Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, powinien mieć żonę z żyłką do interesów, która pomoże mu wykorzystać jego umiejętności tak by zarobił.

 

 

jak na przykład, żona Gołoty, która jest jednocześnie jego menadżerem, Gołota miał duże szczęście, że na nią trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni co nie wejdę w ten temat to humor mi się podnosi, carlos te teksty rządzą :uklon: Wiesz wielu twórców S-F wymyślało różne wizje przyszłosci, ale takiej w której Ziemia znajduje się pod islamskim reżimem jeszcze nie kojarzę; dobre tło na książkę/film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka książka wywołała by skandal.

a jego autora muslimy powiesili by za jaja w ciemnym zaułku.

Islam to religia zemsty i nikt mi tu nie powie ,że to pokojowe wyznanie . Pokojowe to tylko wtedy, jak trzeba skarcić braci terrorystów w mediach i jak muśliny sa w mniejszości i słabsi. Normalnie to wojująca religia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, zmienny, są opowiadania na ten temat. Pamiętaj jak kiedyś czyatałem opowiadanie o tym, że cała Europa byłą pod wpływem skrajnego islamu, jedyne miejsce gdzie był jakikolwiek ruch oporu była Polska.

No, to kudos, ja na takie nigdy się nie natknąłem. Herbert coś w "Diunie" chyba o muslimach przebąkiwał ale nie pamiętam już dokładnie... Kalebx3 gdyby wyszła w Polsce to dupa by była a nie skandal, za mało znaczymy żeby jakaś polska ksiażeczka przykuła uwagę turbanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Gdzie diabeł mówi dobranoc" Pilipiuka

Europa została opanowana przez Islam. Całe obszary Starego Kontynentu zostały podzielone na szejkanaty, gdzie jedyną legalną religią jest religia muzułmańska. Pozostałe religie prawdopodobnie nie istnieją lub są w podziemiu, bowiem na terenach muzułmańskich można być wyłącznie wyznawcą Allaha. Niektóre szejkanaty zakazują nawet prądu, by obywatele żyli jak Mahomet. Dwójka biznesmenów z USA wybiera się do Lechistanu w poszukiwaniu niezwykle bogatych złóż ropy naftowej. Wyprawa jest pełna zaskoczeń, określanych w antropologii mianem szoku kulturowego. Dodatkowo okazuje się, że nie wszystko wygląda na pozór tak samo, jak w rzeczywistości, a jeden z podróżników ukrywa groźną tajemnicę. Pilipiuk nakreśla dystopijną, ponurą wizję świata opanowanego przez radykalny fundamentalizm islamski. Wizja ta z pewnością inspirowana jest współczesnymi procesami związanymi z faktem, iż Islam jest najbardziej ekspansywną, najszybciej poszerzających krąg swoich wyznawców religią, która w Europie staje się poważnym problemem. Brak asymilacji przybyszów jest niepokojący i autor daje temu wyraz w przerysowanym świecie szejkanatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dowiedziałem się o "ciekawym" sposobie pozbywania się żon w Iranie w celu przejęcia posagu, ta metod polega na tym, że pozoruje się wybuch butli gazowej w kuchni albo oblanie wrzącym olejem.
Podpalenie albo zmuszenie do wypicia benzyny, rozpuszczalnika to częsty sposób pozbywania się kobiet. Czytałam relację z Algierii bodajże, jak dziewczynę oskarżono o brak dziewictwa. Żaden zlekarzy nie chciał przeprowadzic badania, bo potwierdzenie tego oznaczałoby wyrok smierci dla niej. W związku z tym rodzina zabiła ją "na wszelki wypadek" Sekcja zwłok wykazała, że oskarżenia były bezpodstawne. Mimo to wykonawca egzekucji, starszy brat, był fetowany jako bohater i obrońca honoru rodziny.

 

A "Spalona żywcem" to relacja kobiety, która przeżyła podpalenie. Jej przestępstwem była ciąza.

http://www.dziennik-literacki.pl/recenzje/S/154,Souad,Spalona-zywcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, nie znałem, trzeba będzie obadać, dzieki ;)

 

Deader , a jak by nas w jakiejś gazecie obrażono proroka Mahometa,,,jak kilka lat temu w Dani . Muslimy odpuścili by Polaczkom?

No w sumie ciekaw jestem. Dania niby też jakieś wielkie państwo nie jest, a taka afera była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnej książki sf o islamie nie czytałem ale wiem że takowe są, wiem że we Francja taka książka napisana przez Rosjanina bodajże zrobiła furorę i oburzenie jednocześnie. Natomiast czytałem książki opisujące tragiczne życie kobiet w islamie np "niewierna" Ayaan Hirsi Ali, wspomniana wcześniej "spalona żywcem" czy "Kwiat Pustynii".

Czasami sami tylko Europejczycy są winni przez źle rozumianą poprawność polityczną i chcę przypodobać się muzułmanom mimo że oni nawet tego nie oczekują, oto przykład.

