Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-jadl-kanapke-z-szynka-zaatakowali-go-muzul,1,5546045,wiadomosc.html

To już nawet sobie kanapki z szyneczką w francuskim tramwaju zjeść nie można bo obraża to uczucia religijne tej muzułmańskiej dziczy znając życie pewnie tych napastnikom nic nie zrobią a tego co jadł kanapki z szynką wsadzą do aresztu za prowokacje antymuzułmańską.

 

I jeszcze coś o arabskiej wiośnie wiadomo jak to się skończy i nie wiem czemu cały zachodni świat wspierał tę islamską rewoltę najgorszy dyktator jest lepszy od islamistów. http://www.euroislam.pl/index.php/2013/06/kara-smierci-za-komiks-o-prawach-kobiet/

 

Natomiast młodzi Turcy którzy nie chcą religijnego dyktatu i meczetu w parku są w mediach przedstawiani jako rozwydrzeni anarchiści a naprawdę oni są sto razy bardziej demokratyczni niż Ci co niby walczyli w Afryce północnej o demokrację a naprawdę o wprowadzenie szariatu.

Dobrze że Chiny i Rosja wspiera rząd Syrii( umiarkowanie islamski) przed ultraislamskimi rewolucjonistami( wspieranymi przez inne kraje islamskie) rzekomo walczącymi o wolność a naprawdę o uczynienie z Syrii kraju podobnego do Afganistanu Talibów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej wglebiam się w temat islamizacji tym bardziej mnie to przeraża :? Dlaczego tak rozwinięte kraje zachodniej europy pozwoliły przekształcać swoje kraje mniejszościom? Ze strachu przed wojną na tle religijnym?

Obecnie to po części przez strach, groźbę zamachów, ale kiedyś przecież nie było takowej a pieniądze płynęły z państwa na budowę meczetów i prowadzenie szkół islamskich w ramach polityki multi kulti mającej uczynić raj na ziemi, a jak się skończyło widzimy dzisiaj. Muzułmanie w Europie nie tylko się niezintegrowali, są często bardziej radykalniejsi niż ich ojcowie i domagają się co rusz specjalnych praw. Polityka multki kulti to największa porażka polityczna świata zwłaszcza zachodniej Europy po 45 roku, powinno się tego zabronić, a muzułmanom dać wybór albo zaczniecie respektować miejscowe prawa, kulturę albo wypad do swoich krajów, no ale to mogłoby się skończyć potężnymi zamieszkami jeśli nie wojną. Czyli Europa jest w sytuacji bz wyjścia, może trochę by pomogło ograniczenie socjalu bo z tego żyję większość muzułmanów, co prawda i tak by nie uciekli ale mniej by zaczęło przybywać nowych i mniej by się ich rodziło, no ale prawdopodobnie wybuchły by zamieszki zresztą był tego przedsmak w Londynie, pod Paryżem a ostatnio w Szwecji.

 

Ja wymyśliłem nową strategię dla Polski chwalmy się przed Europą jako kraj wolny od muzułmanów i murzynów dużo ludzi by tu przybyło zwłaszcza starszych na emeryturze, aby nie musieć na co dzień zadawać się z tą dziczą.(choć polska dzicz jest niewiele lepsza ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej wglebiam się w temat islamizacji tym bardziej mnie to przeraża :? Dlaczego tak rozwinięte kraje zachodniej europy pozwoliły przekształcać swoje kraje mniejszościom? Ze strachu przed wojną na tle religijnym?

 

Mnie się to wydaje nielogiczne, przecież spraszanie ich do siebie zwiększa ryzyko tego konfliktu, bo dwie różne kultury znajdują się na tej samej przestrzeni, a muzułmanie zwiększając swoją liczbę, dysponują większą siłą do narzucania własnych wartości i mogą trzymać się w swoich grupach wzajemnie umacniając negatywny stosunek do kultury europejskiej.

 

-- 22 cze 2013, 13:05 --

 

carlosbueno, a ja sobie wczoraj oglądając wywiad Bosaka z Mrozowskim pomyślałem, że Europa szykuje specjalną rolę dla Polski w tej sprawie, mianowicie, wymusi na nas byśmy wzięli do siebie 90% muzułmanów całej Europy Zachodniej.

 

Wcześniej w latach 90tych śmiali się z nas, że jesteśmy zaściankowe nietolerancyjne knury, a teraz pożegnają się z muzułmanami wpraszając ich do nas.

