Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

deader, ostrzegam słownie, opanuj się - ja rozumiem, ze to specyficzny wątek, ale do swoich rasistowsko-nacjonalistycznych wymiotów szukaj innego miejsca - ok?

Yyy.. Dawno tu nie zaglądałem, i nie powiem - jestem w szoku. "Rasistowsko-nacjonalistyczne wymioty"? :shock: Fakty są takie:

 

- istnieje religia o ściśle określonych przekazach

- jednym z tych przekazów jest wymordowanie wszystkich niewiernych w imię Allaha

- przedstawiciele tej religii jawnie wszem i wobec ogłaszają że zamierzają ową wolę Allaha spełnić

- czyli jawnie i bez ogródek mówią że chcą nas wymordować

 

...i jakimś cudem jak ja jestem przeciwny temu żeby banda religijnych świrów mnie zabiła - to jestem RASISTĄ O NACJONALISTYCZNYCH POGLĄDACH??? :shock: Ja się staram bronić przed śmiercią! Jesteśmy w stanie wojny z islamem, staram się przeżyć! Między innymi przez uświadamianie ludzi że znajdujemy się w stanie wojny, ponieważ większość nie chce przyjąć tego do wiadomości, nazywając ludzi którzy to dostrzegają - rasistami o nacjonalistycznych poglądach... :shock: To żaden rasizm (obojętne mi jest czy muzułmanin będzie czarny, biały, żółty czy czerwony) ani nacjonalizm (obojętne mi czy islam powstrzyma Polska, Niemcy, Hiszpania czy Alaska). Na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone, więc nazywanie wroga w uwłaczający sposób, który być może wpłynie na postrzeganie wroga w społeczeństwie - jest jak najbardziej na miejscu. Ja rozumiem, gdybyśmy się znajdowali w stanie pokoju - i na przykład nazywałbym krisznowców "pojebami w prześcieradłach", to to byłoby niefajne. Ale z islamem znajdujemy się w stanie wojny więc jak najbardziej powinniśmy przypominać o tym że to ciapaci kozojebcy!!

 

Jestem w głębokim szoku. Linka, czyżbyś była kolejną zmanipulowaną owieczką wyznającą kult Politycznej Poprawności..? :? Bo ja byłem w szoku że na tutejszym forum znajduje się chyba jedyne nieupolitycznione (czyli niezwiązane z żadną partią/bojówką) grono ludzi którzy widzą jak się sprawy mają, i bardzo mnie to cieszyło. Czyżby forum nagle zmieniło się w Onet, gdzie panuje cenzura gorsza niż za komuny? :shock:

 

 

Ehh, a pomyśleć że wszedłem w temat tylko dlatego że znalazłem kolejny obrazek pokazujący "postępowość" naszych "braci":

 

