Skocz do zawartości
Nerwica.com

islamoterroryzm


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, Muzułmanie opuszczają swoje kraje z tego samego mniej więcej powodu co polscy emigranci, czyli biedy, bezrobocia, ciężkich warunków życia. No ale powinni się dostosować do zwyczajów panujących w krajach do których przybyli, zresztą jak jest ich b.mało ilość to tak robią, ale im więcej tym bardziej chcą aby ich zwyczaje i kultura była przez wszystkich respektowana a nawet uważana za ważniejszą od tubylczej.

Ale my Polacy nie kamieniujemy cudzołożnic ;) a ni u ns nie ma mordów rytuałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego filmu to mimo wszystko nie można porównywać wielu jawnie wywrotowo nastawionych do zachodniej kultury muzułmanów będących w jakimś tam stopniu niebezpieczeństwem do prostych, biednych, zacofanych ludzi którzy próbują się odnaleźć się we współczesnym bezwzględnym świecie i dzikim kapitalizmie nie podważając jednak jego reguł.

 

Niebezpieczenstwem dla biednych,zacofanych ludzi? Nie no prosze Cie... Dziekuj Bogu w takim razie,ze urodziłes sie w takze bezpiecznym kraju Polsce, miedzy tolerancyjnymi,dobrymi ludzmi:)

Dobrze,ze chrzescijanie nie maja jeszcze przypietej etykiety dotykania małych dzieci, bo przeciez ksieza tak robia nie????

 

Nie chce tu nikogo bronic i wpadac w dalsze dyskusje bo widze, ze masz mocna wyobraznie. Mylisz pojecie muzułmanin a zły człowiek z krajøw Islamskich.

 

 

Ty myslisz,ze prawdziwy szanujacy sie facet zrobił by cos kobiecie,ktora go zdradziła?Biora rozwody i pam. Tylko zacznijmy od tego czy szanujaca sie kobieta zdradzi mezczyzne ktoremu obiecywała wiernosc? No własnie..

i prawda jest,ze moj wujek moja ciocie bije wszystkim czym popadnie od garnkow po druty ktorymi grzebie sie w piecu- to jest normalne? Mieszkaja na wsi, zamiast tyle na nich narzekach dowiadywac sie o petycjach gdzie mozna złozyc podpis o głosowaniu kobiet, nauce kobiet o wiekszych ich prawach. I nie zdradza go,nie pije nic.. i gdyby to był tylko jeden przypadek. :) Najpierw proponuje zbadac swoj teren:)

 

Wszyscy niemcy to Hitlerzy. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdralapena, Ja wcale nie zamierzam usprawiedliwiać przemocy wobec kobiet, pijaństwa które dzieje się w Polsce czy innych Chrześcijańskich krajach. Ale chyba jednak są spore różnice w traktowaniu kobiet między krajami typowo islamskimi a nieislamskimi, jednak małżeństw już u nas się nie aranżuje a kobiety nie muszą spełniać się wyłącznie rodząc i wychowując dzieci. Wcale nie uważam że muzułmanie są złymi ludźmi tylko ich kultura, religia (jeśli będą oni przestrzegać wszystkich zaleceń islamu) nie pasuje do współczesnego świata zachodu jego wartości demokratycznych, praw człowieka i rodzi to konflikty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz sie podeprzec jakimis 'zaleceniami islamu'? :)

Pewnie,ze sa. Miejmy nadzieje,ze pozwolimy sie im edukowac i zaakceptujemy ich u siebie. :-) Moze wtedy tez zmienia swoja ciemnote poniektorzy z nich- bo tak to sie brzydkimi słowami nazywa: Ciemnota!

 

ps. Macie jakies fajne ksiazki jeszcze o Islamie? Oprocz tych ktore przeczytałam? :) dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz sie podeprzec jakimis 'zaleceniami islamu'?

np brak oddzielenia sfery religijnej od świeckiej, muzułmańska większość (nie mówię tu o liberalnych elitach czy np takiej Turcji) pragnie prawa szariatu a nie świeckiego bezbożnego prawa. Poza tym islam był i jest religią misyjną i ekspansywną nie można się z niego wypisać, bo za to grozi śmierć, a np muzułmanka nie może wyjść za mąż, związać się z niemuzułmaninem a odwrotnie to i owszem.

