Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niechęc do pracy


rav71

Rekomendowane odpowiedzi

ja w 2006 kiedy po raz pierwszy wyjeżdżałem za granicę do pracy byłem pełen energii, nadziei podniecało mnie to że zarobki są tam ileś razy wyższe, inna kultura i itd łącznie prawie 5 lat tam byłem i ta cała nadzieja, ochota na zagranice minęła bo wcale tam szczęśliwszy( no mże poza początkową fazą pobytu) nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chodziłem do szkoły rolniczej ale do klasy nie o kierunku rolniczym tylko żywnościowym a później zmieniła nazwę jeszcze za mojego pobytu a teraz to od wielu lat ponadgimnazjalna jest bo nazwa rolnicza wszystkich by odstraszała. ;) ale ani na roli ani na gotowaniu zbytnio się nie znam zresztą na niczym pożytecznym się nie znam.

To podobnie jak u mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci zapytam czy ktos wie jak wygladaja te testy psychologiczne i rozmowa z psychologiem, ktore sie przechodzi przy rekrutacji do np. policji? To wszytsko jest i tak ustawiane, ale pytam teoretycznie. Wiadomo, ze pucowac sie nie mozna z tym, ze leczy sie psychiatrycznie, ale oni jakos w to wnikaja? Czy na slowo wierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci zapytam czy ktos wie jak wygladaja te testy psychologiczne, ktore sie przechodzi przy rekrutacji do np. policji? To wszytsko jest i tak ustawiane, ale pytam teoretycznie. Wiadomo, ze pucowac sie nie mozna z tym, ze leczy sie psychiatrycznie, ale oni jakos w to wnikaja? Czy na slowo wierza?

wątpię żeby sprawdzali, ale pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dziękuję za wsparcie! :)

 

Co do samej rozmowy - było spoko. Kazali mi mówić po angielsku. Zaciąłem się przy wieku :roll: . Angielski mi się z niemieckim pomieszał i walnąłem coś w stylu "Ich bin twenty one jahre alt" :lol: Ale przeprosiłem, powiedziałem, że się denerwuję i zacząłem jeszcze raz. :D Poza tym spoko, jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, odezwą się niezależnie od przebiegu rozmowy. :) więc nie będę czekał w nieskończoność. Dziękuję raz jeszcze za kciuki :)

 

-- Cz lis 29, 2012 1:50 am --

 

amelia83, odezwą się niezależnie od przebiegu rozmowy. :) więc nie będę czekał w nieskończoność. Dziękuję raz jeszcze za kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie musze pochwalic ahahahaha :D wczoraj okolo polnocy wyslalam pierwsze CV od 8 miesiecy. Przed chwila dostalam zaproszenie na rozmowe jutro. Ogolnie to nie chce pracowac, ale chce zebrac na cos "ekstra", typowa fanaberia i wstyd mi na to od matki brac dlatego wyslalam to CV. Ale tak szybki odzew to mnie zaskoczyl :lol: a teraz smigam na miasto zlozyc osobiscie cv do drugiej roboty, ależ ambitna sie zrobilam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jeszcze nie ma czego gratulowac :) jutro sie okaze jak mi pojdzie a dzis to babka powiedziala, ze mnie chce, ale stawka murzynska 8)

 

chociaz tak mysle, ze w moim wypadku to i tak sukces, ze cv zaczelam wysylac :?

 

adam_s, a jak płacą? Super, ze cala ekipa nowa, bedzie razniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam nikt nie odpowiada na cv co prawda jakoś specjalnie ich wiele nie wysyłam ale kilka w tygodniu zwykle, no ale w ogóle mnie to nie dziwi że nikt nie odpowiada maja setki lepszych kandydatów i tylko jacyś zdesperowany, potrzebujący na gwałt frajerów pracodawcy chyba by mogli mi odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana13, 2200 brutto. Na start mi pasuje. W tym ubezpieczenie grupowe, abonament medyczny, karta multisport dla chętnych. No i od razu umowa o pracę (choć na czas określony).

