strategia przetrwania ". :pirate: Judaizm sam w sobie jest nacjonalizmem (a syjonizm jego terytorialnym odbiciem), i to doskonale zorganizowanym. Co daje swoje efekty w zyciu- nie ma chyba drugiego tak bogatego/wplywowego narodu w stosunku do swojej liczebnosci, jak tez ilosc zgromadzonych nagrod nobla z fizyki/innych dziedzin, ilosci naukowcow wzgledem liczby ludnosci. Do tego przyrost naturalny 2,5/kobiete 8) Mozna? Mozna!

Moj filosemityzm pozostaje tez ostrozny i nieco nieufny (bo syjonizm to jednak nacjonalizm :twisted: ), wiadomo wiec, ze graja swoj interes bez zbednych sentymentow. Powinnismy brac z nich przyklad, tak czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, ja nie analizowałem tego aż tak dogłębnie, ale argument sensowny. Ja po prostu czuję że 90% antysemityzmu bierze się z zazdrości o kasę, czyli jest kompletnie bezsensowna. Antyislamizm jest OK, bo stawia się wobec bezpośredniego zagrożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu czuję że 90% antysemityzmu bierze się z zazdrości o kasę, czyli jest kompletnie bezsensowna

Tak, rowniez to zauwazylem, a ze wydawalo mi sie to fascynujace, to zalozylem wirtualna jamulke, i zaczalem badac sprawe. :mrgreen:

Wiem, ze niektore moje slowa w danym kontekscie moga wygladac kontrowersyjnie, ale gdy coraz bardziej poznawalem zasady, jakimi sie kieruja, oraz ich historie, terazniejszosc- w esencji tak to dla mnie wlasnie wyglada- i nie tylko dla mnie. Ten kochany u nas narod ciagle jest przedmiotem studiow genetykow, socjologow, historykow, etc etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wkurzają ci fanatyczni antysemici, antysyjoniści oni uważają że zagrożenie islamskie, islamski terroryzm nie istnieje, że to wymysł żydów czy judeoameryki aby ograniczyć prawa i swobodę jednostek. Owszem czasem może i dochodzi do nadużyć z tym związanych, przesadnej kontroli ludzi, ale nie znaczy to że te wszystkie zamachy ostatnich kilkunastu lat przygotowali żydzi aby obarczyć winą muslimów.

 

A już najbardziej nienawidzę tych sympatyków palestyny, którzy mówią o mordach Izraela, na prawdę to wcale oni się tak prześladowani tam, no i sami przez swoje zachowania i zamachy ściągają na siebie tą agresję Izraela. Prawda jest taka że żadne muzułmańskie państwo nie przyjmie do siebie żadnego Palestyńczyka ich brata w wierze, bo chcą dalej utrzymywać w świecie tą mitologie cierpiętnictwa Palestyny i Żydów morderców. Za to hojnie wspierają palestyńczyków w dostawie broni, nawet kasa którą daję Unia i inne państwa dla Palestyny często jest przeznaczona na uzbrojenie. Kiedyś czytałem że na jednego palestyńczyka przypada jakaś ogromna suma pomocy międzynardowej, a mimo to u nich bida i wolą żyć w szatańskiem ale dostatnim Izraelu niż w tej autonomii klepać biedę bo kasa z pomocy się gdzieś rozpływa na tajnych kontach lub idzie na dżihad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Judeoameryka", uomatko, co za pacan dostał zezwolenie na tworzenie takich popier***nych neologizmów...

 

Ja nie potrafię zrozumieć antysemityzmu w Polsce, może jeszcze w innych krajach to jeszcze jakoś, ale u nas? W kraju gdzie Żydzi wpłynęli (pozytywnie) na historię i gospodarkę? W kraju gdzie urządzono im masową zagładę? Za to postuluje się debilizmy pokroju połączenia z niemcami, z pier*dolonymi szwabami którzy od stuleci chcą nas wyru*chać w dupsko a potem okraść, zabić, spalić, zgwałcić ponownie, zjeść wyrzygać i powtórnie zsodomizować? Antysemici zazdroszczą Żydom ich majątków - czy oni są kurva ślepi?? Przecież wystarczy rzut oka kilkaset kilometrów na zachód - leży tam pieprzone państwo które wywołało największy konflikt w historii i w którym NIKT nie pokutuje za wyrządzone światu krzywdy, w którym panuje obrzydliwy dobrobyt, do którego NASI RODACY jeżdżą zarabiać sprzątaniem... TO jest dopiero doprawdy popier*dolone. Każdy antysemita w Polsce jest idiotą, kropka. Zamiast najeżdżać na Żydów, powinniśmy postulować uruchomienie Auschwitz i spalenie tam tylu niemców ilu oni wybili niewinnych ludzi podczas wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żałuje że może nie cała Polska ale Pomorze nie jest pod rządami niemieckimi, na pewno lepiej by się tu żyło jeśli chodzi o finanse a jak wiecie patriotą nie jestem, no ale to nie jest temat tego wątku. No ale w Niemczech jest kupa muslimów a u nas nie to chyba jedyny plus.