Co do tej ciemnoty to po części racja a po części nie, zamachowcy dokonujący zamachu w imię islamu na zachodzie to zwykle wykształceni ludzie a nie żadne biedne, niewykształcone ciemniaki jak próbuje wcisnąć nam lewica. W takiej bogatej Arabii Saudyjskiej czy w ultrabogatych Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie konserwatywny islam wcale nie jest słabszy wręcz silniejszy, tam np nawet białym kobietom za to że zostaną zgwałcone grozi więzienie, a nawet wyrok śmierci za seks pozamałżeński. Edukacja ale świecka by pomogła bo szkoły koraniczne których multum zakładają Wahabici w Afryce, Azji a nawet Europie to wielka pralnia mózgów a nie żadna edukacja.

 

A co do książek to ciekawa jest "Niewierna" Ayaan Hirsi Ali- ale uprzedzam mocno antyislamska ;) poza tym powieści Hosseiniego "Chłopiec z latawcem" a zwłaszcza "Tysiąc wspaniałych słońc", poza tym "honor kobiety" T. Tiouli ciekawy temat ale napisana średnio, "Dlaczego Bóg nienawidzi kobiet" J. Stangroom, O.Benson a to o wszystkich religiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje,ze wkrotce sie to zmieni, a powiedz mi co Ty bys zrobił gdybys miał wielkie moce i mogłbys na to wpłynac?(troche do swiata wyobrazni)

Czy gdyby muzułmanin potrzebował od Ciebie pomocy pomogłbys mu? Lubisz zwierzeta? (to tak troche odbiegłam)

A wiec tu sie mylisz... Muzułmanin (prawdziwy) poslubi muzułmanke lub kobiete wierzaca... oczywiscie znam takich ktorzy hajtaja sie dla papierow, przypłyna z buszu i wydaje im sie ze nadal jestesmy w ich kraju:) :time: Czepiasz sie troche tej religii, ale wcale Ci sie nie dziwie gdyz sama na poczatku byłam 'ANTYISLAM' i wszystkich wrzucałam do jednego worka, aczkolwiek czas pozwolił mi otworzyc umysł.. i gdybym miała taka mozliwosc chetnie studiowałabym arabistyke:) to dosc ciekawe... a co do ksiazek, poczytam, zawsze jakas nowa wiedza prawda.. mam nadzieje,ze dostane je w bibliotekach tutaj. :angel:

 

jestes wierzacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby muzułmanin potrzebował od Ciebie pomocy pomogłbys mu?
raczej tak, zależy w czym. Z resztą ja jestem egocentrykiem i rzadko pomagam innym. Kiedyś pracowałem z muzułmanami i w pracy im czasem pomagałem, osobiście do nich nic nie mam, ale nie podoba mi się ta religia i to że Europa tak im ustępuje.
jestes wierzacy?
- nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojecie muzułmanin a zły człowiek z krajøw Islamskich.
A jaki jest ten "dobry człowiek" ? Znałam kilku Niemców z pokolenia wojennego i bez wyjątku byli to mili, otwarci, tolerancyjni ludzie. Zapewniali, że osobiście to potępiali faszyzm i wojna to najgorsze zło - mimo że brali w niej udział. Poznałam tez Żydówke mieszkająca w Jerozolimie, które mówiła, ze Izraelici i Palestyńczycy to w większości normalni, spokojni ludzie, pragnący życ w spokoju ze swoimi rodzinami. Niewatpliwie to samo mozna powiedzieć o 95 % procentach kazdego społeczeństwa. Ciekawy fenomen, prawda ? Sami dobrzy ludzie nas otaczają. IMO problem się zaczyna, kiedy "dobrzy ludzie" pozostawiaja pole do naduzyć "złym ludziom". Taka możliwość dawał faszyzm i kiedy normalni ludzie sie ocknęli, było juz za poźno. Musieli brać udział w tym obłedzie, inaczej sami by wylądowali w obozie pracy. Taka furtkę daje też islam, w którym toleruje sie rzeczy nie do zaakceptowania w nowoczesnym spoleczeństwie /np szariat/. Stąd wyrastają rózne wynaturzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział, nie pamiętam kto że tylko religia potrafi przekonać dobrych ludzi do złych uczynków. Wiele w tym racji zwłaszcza odnośnie islamu.