1385913126_by_Kuba966.jpg?1385913127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że islamokrytycyzm czy islamorealizm nie ma nic wspólnego z rasizmem, to ulubiona łatka nadawana przez lewaków z której korzystają tez zwolennicy islamu. Przecież religia nie ma nic wspólnego z rasą, na dobra sprawę Arabowie( którzy stanowią tylko 20% muzułmanów choć niektórzy tu na forum się z tego śmiali, a to czysta prawda) należą do rasy białej(kaukaskiej) czyli tej samej co my, to jak możemy być wobec nich rasistami. No ale w współczesnym świecie wystarczy skrytykować islam aby być posądzonym o rasizm to jakaś paranoja i totalnie błąd logiczny, a mówią to często ludzie formalnie wykształceni. A co nacjonalizmu to niektórym nacjonalistom się islam podoba bo jest antyliberalny, antylewicowy no i są religijni tak sam jak większość przynajmniej polskich nacjonalistów, węgierscy nacjonaliści to nawet podziwiają islam i współpracują z niektórymi ich oddziałami. No i zapomniałbym że najbardziej ich łączy antysemityzm. No ale ruscy nacjonalisći leją muslimów ile wlezie ale bardziej dlatego że pochodzą z Kaukazu, czy środkowej Azji, zabierają pracę i mają ciemniejszą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja wszystko rozumiem, sama nie zgadzam się z wieloma rzeczami na tym świecie i nie toleruję ich, ale nie toleruję też takich tekstów, zwłaszcza tu na forum gdzie staramy się dbać, żeby panował jako taki ład. Proszę o elementarne zasady kultury. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu dzikusów nie można nazywać dzikusami, to jakaś oblega czy co. Kilka stron wcześniej widziałem odcinanie głowy nożem, nie pierwszy raz zresztą. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu, a nie bawić się w jakąś sztuczną poprawność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz wybuchła afera( a przynajmniej rozduchano ją na skale światową)że w Polsce CIA torturowała terrorystów islamskich. Co mnie obchodzą prawa człowieka wobec terrorystów sami są odpowiedzialni za śmierć i cierpienia ludzi i za nic mają prawa człowieka. Niech ich torturują to nie są żadne niewiniątka, ale ten chory na poprawność polityczną świat woli stać po stronie islamskich terrorystów, morderców niż ludzi którzy są zagrożeni ich działalnością. Jeszcze się okaże że islamiści u nas przeprowadzą zamachy odwetowe, dajcie im palec a rękę wezmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ale po co nam to było? Ameryka ma z nimi wojnę, więc niech ich u siebie torturują i przesłuchują. Nie wiem czy się polscy politycy nauczyli, że gówna się nie rusza, bo śmierdzi. A pamiętam, jak się z Leppera śmiali, jak go nie lubiłem, tak w tym wypadku miał rację, gdy mówił o talibach w Klewkach, zrobili z niego debila, ale coś im tam wtedy musiał pójść nie tak, awaria śmigłowca, chłop to zobaczył i poszło info do Leppera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia, i tak świat wie, że Polska jest dupolizakiem USA, pewnie za materace do łóżek polowych zgodzili się trzymać muslimów.

 

-- 03 gru 2013, 21:17 --

 

Niby więzienia dla terrorystów ale na opinie sobie zasłużyła Ameryka taką, że trzymają tam kogokolwiek bez dowodów i się znęcają, nie piszę, że tak jest ale po serii durnych zdjęć i jakichś artykułów z brukowców taki obraz sobie świat generalnie stworzył, wiecie tajne więzienia daleko od kraju, ukryte, pewnie testują na biedakach broń chemiczną, biologiczną i w ogóle w zombie ich zamieniają i badają wytrzymałość.

Tyle lat walki o prawdę o obozach koncentracyjnych w Polsce bo motłoch z zachodu ma w takim głębokim poważaniu nasze rejony świata, że nie interesuje ich nawet podstawowa wiedza i są gotowi uwierzyć w takie rzeczy, a wystarczyło jedno lizanie zadka Ameryce żeby ostatecznie spieprzyć, to się nazywa polska polityka :lol:

 

-- 03 gru 2013, 21:29 --

 

Stało się zabrakło kóz na Bliskim Wschodzie, na szczęście na razie biorą się za świętojebliwe :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , ,,

albo sie boją ,że im serwer musliny w powietrze wysadzą.

Z drugiej strony ( do tego co napisałeś ) gdyby taki Nergal podarłby publicznie Koran nie dożyłby ranka.

Przydałoby sie tutaj kilku ortodoxyjnych żarliwych i wpływowych Żydów to by tych oliwkowych chłystków poustawiało do kąta. Z chrześcijanami sie nie liczą . Miłośc bliżniego nie przemawia do nich , tylko argument bomby może ich zatrzymać, albo żydowskie "oko za oko , ząb za ząb ".

 