No, własnie cieszę się, że wszyscy nowi będa, każdy będzie zielony a nie tylko ja, a strasznie tego nie lubiłem gdy byłem nowy i trzeba było nie dosc, ze uczyc sie wszystkiego, co dla innych jest oczywiste, to jeszcze wkrecac sie w zgrane towarzycho. :)

 

amelia83, dziękuje, to na pewno dzięki Twoim słowom otuchy udało się na tej rozmowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam nikt nie odpowiada na cv co prawda jakoś specjalnie ich wiele nie wysyłam ale kilka w tygodniu zwykle, no ale w ogóle mnie to nie dziwi że nikt nie odpowiada maja setki lepszych kandydatów i tylko jacyś zdesperowany, potrzebujący na gwałt frajerów pracodawcy chyba by mogli mi odpowiedzieć.
Mi też mało kto odpowiada gdy wysyłam CV. Myślę że to nie jest kwestia nawet osobowości, bo w CV przecież nie piszę że się leczę, tylko tego że brakuje mi jakichś konkretnych umiejętności i doświadczenia, co wynika jednak w sumie z tych moich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_s, bardzo duzo Ci chca placic! Ja na tej wczorajszej 4 zl za h a na dziejeszej 1.500 brutto na miecha 8) haha Polska! na miche ryżu moze starczy... A wymagania oczywiscie maja i to jakie. Wczoraj powysylalam w nocy znowu cv i na jutro tez jestem umowiona na rozmowe 8) szcerze mowiac troche mnie zniechecaja takie stawki, ja rozumiem, ze doswiadczenie mam mikre, ale zasuwac za 4 zl na godzine to ja na sam dojazd do takiej pracy musze kilka godzin robic :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam nikt nie odpowiada na cv co prawda jakoś specjalnie ich wiele nie wysyłam ale kilka w tygodniu zwykle, no ale w ogóle mnie to nie dziwi że nikt nie odpowiada maja setki lepszych kandydatów i tylko jacyś zdesperowany, potrzebujący na gwałt frajerów pracodawcy chyba by mogli mi odpowiedzieć.
Mi też mało kto odpowiada gdy wysyłam CV. Myślę że to nie jest kwestia nawet osobowości, bo w CV przecież nie piszę że się leczę, tylko tego że brakuje mi jakichś konkretnych umiejętności i doświadczenia, co wynika jednak w sumie z tych moich problemów.

ja mam to samo nie mam żadnych umiejętności, papierów na nic, doświadczenie mikre i to w takich pracach które nie wymagały praktycznie żadnych umiejętności. Jakbym był świeżo po szkole czy studiach to by jeszcze może łaskawszym okiem na to spojrzeli a jak zobaczą jaki stary jestem i jak bardzo opierniczałem się w życiu to nie dziwota że mnie olewają.

 

A co do pracy za 4 zł na godzinę to chyba tylko na miejscu bym się zdecydował bo po opłaceniu dojazdów to wyjdzie tyle co nic chyba że to jakaś przyjemna lub lekka praca miała być ale na pewno nie w fabryce czy na budowie. Za granica zwykle się ma minimum 5-6 euro netto za jakieś proste prace a życie niewiele droższe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, będę pracować jako doradca handlowy w takim większym sklepie. Szkolenia oni zapewniaja, więc się nie boje, bo nikt nie wymaga ode mnie żadnej wiedzy, prócz minimum angielskiego.

 

Nana13, no za 4 zeta tez bym nie poszedł. Wiem nawet gdzie tyle płacą. 1500 brutto to najniższa krajowa chyba, jeżeli praca by mi pasowała to bym wziął.

 

na poczatku roku miałem fajną fuchę, 13 zl brutto/h, praca lekka... :P szkoda, ze tylko 2 miesiace to trwało, czy tam 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×