Dla mnie islam to głównie ideologia polityczno- społeczna podobna do nazizmu, czy komunizmu, komuniści też chcieli dobrze, wielu obywateli ZSRR było zapewne dobrymi ludźmi, tak samo jak zwolenników Hitlera, zresztą powstało mnóstwo literatury, filmów o tym jak dobrzy ludzi dokonywali albo tylko aprobowali straszliwe zbrodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, wrzucałaś jeden film kolonki na temat islamizacji europy, tu jest kolejny. nie wiem czy widziałaś, główny urząd statystyczny w niemczech juz uznal i wydal oswiadczenie, ze maksymalnie do 2050 r niemcy beda panstwem muzulmanskim. w holandii to jeszcze szybciej nastepuje. :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelcy imamowie i inni duchowni islamscy to przejaw totalnego skretynienia, nie wiem jak głupie i zmanipulowane musi być społeczeństwo żeby brać na poważnie te ich wywody i brednie. Nasi duchowni to przy nich liberalni inteligenci nawet Rydzykowie i Natankowie jawią się jako "normalni".

 

A tu artykuły dla wszystkich kobiet miłujących islam. ;)

http://www.euroislam.pl/index.php/2010/10/islamski-duchowny-gwalt-w-malzenstwie-to-nie-przestepstwo/

http://www.euroislam.pl/index.php/2013/05/islam-zezwala-na-gwalt-i-molestowanie-nieletnich/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, już wcześniej widziałem ten film. Max trochę przesadza muzułmanie nie mają średnio 8 dzieci, a we Francji nie będą za 10 lat większością, a odnośnie tego że połowa narodzonych dzieci to muzułmanie nie dotyczy całych krajów tylko większych miast typu Bruksela, Paryż, Amsterdam na wsiach i małych miasteczkach aż tylu ich nie ma.

 

-- 01 cze 2013, 17:29 --

 

A co do wskaźnika dzietności to dz czego co pamiętam to wynosi on tylko 3-3,5 dziecka a nie 8 i ciągle spada, chociaż to i tak ponad 2- krotnie więcej niż u tubylców, no i nie zapominajmy że mnóstwo muzułmanów legalnie i nielegalnie przybywa do tych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać oba źródła, bo ja słyszałem tylko o 8-iu, ale też dochodziły do mnie słuchy że muzułmanie też przejmują zachodni tryb życia.

Wydaje mi się że rzeczywiście może dojść do takiej sytuacji, gdzie muzułmanie będą stanowiły większość w Niemczech czy Francji. Zwłaszcza że obecnie te kraje, poza przybyszami, mają ujemny przyrost naturalny. Ale nie jest dla mnie oczywiste czy wtedy będą wprowadzać jakiś przymus religijny. Wg. Koranu zasadniczo powinni szanować inne religie, z tym że każdy może go sobie interpretować dowolnie i często słyszymy o skrajnych przypadkach.

Gorzej jak całe masy przejmują te skrajne interpretacje jak jest na wschodzie. Nie wiem dlaczego aktualnie w Europie przymykają na to oko, a z drugiej strony tak bezrefleksyjnie ich przyjmują jako siłę roboczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IK/ah_muzulmanieeu.html