Ja jestem ateistą i się całkowicie zgadzam, że jest propaganda która chroni Islam, ale Nergalowi nic by się w Polsce nie stało, było dosłownie kilka zamachów w całej Europie a dużo znanych ludzi jedzie na Islam głownie ateiści pomimo źle pojętej politycznej poprawności. Jest nawet dzień w którym dużo ludzi co roku rysują podobizny Mahometa i się z tym nie ukrywają. Dawkins dostaje najwięcej krytyki od pseudo liberałów, pomimo tego że stosuje dokładnie tą samą krytykę wobec chrześcijaństwa. Dużo liberałów wierzy że wszystko się sprowadza do pieniędzy a ideologia, religia czy kultura nie ma praktycznego znaczenia, ta wiara jest równie dogmatyczna jak religia, nie da się z nimi rozmawiając przytaczanie statystycznych faktów to dla nich generalizowanie. Nie chcą tego słuchać bo wiedzą że to prawda a nie chcą tego wiedzieć, ale z drugiej strony to samo można powiedzieć o Muzułmanach którzy nie mieszkają w getcie i mają liberalne poglądy i będą ignorować wszystkie fakty i to co jest napisane w Koranie, będą twierdzić, że to co mówisz jest wyrwane z kontekstu albo że musisz znać język w którym Koran jest napisany żeby rozumieć co tam jest napisane (a sami go nie znają więc łatwiej im ignorować Koran i jednocześnie twierdzić że są Muzułmanami) czy inną głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to macie pokojowo nastawioną religię , przepiękny Islam , i jego owoce . Przez dwa dni w Środkowej Republice Afryki wyrżnęli w pień psy Machometa około 1000 chrześcijan.

http://www.tvn24.pl/rzez-w-centrum-afryki-w-dwa-dni-zginelo-ok-tysiaca-chrzescijan,380855,s.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według AI, był to odwet za śmierć około 60 muzułmanów, zamordowanych wcześniej przez chrześcijańskie milicje w stolicy kraju, mieście Bangi.

Zdaje się, że psy Jezusa też święte nie były, jednak 60 a 1000 to olbrzymia dysproporcja i islamiści mają dużo więcej za uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według AI, był to odwet za śmierć około 60 muzułmanów, zamordowanych wcześniej przez chrześcijańskie milicje w stolicy kraju, mieście Bangi.

Zdaje się, że psy Jezusa też święte nie były, jednak 60 a 1000 to olbrzymia dysproporcja i islamiści mają dużo więcej za uszami.

W Afryce zawsze znajda powód do wzajemnego zabijania się a religia jest znakomitym pretekstem. Islam się tam łatwo szerzy bo jest pełen agresji, zezwala na posiadanie nawet 4 żon, no i nie kojarzy się tak z kolonializmem jak Chrześcijaństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,
nie kojarzy się tak z kolonializmem jak Chrześcijaństwo.

Nie jest to szczególnie mądre ze strony czarnych jako, że to właśnie arabowie uprowadzali ich z Afryki i sprzedawali jako niewolników.

Wiem o tym ale kolonializm skończył się trochę później niż handel niewolnikami przynajmniej ten legalny. No ale też wśród czarnych występuje niechęć do białych, do kultury zachodu i islam też na tym bazuje nie tylko w Afryce zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według AI, był to odwet za śmierć około 60 muzułmanów, zamordowanych wcześniej przez chrześcijańskie milicje w stolicy kraju, mieście Bangi.

Zdaje się, że psy Jezusa też święte nie były, jednak 60 a 1000 to olbrzymia dysproporcja i islamiści mają dużo więcej za uszami.

Sądzę że "psy Jezusa" jeszcze nie pobiły muslimów w łącznej ilości zamordowanych ludzi. Podsumowując ofiary ataków na WTC, w Madrycie, w Londynie - muzułmanie sobie nabili licznik dość znacznie. Tych 60 zabitych muzułmanów sądzę że jeszcze na bank się "psom Jezusa" należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,
nie kojarzy się tak z kolonializmem jak Chrześcijaństwo.

Nie jest to szczególnie mądre ze strony czarnych jako, że to właśnie arabowie uprowadzali ich z Afryki i sprzedawali jako niewolników.

 

A Polacy to niby inni? Polanie byli poganami a chrześcijaństwo wprowadzono przemocą. A teraz konserwatyści walczą o chrześcijaństwo i twierdzą że Polska musi być katolicka.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Reakcja_poga%C5%84ska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powinniśmy z powrotem zostać poganami, wielbić gwiazdy, planety i polecieć kurwa w końcu w kosmos :roll:

Norwegia i Szwecja też by mogły, wprawdzie w tej pierwszej trochę kościołów spalono ale niestety nie udało się do końca :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że mają tupet, wszyscy choćby stanowili bardzo mały odsetek ludności w danym kraju żądają zmian prawa na zgodne ze swoim popierdolonym szariatem. Nie ma drugich tak zarozumiałych i denerwujących ludzi na całej planecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×