 

-- 30 paź 2013, 12:22 --

 

Ja uważam że większości ofiar II wojny światowej można było uniknąć gdyby Polska prowadziła rozsądniejszą politykę i współpracowała z Niemcami przeciw ZSRR a obwinianie Niemców czy Ruskich za zabory to już w ogóle porażka bo sami byliśmy winni temu że tak osłabialiśmy państwo, a zabory dały przynajmniej awans cywilizacyjny ziem zachodnich a na wschodzie zniesiono chociaż pańszczyznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, Przesadzasz z tymi Żydami, owszem byli mocno nad reprezentowani w władzach komunistycznych zwłaszcza w latach 40, 50 tych ale wynikało to z tego z popularności internacjonalizmu i komunizmu w ich szeregach prześladowań i dyskryminacji zwłaszcza przez endecję w latach 30-tych i było to forma rewanżu. Zresztą to były osoby zeświecczone o pochodzeniu żydowskim oni się nawet za Żydów często nie uważali, no ale od lat 60-tych a szczególnie po 68 roku i pozycja spadła w PZPR całkowicie.

A co do tych żydowskich nazwisk, korzeni to niektóre są rzeczywiście prawdziwe ale większość to wymysł bublowskiej propagandy i to że w Polsce jest tak jak jest to nie jest wina żadnych żydów, gdyby Żydzi na prawdę rządzili to sadzę że nasz kraj byłby zamożniejszy i lepiej rządzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby polscy Żydzi nie przenikali do władzy faktycznej jak i medialnej pod przybranymi nazwiskami byli by bardziej godni zaufana?

Mało mnie obchodzi czy ktoś się nazywa Anna Grodzka czy Krzysztof Bęgowski. Jak politykę prowadzi zgodną z moimi oczekiwaniami to może nazywać się nawet Adolf Hitlerberg.

 

Może gdyby Żyd nie prowadził tak podłej antypatriotycznej i antykościelnej kampanii w swojej prymitywnej gazetce? ( Adam Michnik – Aaron Szechter )

Może gdyby Polacy się pierdolnęli w pecyn i pojęli że każda antykościelna kampania czy to żydowska, czy masońska, czy ateistyczna, czy islamska, czy związku cyklistów - jest jednym z najlepszych co może spotkać cywilizowany kraj, to nie byłoby takich pierdołowatych wypowiedzi. Przypomnę że jeśli chodzi o wiarę to pierwotnie byliśmy poganami, dopiero pieprzone szwaby swoją polityką wymusiły na nas przyjęcie chrztu. Tak więc - każdy kto popiera kościół jest właśnie anty-patriotą. Patriota kocha Polskę, jej tradycje, jej własne tradycje, a nie narzucone przez wroga. Jesteś patriotą = powinieneś walczyć o spalenie kościołów. I meczetów i synagog i wszystkiego co ma związek z religią. Tak, spalić synagogi - ale nie dlatego że chodzą do nich Żydzi, tylko że jest to miejsce kultu religijnego odmiennego od naszego prawdziwego.

 

Może gdyby zakamuflowani postsolidarnościowi politycy nie doprowadzili tego kraju do ruiny i do stanu kiedy jako kraj nie mamy już absolutnie niczego swojego? ( Jan K. Bielecki – Izaak Blumenfeld, Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz, Michał Boni – Jakub Bauer, Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld, Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn, Ludwik Dorn – Dornbaum ,Bronisław Geremek – Berele Lewartow,Henryk Goryszewski – Jakub Glikman, Hanna Gronkiewicz-Waltz – Haka Grundbaum, Jerzy Jaskiernia – Aaron Aksman, Jacek Kuroń – Icek Kordblum, Janusz Lewandowski – Aaron Langman,Tadeusz Mazowiecki – Icek Dikman,Jan Olszewski – Izaak Oksner,Jan Maria Rokita – Izaak Goldwicht,)

To jest bełkot jakiegoś nawiedzonego pojeba, który widzi Żyda w każdym człowieku który mu z jakichś względów nie pasuje. Weź, jebłem śmiechem od tej listy. Zresztą ma się to do rzeczywistości jak Godzilla do wiatraka. Każdy polityk, obojętne jakiej by nie był narodowości, pogrąża kraj w ruinie - przecież na tym polega ich praca: brać łapówki, opierdalać się za pieniądze podatników, dawać im złudzenie że żyją w wolnym kraju, podsuwać im pod nos takie pierdoleństwa jak to że wszystkie zło na świecie to wina Żydów i komuchów i heavy metalu. Najbardziej popieprzony z zacytowanych argumentów, jak słowo daję.

