Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy że się jest przeciwko islamistów i ciebie już skrajną prawicą nazywają i cała tzw elita polityczna i showbiznesu się obraca przeciwko tobie. Przecież z muslimami powinna włączyć najbardziej lewica która ma świeckość państwa, równouprawnienie kobiet i homoseksualistów na sztandarach a muzułmanie są wielkim wrogiem tych wartości. No ale nie chcą stracić poparcia milionów muslimów i pseudointelektualistów którzy kochają mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem kiedyś rząd Norwegii przeznacza parę procent swojego PKB na wspieranie religii, kultury i oświaty muzułmańskiej w ramach polityki multikulti, no ale nie policzono ile zasiłków im wypłaca, czyli wydają miliardy Koron na tych poyebów którym marzy się szariat zamiast ich wygnać z ziemi wikingów.

 

carlosbueno, Antonio Banderas w XI wieku takie wrażenie na wikingach zrobił, że do dziś szanują arabów :mrgreen: .

 

6900962.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że się jest przeciwko islamistów i ciebie już skrajną prawicą nazywają i cała tzw elita polityczna i showbiznesu się obraca przeciwko tobie. Przecież z muslimami powinna włączyć najbardziej lewica która ma świeckość państwa, równouprawnienie kobiet i homoseksualistów na sztandarach a muzułmanie są wielkim wrogiem tych wartości. No ale nie chcą stracić poparcia milionów muslimów i pseudointelektualistów którzy kochają mniejszości.

 

Dokładnie. Mnie np zawsze wkoorviały arabki studiujące na mojej uczelni. Chodziły w tych burkach dumne z siebie jak nie wiem co. Te kobiety chyba naprawdę nie wiedzą, ze są skrajnie głupie i zmanipulowane. A najlepsze jest to, że kiedy jedzie się do jakiegokolwiek kraju islamskiego my musimy dostosować się do ich zasad, nie wolno do ich świątyni wejść w krótkich spodenkach, koszulce na ramiączkach mimo, że jest potwornie gorąco. My musimy szanować ich kulturę i zasady, natomiast oni u nas łażą w tych szmatach, turbanach, burkach i czym tam jeszcze, demonstrując swoje wyznanie i wszystko jest ok i niby nie obrażają tym samym naszej kultury. Mnie nie obchodzi kto jest jakiego wyznania, może sobie chodzić do cerkwi, zwykłego kościoła, świątyni dzieci słońca to jest jego sprawa. Nie życzę sobie być atakowana na ulicy przez jawną i oczywistą demonstrację czyjegoś wyznania, wyrażaną poprzez strój czy wymaganie ode mnie z tego tytułu szacunku. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, wobec nieznajomego na ulicy mam szacunek mieszczący się w granicach kultury osobistej pod warunkiem, że dana osoba przestrzega zasad kultury i zwyczajów panujących w danym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, Studiowałaś za granicą, czy już w Polsce arabki tez studiują. :?: W sumie i tak dobrze że pozwolono im studiować bo w wielu islamskich krajach ciężko z tym a kobiety tylko rodzić mają. Najgorsze jest to że tych wielu niby wykształconych z klasy średniej muzułmanów w Europie też jest zwolennikami szariatu i to oni zwykle są odpowiedzialni za zamachy widać świecka edukacja im nic nie dała. To że ci z gett niewykształceni, nie umiejący języka popierają islamizm jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale że ci niby zintegrowani, którym powodzi się w życiu jest zupełnie dla mnie niezrozumiałe i obala teorię lewicy że ekstremizm islamski ma źródło w biedzie i wykluczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, Studiowałaś za granicą, czy już w Polsce arabki tez studiują. :?: W sumie i tak dobrze że pozwolono im studiować bo w wielu islamskich krajach ciężko z tym a kobiety tylko rodzić mają. Najgorsze jest to że tych wielu niby wykształconych z klasy średniej muzułmanów w Europie też jest zwolennikami szariatu i to oni zwykle są odpowiedzialni za zamachy widać świecka edukacja im nic nie dała. To że ci z gett niewykształceni, nie umiejący języka popierają islamizm jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale że ci niby zintegrowani, którym powodzi się w życiu jest zupełnie dla mnie niezrozumiałe i obala teorię lewicy że ekstremizm islamski ma źródło w biedzie i wykluczeniu.

 

Studiowałam w Polsce. Na mojej uczelni jest wydział międzynarodowy, przegląd nacji jest dość obszerny. Nie wiem dokładnie z jakiego kraju były te dziewczyny, nawet nie trzeba było ich unikać ponieważ z pokoju w akademiku wychodziły tylko na zakupy i na uczelnię. Średnio zasymilowane. W zasadzie każdy obcokrajowiec mieszkający w akademiku mijając kogokolwiek na korytarzu mówił niezgrabnie "cześć", z częścią dało się porozmawiać po angielsku, w zasadzie w przeważającej większości byli to bardzo mili ludzie. Natomiast od żadnego araba nikt nigdy nie usłyszał głupiego "cześć" czy nawet od faceta nie uświadczył lekkiego uśmiechu na znak, że w ogóle cię zauważa, bo od dziewczyn nie ma czego oczekiwać, twarz za szmatą więc tylko śmigały cichaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, A ja słyszałem że przynajmniej faceci Arabowie, Turkowie jak są w Polsce to dymają na potęgę bo łatwo im tu dziewczyny chętne znaleźć. W Polsce to chyba nigdy kobiety w burce nie widziałem, a z chustą może raz w życiu, no ale może się ukrywają w akademikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, u studentów z Hiszpanii Polki uchodzą za łatwe dziewczyny, dlatego tylu ich przyjeżdża na wymianę. Wiadomość zasłyszana u znajomych Hiszpanów.