 

Tak nas załatwią coś czuję. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymusi na nas byśmy wzięli do siebie 90% muzułmanów całej Europy Zachodniej.
tak już widzę jak kibice, narodowcy itp dali by im żyć w Polsce. Poza tym w Polsce nie ma żadnego socjalu, zasiłki wysokości 500 zł dla kilku procent bezrobotnych to na pewno nie zachęci żadnych muzułmanów do osiedlenia u nas, chyba że unia by im płaciła ale wtedy nasi bezrobotni by się oburzyli na całego. Zresztą muzułmanie by się nie zgodzili na wysiedlenie ich do Polski, także jakoś nierealne mi się to wydaje, aczkolwiek z unią to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj żartuje przecież ;D

 

ale gdyby mogli to pewnie by tak zrobili. :smile:

Zwykli ludzie tak, ale tzw elity kochają wszelkie mniejszości, różnorodność kulturową i religijną, szczycą się że ich kraje są takie kolorowe i tolerancyjne. Czasami cieszę się że Polacy to tacy ksenofobii, rasiści dzięki temu zalew muzułmańsko- murzyński nam nie grozi choć raczej ze względów ekonomicznych nas oni omijają.

 

W takiej Rosji muzułmanów jest procentowo więcej niż we Francji czy Skandynawii ale ruscy to rasiści i nie dają im żadnych specjalnych praw a często są agresywni i ich gnębią, biją niby to takie prymitywne ale chyba lepsze w efekcie niż to co dzieje się w zachodniej Europie. No ale oni tam mają więcej dzieci niż rodowici Rosjanie,nie chleją, często lepiej radzą se w życiu dzięki handlowi niż Ruscy i w niektórych republikach zdominują całkowicie Rosjan liczbowo i finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem i dawno nie miałem takiej beki jak po obczajeniu "antyislamskiego pomidora". Cóz za debilie, Szatanie, widzisz i nie grzmisz!..

Za to akcja z kanapką w metrze - przerażająca.

Im bardziej wglebiam się w temat islamizacji tym bardziej mnie to przeraża :? Dlaczego tak rozwinięte kraje zachodniej europy pozwoliły przekształcać swoje kraje mniejszościom? Ze strachu przed wojną na tle religijnym?

To przez ogólne "zcipowacenie" "cywilizowanych krajów", polityczną poprawność na siłę itd. Zamiast zrzucić na tych dzikusów kilka atomówek, zamiast przepędzić ich na te ich pustynie żeby wrócili do dymania wielbłądów, to się u nas z nimi cacka jakby oni byli coś warci. To że nic z tym u nas nie jest robione to wynik zmian społecznych ostatnich dziesięcioleci, moim zdaniem negatywnych, ale dla lewackich głąbów wręcz odwrotnie.

 

Jak czytam takie newsy jak carlos zapodał to normalnie zaczynam marzyć o jakimś nowym Hitlerze który by sobie wziął za cel islamuchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Hitler był w dobrych stosunkach z muzułmanami, bo mieli wspólnych wrogów - Żydów, Anglików i Francuzów. Reżim Castro był w bloku państw, w którym były ożywione stosunki z Arabami, starano się tam zainstalować arabską wersję socjalizmu. Tak gwoli ścisłości historycznej.

 

Jak już wcześniej pisałem, są co najmniej dwa państwa, pod względem demograficznym i militarnym stojące bardzo wysoko (biorąc pod uwagę liczbę ludności wyżej się już nie da), w których nikt sobie z politycznej poprawności nic nie robi i gdzie za gwałt dokonany przez muzułmanów pali się ich wioski lub w odpowiedzi na zamieszki wysyła czołgi. Wątpie, żeby polityka Chin i Indii obrała w najbliższym czasie kierunek liberalnej Europy pod kątem stosunku do mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Hitler był w dobrych stosunkach z muzułmanami, bo mieli wspólnych wrogów - Żydów, Anglików i Francuzów. Reżim Castro był w bloku państw, w którym były ożywione stosunki z Arabami, starano się tam zainstalować arabską wersję socjalizmu. Tak gwoli ścisłości historycznej.

Chodziło mi bardziej o obrazowy sens, ale chylę czoła przed wiedzą historyczną :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Hitlera i muzułmanów to rzeczywiście on ich popierał zwłaszcza Turków ale raczej z pragmatycznych względów bo byli przeciwnikami Anglii i Francji na bliskim wschodzie, no i łączył ich silny antysemityzm. W dzisiejszych realiach gdyby żył prawdopodobnie by ich zwalczał być może nawet chciałby im zgotować drugi Oświęcim. No ale wielu dzisiejszych muzułmanów chwali Hitlera, uważa go za bohatera tylko dlatego że zgotował żydom holocaust o czym sami marzą.

 

-- 29 cze 2013, 21:53 --

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh zobaczyłem że carlos wrócił do tematu, miałem nadzieję ze może kolejne anty-islam story spłodziłeś... Ale obrazki też niczego sobie powynajdywałeś.

Ostatnio nic mi się nie chcę nawet na forum pisać, a co dopiero płodzić jakieś historię, zacząłem parę tygodni temu jedną wymyślać ale później wenę straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×