 

Krótko podsumowując, czytelniku: jeśli jesteś antysemitą, jeśli wierzysz w choć ćwierć zdania z postu INTELa to jesteś ćwierćmózgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tej listy kupę polityków, osób związanych z prawicą w tym narodową, katolicką to są, byli Żydzi, Olszewski, Kaczyńscy to przecież bohaterzy tru prawicy i to też niby Żydzi. Zreszta kogo tam nie ma sa prawie wszyscy politycy i publiczne osoby, typowa antysemicka propaganda rodem z pisemek Leszka Bubla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tej listy kupę polityków, osób związanych z prawicą w tym narodową, katolicką to są, byli Żydzi, Olszewski, Kaczyńscy to przecież bohaterzy tru prawicy i to też niby Żydzi. Zreszta kogo tam nie ma sa prawie wszyscy politycy i publiczne osoby, typowa antysemicka propaganda rodem z pisemek Leszka Bubla.

Dokładnie, aż ręce opadają na myśl że nie tylko ktoś te pierdoły tworzy - ale jeszcze ktoś w nie wierzy i rozpowszechnia..!

 

Żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tego tekstu 4 miliony Żydów w Polsce jest członkami światowej federacji Żydów, tyle to nawet ich tu przed wojną nie było, skąd te liczby i dlaczego w swoim życiu nie spotkałem jeszcze żadnego Żyda, wiadomo ukrywają się ale żeby aż 4 miliony, sklep z koszerną żywnością powinien wtedy być na każdym rogu i jakoś nie widziałem 4 milionów protestujący za ubojem rytualnym. No i w obozach Hitlerowskich zginęło łącznie tylko 110 tysięcy żydów to już chyba dzisiaj karalne głoszenie takich teorii. Dla twórców tych rewelacji jest tylko jedno miejsce oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego, no ale parę osób w Polsce wręcz żyje z głoszenia takich "prawd".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tego tekstu 4 miliony Żydów w Polsce jest członkami światowej federacji Żydów

Ohoho 8):pirate:

 

Z danych agenta terenowego ONR, NieznanegoSprawcy, wynika, iz na ziemiach Polskich moze przebywac ok. 70 mln zydow aszkenazyjskich, oraz 6-8 mln zydow sefardyjskich, kryja sie oni noca niczym wredne robale w waskich, wilgotnych szczelinach, dusznych piwnicach, kanalach miejskich, oraz w Polskim parlamencie, w nocy natomiast wylaza jak pluskwiaki na ulice i niszcza nasz kraj.

Obywatelu! Prawdziwy Polaku! Badz czujny i ostrozny, gdy Ty spisz, zyd nie spi.

Czu-Waj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, Gdybym znał niemiecki to bym dawno to zrobił, ale ja wole aby Niemcy czy ogólnie unia ( choć jej nie lubię jako tworu lewicowego) przywędrowała ze swoim socjalem i pensjami do Polski, wtedy bym mieszkając za darmo w kraju mógł zarobić porządne pieniądze, lepsze to niż połowę pensji wydawać na jakieś mierne mieszkanie za granicą i żyć tam wśród obcych albo w polskim geccie.

No ale unia ma to w dupie przy całej swojej lewicowości zrówna wszystkie podatki ale nigdy pensje bo chce mieć tanich roboli ze wschodu bo na muslimach się zawiedli i teraz do nich dopłacają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak reagujesz, co myslisz gdy widzisz Polkę z muslimem czy murzynem ?

A co mi do tego to jej decyzja, jeśli chce się wiązać z muslimem to niech to robi najwyżej się przejedzie, uwięzi ją w domu, ukradnie dziecko, poleje kwasem, a może będzie dobrym mężem bo przecież nie wszyscy są tacy źli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna Włoszka antyfaszystka też poznała paru imigrantów i dobrze się to dla niej nie skończyło, oczywiście to raczej jednostkowe przypadki ale nawet zwolennicy multikulti padają czasem jego ofiarą, dopiero wtedy przejrzą dopiero na oczy. http://www.euroislam.pl/index.php/2013/11/antyrasistka-ofiara-tych-ktorych-bronila/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euroislam.... strona dla islamofobów

Ja jestem dumnym islamofobem, zresztą ten termin jest nadużywany obecnie jeszcze bardziej niż antysemityzm, islamosceptycyzm jest bardziej trafnym określeniem a miejsce wszystkich islamofilów i lewactwa jest w Iranie i Arabii saudyjskiej skoro tak kochają tą religie pokoju. ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jesteś taki zaściankowy i nienowoczesny carlos, wstyd mi za Ciebie. :nono: Spójrz, ja zmieniłem swoją postawę na bardziej tolerancyjną i pro-multikulti-europejską. Przyzwyczajam się do nowych czasów, prościej mówiąc.

 

-- 07 lis 2013, 22:47 --

 

magnolia84, czyżby skłonności submisywne? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dział socjologia a wątek ten cieszy się sporym zainteresowaniem, więc czemu nie miałby nie istnieć, mamy przecież wolność słowa choć pewnie lewactwo uważa że ten wątek jest rasistowski lub coś w tym stylu, a tu tylko o zagrożeniach islamem debatujemy, który może być poważniejszy zwłaszcza w przyszłości niż wiele problemów psychicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×