No to teraz wiem skąd tyle młodych Hiszpanów w trójmieście, już za moich czasów studenckich sprzed wielu lat trochę ich było i zawsze otoczeni wianuszkiem dziewczyn i co ciekawe studiowali prawo co zupełnie dla mnie niezrozumiałe, jeszcze medycynę czy politechnikę rozumiem ale prawo.

No ale lepsi Hiszpanie niż muzułmanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, A ja słyszałem że przynajmniej faceci Arabowie, Turkowie jak są w Polsce to dymają na potęgę bo łatwo im tu dziewczyny chętne znaleźć. W Polsce to chyba nigdy kobiety w burce nie widziałem, a z chustą może raz w życiu, no ale może się ukrywają w akademikach ;)

 

Jak jest z dymaniem tego nie wiem, nie wnikałam i wnikać nie chcę, mówię tylko jaki mieli do nas stosunek. Ja tak normalnie na ulicy też nie widuję muzłumanek, ale wierz mi, że na różnego rodzaju uczelniach w większych miastach trochę tego jest. W zasadzie one nie mają tu po co przyjeżdżać, te zaślepione religią muzłumanki przecież nie wyjeżdżają, a tych jest stanowczo znacznie więcej niż tych normalniejszych. Nie pracują przecież, nie uczą się tylko rodzą dzieci więc nie ma się co w sumie dziwić, że na ulicach ich nie widać, nic im przecież nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie dziewczyny bardzo lubią Hiszpanów, Włochów oraz Arabów, taki powiew luksusu dla nich bo przecież polscy mężczyźni są tacy już nudni i zaściankowi, gorzej, że później są niespodzianki od takich jebaków zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie dziewczyny bardzo lubią Hiszpanów, Włochów oraz Arabów, taki powiew luksusu dla nich bo przecież polscy mężczyźni są tacy już nudni i zaściankowi, gorzej, że później są niespodzianki od takich jebaków zagranicznych.

 

No nie wiem, jak dla mnie te trzy nacje, które wymieniłeś nie robią na mnie wrażenia. Nawet Francuzi są mocno "przereklamowani" jeśli ktoś lubi opierać się na stereotypach.

 

Dla mnie ta cała nagonka nacji na nację, religii na religię, orientacji seksualnej na orientację jest zaprzeczeniem polskiej konstytucji, gdzie każdy ma prawo do swobodnego wyznania i wszystkiego innego, byle nie wchodził innym w drogę. A teraz ludziom wydziera się to prawo strasząc sądami na wypwiadane poglądy, nawet za ich posiadanie i wmawia się co jest dobre, właściwe i jak powinni myśleć. Dla mnie to chore, to psychiczny terroryzm mający na celu ujednolicenie ludności, zniszczenie indywidualizmu i wygodne sterowanie durnym tłumem. A może z drugiej strony chodzi po prostu o głupotę polityków, którzy w dużej mierze dostali się do polityki przez znajomości, bez żadnej wiedzy i przygotowanie i myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i mogą stanowić wyrocznię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko indywidualność zawsze będzie stała w sprzeczności z islamem, zresztą z każdą religią ale islamem najbardziej. Nie da się pogodzić demokracji i islamu chyba że praktykowanego tylko duchowo-wewnętrznie np jak sufizm ale to dla zdecydowanej większości muslimów byłoby zdradą wiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Putin nie cacka się z muslimami, ale demografia plus migracje muzułmanów do Rosji i liczne nawrócenia w ramach szukania tożsamości po komunizmie mu nie sprzyjają no ale nawet spore liczebnie grupa muzułmanów może być względnie nieszkodliwa jak będzie się ją trzymać w ryzach i nie pozwalać na ustępstwa.

A to jak wyglądają czasem ulice Moskwy

[videoyoutube=x80Yno7cNB4][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to chyba nigdy kobiety w burce nie widziałem, a z chustą może raz w życiu, no ale może się ukrywają w akademikach ;)

Nie widziałeś kobiety w burce, bo burkę nosi się tylko w Afganistatnie. Burka to to niebieskie z siateczką na oczach. W moim mieście, które uważane jest za zadupie, zdarzają się kobiety w czadorze i podobno była jakaś w nikabie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to chyba nigdy kobiety w burce nie widziałem, a z chustą może raz w życiu, no ale może się ukrywają w akademikach ;)

Nie widziałeś kobiety w burce, bo burkę nosi się tylko w Afganistatnie. Burka to to niebieskie z siateczką na oczach. W moim mieście, które uważane jest za zadupie, zdarzają się kobiety w czadorze i podobno była jakaś w nikabie.

Zawsze mi się myliły te znaczenia, no dobra nie widziałem w nikabach i czadorach. A te w chustach muzułmanki niektóre to wyglądają całkiem sexy, widziałem w UK czasem takie niby w stroju muslimskim, chusta i suknia czy inny ubiór od stóp do szyi, ale przylegająca i było widać ich kształty, do tego makijaż i już ich strój choć formalnie zgodny chyba z islamem to nie spełniał zadania nieprzyciągania wzroku facetów i skojarzeń z seksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvijet, Strażnicy moralności w Iranie upominają a czasem i do paki wtrącają takie pokazywanie włosów, ale to chyba przynajmniej w stolicy dość powszechne.

 

-- 26 paź 2013, 15:38 --

 

A przed rewolucją irańscy studenci wyglądali jak prawdziwe dzieci kwiaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×