Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

również ateiści, agnostycy, osoby niereligijne powinny się przeciwstawiać islamskiemu najazdowi jeśli chcą swą niewiarę dalej praktykować.

Powiedziałbym że GŁÓWNIE takie osoby powinny sprzedawać islamowi kopa w dupę, bo o ile chrześcijanie czy buddyści ateistów jakoś znoszą to islamuchy z miejsca zabrałyby się za użynanie łbów "niewiernym".

 

Niestety, wydaje mi sie że tylko skrajna nietolerancja w tej kwestii może nas uratować.

Problem jest w tym że ateiści zwykle są spokojni, brzydzą się przemocą, nie mają takiej siły przebicia jak mocno wierzący, o ile w kraju gdzie tych muzułmanów jest jeszcze mało trzeba tylko nie dopuścić do ich osiedlania się, to w krajach wysoce już zmuslimionych będzie trzeba walczyć siłą już i bez skrupułów.

 

Tylko dla tego że żyli w akceptowalnych relacjach z innymi religiami, nastroje społeczne się zmieniają.

 

Francuska rewolucja, ogólnie walka z KK była krwawa i bez skrupułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie to się czuje sobą, ale jeśli już miałbym się szufladkować to jeszcze bliższe byłoby mi określenie antyteista - wszelkie gusła i zabobony bym wytępił, bez znaczenia są szczegóły danej religii. Każda jest zbędna ludzkości. No i chyba rasistą jestem, bo wszystkich ciapatych bym do Afryki wysłał żeby głodne dzieci nimi wykarmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba rasistą jestem, bo wszystkich ciapatych bym do Afryki wysłał żeby głodne dzieci nimi wykarmić.
Ja bardziej niż rasistę ( choć wg niektórych nim jestem i czasem tak się dam określam ) określił bym się przedewszystkim jako przeciwnika relatywizmu kulturowego, po prostu dla mnie kultura afrykańska, islamska jest zacofana i niech sobie u siebie ją praktykują a rasa ma tu drugorzędne znaczenie. Choć murzyni w USA żyją od setek lat a wciąż są do tyłu jeśli chodzi o IQ i zarobki a wybijają się w przestępczości, narkomanii i życiu z socjalu, nieprzypadkowo Detroit upadło skoro było ostatnie 40 lat rządzone przez czarnych, a większość mieszkańców to murzyni i jak tu nie być rasistą choć to bardziej rasorealizm zreszta Max Kolonko ma parę fajnych audycji o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, nie tylko w tym wypadku ja wyskakuje, jestem twórcą wielu neologizmów. ;)

A wracając do głównego wątku to w UK za podanie muzułmańskiemu dziecku wieprzowiny w szkole zwolniono z pracy pewnie veganka też by tak chciała. ;)http://www.euroislam.pl/index.php/2013/08/stracila-prace-bo-podala-na-stolowce-wieprzowine-siedmioletniej-muzulmance/

W ogóle ci islamiści mają jobla na punkcie jedzenia w Syrii nie straszna im wojna bardziej boją się bułeczek w kształcie półksiężyca, które obrażają islam niech jeszcze zestrzelą księżyc bo on też obraża muzułmanów.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/08/wypieki-w-ksztalcie-polksiezyca-sprzeczne-z-islamem/

 

Również przeciwnicy islamistów w Algierii poszli w posiłki w czasie ramadanu zoorganizowali południowy lunch, mam nadzieję że i z wieprzową kiełbaską i piwkiem, to prawdopodobnie najbardziej ryzykowny posiłek współczesnego świata bo może skończyć się więzieniem lub rozstrzelaniem.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/08/lunch-w-protescie-przeciw-obowiazkowemu-postowi-w-ramadanie/

 

-- 06 sie 2013, 09:37 --

 

Wpiszcie do wyszukiwarki katoterroryzm a Wyszkowicz tam ja z forum na pierwszym miejscu, islamoterroryzm niestety nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Barack Hussein Obama znany kryptoislamista chcę wprowadzić w Syrii rządy islamskich fanatyków związanych z AL Kaidą, owszem prezydent przez niektórych zwany dyktatorem Syrii święty nie jest ale przynajmniej Syria była do tej pory świeckim( oczywiście jak na tamtejsze standardy) państwem, a tak czeka jej los Libii, Egiptu a może i Afganistanu pod rządami Talibów. Nie przypadkowo Barack ma na drugie Hussein to on pozwolił a może i inicjował tzw arabską wiosnę, która oczywiście nie doprowadziła do żadnej demokracji tylko do przejęcia władzy przez islamistów, prześladowania niewiernych lub niedostatecznie wierzących.