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/05/flaga-sw-jerzego-jest-politycznie-niepoprawna/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, no niestety inwazja islamu a raczej ich petrodolarów nie ominęła futbolu, już chyba połowa topowych klubów ma za sponsorów szejków.

http://www.pch24.pl/dzihad-w-futbolu,1617,i.html

 

Co ciekawe np niektórzy imamowie bojkotują futbol uważają to za narzędzie szatana, w Somalii nawet zabijano za oglądanie meczów, ale większość muzułmanów zwłaszcza Arabów, Turków i czarnych z zachodniej Afryki to jednak fanatycy futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, muzułmanie nie mają problemów psychicznych :mrgreen:

 

Ja poznałem w Anglii muzułmanina co ciekawe z Kolumbii, czarnego który niewiele muzułmańskich nakazów przestrzegał. Palił zioło, pił alkohol(ale tylko jak rodzina nie widzi), miał też psa. Ale jak był ramadan to go przestrzegał albo tylko tak udawał żeby pochwalić się przed innymi muzułmanami. Najbardziej zatwardziałego to poznałem muzułmanina z Albanii nosił drugą brodę wyglądał jak talib i ciągle narzekał na zepsucie świata zachodu, choć Albania słynie raczej z wyjątkowo mało muzułmańskich muzułmanów ale ten się chyba nawrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Muzułmanie opuszczają swoje kraje z tego samego mniej więcej powodu co polscy emigranci, czyli biedy, bezrobocia, ciężkich warunków życia. No ale powinni się dostosować do zwyczajów panujących w krajach do których przybyli, zresztą jak jest ich b.mało ilość to tak robią, ale im więcej tym bardziej chcą aby ich zwyczaje i kultura była przez wszystkich respektowana a nawet uważana za ważniejszą od tubylczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, Przynaje 100% racje.

Wydaje mi sie,ze trzeba troche otworzyc umysł a nie odbierac wszystko tak prosto i komentowac. Kiedy przyjezdzałam do Hiszpanii nie miałam zielonego pojecia o Islamie, Maroku itp. Ksiazke 'Kwiat Pustyni' jak i 'Spalona zywcem' przeczytałam własnie tutaj w Hiszpanii, ta druga to była moja pierwsza ksiazka ktora przeczytałam po Hiszpansku, tak sie wkrecilam.

Własnie to wrzucanie do jednego worka jest bardzo smutne.... wiesz ilu młodych muzułmanow cierpi na depresje i zaburzenia osobowosci własnie przez takie stereotypy? Pracowałam u muzułmanki. I co prawda nie wyszłam z nia na tym dobrze,ona otworzyła mi tez poniekad oczy... Tak jak w kazdym kraju i kazdej religii znajdziesz fanatykow, tych ktorzy zle interpretuja słowa swoich ksiag... ktorzy sa niewyedukowani. Nie zapominajmy,ze historia 'Spalonej Zywcem' miała miejsce lata temu...

zacofanie w tych krajach trwa. Muzułmanin prawdziwy szanujacy siebie to raczej dobra osoba...

Myslisz,ze u nas w Polsce nie dzieja sie rzeczy ktore swiadcza o zacofaniu? Wiesz co o nas mowia za granica?

Polecam Ci film 'Czekajac na sobote' :-) moze zobaczysz,ze w kazdym kacie swiata znajdzie sie zacofanie...

Sa ludzmi tak jak my...

 

domyslam sie ze chciałes nam tutaj bardziej powiedziec o terrorystach, ale ze w ich krajach panuje ta kultura....

 

Zachecam Cie do wyjazdu w jakies miejsce, albo chociazby poznania troche ich kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy,ze historia 'Spalonej Zywcem' miała miejsce lata temu
Niby tak ale raczej niewiele się zmieniło i do morderstw honorowych dalej dochodzi.
Muzułmanin prawdziwy szanujacy siebie to raczej dobra osoba...
pewnie prawda, ale jakby mieli do wyboru przy takim samym poziomie życia żyć w zgniłym zachodzie, państwie demokratycznym czy państwie respektującym szariat wybrali by w większości to drugie, o czym świadczy to co dzieje się po tzw arabskiej wiośnie w Afryce północnej.

Wiesz co o nas mowia za granica?

Polecam Ci film 'Czekajac na sobote' :-) moze zobaczysz,ze w kazdym kacie swiata znajdzie sie zacofanie...

Mieszkałem łącznie 5 lat za granicą i wiem jakie są o nas opinie; pijacy, łatwe dziewczyny, zabierający prace. A co do tego filmu to mimo wszystko nie można porównywać wielu jawnie wywrotowo nastawionych do zachodniej kultury muzułmanów będących w jakimś tam stopniu niebezpieczeństwem do prostych, biednych, zacofanych ludzi którzy próbują się odnaleźć się we współczesnym bezwzględnym świecie i dzikim kapitalizmie nie podważając jednak jego reguł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×