http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe.aspx

wg tych statystyk tak aż źle nie jest i za kilkadziesiąt lat muzułmanie mają rodzić niewiele więcej od rdzennych europejczyków, ale to tylko prognozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, odniosę się do pierwszego artykułu: powiedz mi, skoro to religia niejako przyczynia się do gwałtów na niemuzułmankach - jakim cudem mogłam w kraju muzułmańskim chodzić SAMA po mieście, a potem dojechać busikiem do mieszkania na przedmieściach cała i zdrowa? :lol: Naprawdę taki fart, czy co? I to kumulacja, bo to nie był jednorazowy wypad, często robiłam zdjęcia na mieście. Żeby było śmieszniej, busiki są zawsze zatłoczone i to głównie przez facetów i nikt tam jakoś nie naruszył moich granic. Za to w warszawskim autobusie jak najbardziej mi się zdarzyło ochrzanić za macanie. Niestety to nie religia a ludzie, którzy mieszają w mózgach. No ale to tylko moje doświadczenia, może ktoś ma inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, Wiadomo że większość muzułmanów nie gwałci robią to co najwyżej częściej od Europejczyków i szansa że zostaniesz zgwałcona czy napastowana nawet w kraju muzułmańskim nie jest wielka. Mi moje znajome mówiły będąc w Egipcie, Turcji, czy nawet we Francji w muzułmańskich dzielnicach że były często zagadywane, nagabywane, zaczepiane przez tamtejszych młodzieńców, którzy uważali że każda Europejka to kandydatka do seksu. Mieszkając w UK też słyszałem od Polek że przez Turków, Arabów często są w nieprzyzwoity sposób podrywane, wręcz awans czy sama praca zależy od gotowości do seksu z nimi, ale może to Polki temu częściowo były winne bo niektóre wyrobiły taką opinie łatwych i skorych do seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, dokładnie, to, że chrześcijanie, ani z żadnej innej religii, nie wysadzają się w imię Boga, to, że w żadnej innej religii nie ma morderstw honorowych, to, że kobiety zgwałcone w kulturach chrześcijańskich nie idą siedzieć za to, że zostały zgwałcone a niektórzy zabici za podejrzenie uprawiania magii, to tylko przypadek.

 

a Twoja jednostkowa historia, całkowicie przeczy tym wszystkim mordom, wystąpieniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat oskarżenia o uprawianie magii i związane z tym ostracyzm i zabójstwa to nie mają wiele wspólnego z islamem, to tradycja czarnej Afryki( częściowo Karaibów) owszem obecna w islamskich krajach czarnej Afryki ale występująca też w chrześcijańskich, to raczej relikt animistycznych religii pierwotnych tak samo jak obrzezanie kobiet( które jednak w Afryce jest uznawane za element islamu choć nieznane jest zupełnie w Azji i bliskim wschodzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie wiem skąd masz dane że mogą gwałcić częściej, ale mniejsza. W krajach, a właściwie miejscach turystycznych normalka, że młodzi zaczepiają. Tylko nie wiem czy w kontekście seksu, raczej z czym innym się spotkałam. Co do muzułmanów mieszkających już w Europie to nie wiem, osobiście nie znam zjawiska.

 

zmienny, trzeba było odpowiedzieć dopiero jak zrozumiesz co i dlaczego napisałam, zamiast z uwielbieniem wpadać w skrajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, a tam skrajność, przeciez to jest zwykly przypadek, ja nie wiem co oni wszyscy chca od muzulmanow, uwazam, ze nalezy dac im wiekszy socjal i wybudowac wiecej meczetow, bo w tym momencie sa dyskryminowani i ja protestuje. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Co do muzułmanów mieszkających już w Europie to nie wiem, osobiście nie znam zjawiska.
Generalnie to młodzi europejscy muzułmanie są najbardziej seksualnie rozwydrzoną grupą, mają największą ilość partnerek seksualnych spośród wszystkich facetów( Turcy przodują), oczywiście robią to z nie muzułmankami, które często lecą na ich orientalną urodę i męski styl bycia który u rodowitych europejczyków zanika. No ale za żonę to chcą mieć muzułmańską dziewicę ;) a gdy Europejczyk podrywa muzułmankę to może liczyć się że dostanie wpierdol i dziewczyna również jeśli nie gorzej.

 

A to coś o "niemieckiej szkole"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ale co z tego, że dzieci niemców są gnębione teraz w ich własnym kraju przez muzułmańskie "mniejszości", przecież to nic nie znaczy, po co te uprzedzenia...

 

-- 01 cze 2013, 21:17 --

 

pamiętaj Carlos, że nie wyszystkie muzułmańskie dzieci biją niemieckie dzieci, niektóre tego nie robią, więc nie widze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×