 

Już wole żeby Rosja i Chiny przejąły role światowego żandarma niż ten opalony przygłup wprowadzał pseudodemokrację. a najbardziej z tych wszystkich konfliktów cieszy się Arabia Saudyjska kolejna okazja do podkręcenia cen ropy i coraz więcej kasy do instalowana wahabizmu na całym świecie już pół Afryki w nim tonie, tylko czekać aż wyrżą wszystkich tamtejszych Chrześcijan a papiez Franciszek powie że Islam to wspaniała religia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co hamburgery zyskają atakiem na Syrię?

Może to spekulacje związane z cenami ropy, albo chcą się przeciwstawić interesom Rosji, Iranu i Chin które wspierają "reżim". No i przecież Barack wspiera demokrację i jest przeciw dyktatorom, a to że na 99.9% po obaleniu sił rządowych władze przejęli by radykalni islamiści go albo nie obchodzi albo ich wspiera po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Barrack Obamazel jako laureat pokojowego nobla chce skompletować hat tricka, tzn. 3 wojny naraz. Irak

( o ile się nie skończył?), Afganistan ( jeszcze to trwa?), a teraz Syria. czyli 3 kraje, które nigdy nie napadły na USatanos,

ale kto by się przejmował faktami. Jeśli był w Syrii nerwe gas użyty, to zapewne przez najemników z USatanos, którzy stanowią 90% sił "rebeliantów syryjskich". Nie bądźmy jednak naiwni. Przyznano oficjalnie, że zatopienie amerykańskiej kanonierki na wodach Wietnamu, które było pretekstem do amerykańskiej inwazji na Wietnam było mistyfikacją. Wiadomo że istnienie broni chemicznej w Iraku było mistyfikacją. Kiedy Usatanos napadną na Syrię, a napadną, to będzie to prawdziwy islamoterroryzm,

bo Barrack Husein Obama jest muzułmaninem! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznano oficjalnie, że zatopienie amerykańskiej kanonierki na wodach Wietnamu, które było pretekstem do amerykańskiej inwazji na Wietnam było mistyfikacją. Wiadomo że istnienie broni chemicznej w Iraku było mistyfikacją. :twisted:

no i ciekawe czy kiedyś zostanie oficjalnie uznane, że zamach na WTC był dziełem Amerykanów, te działania to tzw. "operacje białej flagi", kilkakrotnie stosowane w historii głównie przez Amerykę - zamach na obywatelach własnego kraju żeby wywołać pożądaną przez rząd sytuację polityczną (i jakąkolwiek inną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był w Syrii nerwe gas użyty, to zapewne przez najemników z USatanos, którzy stanowią 90% sił "rebeliantów syryjskich"
Ci rebelianci to bardziej nejemnicy Arabii Saudyjskiej i innych islamskich ekstremistów no ale Arabia saudyjska to wielki sojusznik USA, niektórzy wręcz sądzą że Obama jest saudyjskim agentem. Do Syrii pojechało tez kupę isalmoświrusów z Europy aby walczyć w imię Allaha, 15% z nich to biali konwertyci bo dziś islamimizm jak dla wielu psycholi tak ciekawy jak radykalny komunizm w latach 60-tych czy 70-tych. http://www.euroislam.pl/index.php/2013/08/mlodzi-francuzi-ida-do-dzihadu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buddyzm kontra islam - http://www.polityka.pl/swiat/analizy/1552369,1,nowa-grozna-twarz-buddyzmu.read

Zaraz po załadowaniu się strony wstrzymujemy dalsze ładowanie, żeby się nakładka o abonamencie nie wyświetliła.

 

-- 30 Aug 2013, 15:43 --

 

Reptalianin Obama natomiast powoli buduje grunt pod zmiecenie Rosji i Chin, czyli jedynych krajów, które mogą jako tako walczyć ze Stanami. Tworzy parasol dookoła tych państw i rozmieszcza tam swoje rakiety oraz garnizony reptalian, świetnie władających chińskim i rosyjskim, którzy podczas ataku przenikną do najwyższego dowództwa wojskowego i cywilnego, przybiorą postać najważniejszych głów w państwie i od środka zdestabilizują obronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, co to buddyzmu to każda religia to opium dla mas a ten buddyzm nam wpajany medialnie czyli umiłowanie pokoju, Dalajlama, skupienie się na duchowości to może w Europie jest praktykowany bo tam gdzie łączy się z władzą, polityką, pieniędzmi to zupełnie inaczej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do buddyzmu, to faktycznie inaczej wygląda w wykonaniu naszych uduchowionych Europejczyków cywilów, a inaczej w rządzonej przez wojsko Birmie, gdzie kler buddyjski zachowuje się jak u nas kler katolicki, kiedy miał możliwości do nadużyć. Choć an buddyści, ani nawet katolicy nie dorównają naszym braciom muzułmanom, których nie skrytykuję z obawy o życie bliskich.

 

Co do żartu

Reptalianin Obama natomiast powoli buduje grunt pod zmiecenie Rosji i Chin, czyli jedynych krajów, które mogą jako tako walczyć ze Stanami. Tworzy parasol dookoła tych państw i rozmieszcza tam swoje rakiety oraz garnizony reptalian, świetnie władających chińskim i rosyjskim, którzy podczas ataku przenikną do najwyższego dowództwa wojskowego i cywilnego, przybiorą postać najważniejszych głów w państwie i od środka zdestabilizują obronę.

 

to doceniam próbę kpiny, ale jest dobra nowina dla paranoików - reptilianie z oriona mają kłopoty i jest ich już mało na ziemi,

więc nie będzie garnizonów reptilian przez chwilkę (25 lat?), choć wciąż mają Watykan, Waszyngton , Kreml i inne. A teraz zła wiadomość dla paranoików. Wg. youtube zmiennokształtnymi jaszczurami są zarówno Obamazel jak i Putinozaurus. I tarcia między Rosją, Chinami , a USatanos są totalnie pozorne.

Ale chodzi o to, żeby była wiarygodna iluzja, że coś się dzieje naprawdę, że naprawdę USA spierają się z Rosją, A PO spiera się z PiS, a Chrześcijanie z Muzułmanami. Jeśli chodzi o religie to do 3-go stopnia masonerii jest masoneria Chrześcijańska, Żydowska czy Muzułmańska. Powyżej to już wiedzą, że religia jest fałszywą fasadą dla prostych bojowników o "tego lepszego Boga". Poza fasadami jest prawdziwy świat. Gdzieś o tym Pan Marcin Dachtera wspomina na video blogu. Polecam wszystkim islamofilom Jego nagrania o islamie. A wklepcie Sobie "marcin dachtera blog" w google.

BTW: Zanim nie zobaczyłem nie fotki forumowicza carlosbueno w dziale ludzie z forum myślałem,

że carlosbueno to właśnie Pan Marcin, teraz już tak nie myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/08/obama-i-bractwo-wszystko-zostaje-w-rodzinie/

O to wiemy dlaczego Barack wspierał tak arabską wiosnę w Egipcie, a tych którzy odsunęli od władzy Bractwo muzułmańskie nazywa terrorystami. W Syrii po stronie rebeliantów opowiada się bractwo, to już wiemy czemu Obama chce, czy rozważa atak. Dla rodziny i braci muzułman "opalony" potrafi zrobić wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam. Paranoik, czyli osoba dobrze poinformowana słał się obraźliwym epitetem wobec osób, które mają przesadne podejrzenia np. wobec rodziny. (np. mój ojciec jednak chyba jednak jest człowiekiem :D )

Skoro to określenie kojarzymy z przesadnymi podejrzeniami, to nazwałem tak forumowicza Hans, zwz. na Jego słowa:

Reptalianin Obama /.../ rozmieszcza tam swoje rakiety oraz garnizony reptalian,

I jest to albo przesadna podejrzliwość, albo próba kpiny. Podkreślam, że szanuję paranoiów i forumowicza Hans.

A teraz skąd wiedza o ludziach-wężach, jaszczurach, smokach, gadoidach, reptilianach, itp? Każda religia mówi o tym obszernie.

A w białym internecie najgłośniej mówi o tym david ickle. Ale wracając do naszych Braci Muzułmanów i islamoterroryzmu. Wczesne słowa Proroka Mohameta przepojone były miłością. Dopiero późniejsze czasowo sutry zawierają treści , które są przez Muzułmanów wykorzystywane jako pretekst do walk. Prorok Mahomet na pewno nie chciałby, żeby jego dzieci walczyły między sobą. Ale z powodów politycznych Koran, jak każda Święta księga, jest wykorzystywany jako pretekst do walki. Jest to bardzo przykre, że miliony wspaniałych Muzułmanów zamiast starać się zrozumieć , czego Prorok chciał Ich nauczyć, zakładają, że Prorok nauczał, że przemoc jest rozwiązaniem problemów. Bardzo mnie boli tak redukcjonistyczne podejście ludzi do świętych ksiąg i w ogóle boli mnie redukcjonistyczne podejście ludzi do świata. Np. gdyby zamiast czadorów ( to te namioty na głowach) dać muzułmańskim kobietom dostęp do sieci, to szybko zmniejszyłby się problem islamoterroryzmu. Kobieta wyedukowana i oczytana z większym prawdopodobieństwem wychowa swe dzieci na mędrców, niż nie na zamachowców samobójców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie rozumiem czemu w takim razie jeśli wszystkie księgi o takich istatach mówią, to wy używacie na te istoty nowych okresleń...dodam że zupełnie głupich określeń i śmiesznych. Takich infantylnych. Jakby sie wypowiadał 12-latek co sie za dużo fantasy naczytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, od kiedy jest internet, to istoty z innych światów używają w przekazach właśnie tych określeń, jak "reptilianie", czy "jaszczury".

(owe przekazy telepatyczne czy internetowe mogą być fałszywką, ale terminy reptilianie i jaszczury się przyjęły )

Ale zwróć uwagę na postawę Twoją, który w dyskusji zwracasz uwagę na moje nieścisłości i czasem masz rację

i postawę naszych Braci Muzułmanów, którzy mają syndrom oblężonej twierdzy i na jakąkolwiek pokojowe dyskusje

z nimi trudno liczyć. Niezależnie jakie głupstwa nie wypiszę na forum powtarzając po "kosmitach" nikt z forumowiczów nie wyda za to na mnie wyroku śmierci. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem, a nie obywatelem Emiratów Szampanii czy Kalifatu Saksonii, gdzie trudniej o bezpieczną dyskusję na tematy kontrowersyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem, a nie obywatelem Emiratów Szampanii czy Kalifatu Saksonii, gdzie trudniej o bezpieczną dyskusję na tematy kontrowersyjne.

To że u nas jest mało muzułmanów to zasługa tego że jesteśmy biednym krajem i nie ma u nas socjalu na którym żyje większość muslimów, a nawet jak się kiedyś wzbogacimy w co wątpię to jednak ludzie już zmądrzeli i nie będą chcieli przyjmować dużej ilości muslimów, bo wiedzą czym to grozi, a czego nie wiedziano kilkadziesiąt lat temu na zachodzie. Myślę że Polska stanie się w przyszłości miejscem docelowym zachodnioeuropejskich emerytów, którzy będą uciekać przed tą zarazą, na razie wynieśli się z dzielnic zamieszkanych przez kolorowych, ale w przyszłości może to nie wystarczyć. Już teraz w wielu miastach odbywają się regularne bitwy między muzułmańską młodzieżą a policją, niektóre dzielnice patrolują muzułmańskie patrole które zaczepiają nieprzyzwoicie ubrane kobiety, a rodowita europejska młodzież w szkołach jest bita i szykanowana i oczywiście nic im nie można zrobić bo od razu zostanie się posądzonym o rasizm i islamofobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie to prawdziwy islamoterroryzm,

bo Barrack Husein Obama jest muzułmaninem! :twisted:

Sorry, ale jesteś w błędzie. Obama jest kaktusem.

 

-- 06 wrz 2013, 16:53 --

 

Nie całkiem na temat, ale jednocześnie pasuje do tematu. Pewnie już wszyscy o tym słyszeli, ale na wszelki wypadek:

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/andrychow-nie-chce-romow-w-centrum-miasta,352008.html

 

Dla mnie to dowód że u nas islamuchy nigdy nie zdobędą takich przywilejów jak w "tolerancyjnych" krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był tak łaskawy dla Obamy, podejrzenie wdzięczy się i włazi im w dupsko, kiedyś uważałem podejrzenia go o to że jest muslimem za bzdurne, ale może coś w tym jest, albo jest zwykłym lewackim politycznie poprawnym idiotą jakich nie brakuje. Niedawno gościł u siebie i chwalił zasługi muzułmańską organizację która zrzesza bardzo nieciekawych gości i ma powiązania z bractwem muzułmańskim, ciekawe czy namawiali go na atak na Syrię bo bractwo wspiera rebeliantów.

 

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/09/obama-jest-wdzieczny-islamistom-w-usa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×