Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś ważna dla W. - gdyby nie chciał z Tobą rozmawiać to mógłby się jakoś wykręcić. Ale zależy mu na Tobie. :smile:

 

Już sobie polazł :mrgreen:

 

Kasiu, przecież nie będzie spał przy kompiku. :mrgreen: Super,że porozmawialiście.

Odpisałam na PW.

 

Jak się teraz czujesz kochana?

 

No jak spał, jak to rano było :mrgreen:

Potem jeszcze pisaliśmy, opowiadał mi o 3-dniowym maratonie karate, na którym teraz był. :105:

Postanowiłam przez jakiś czas mu nie jęczeć...

 

-- 21 mar 2011, 19:34 --

 

Panna_Modliszka, Iza, co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, ja nie piję już tych mieszanek, ponieważ mogłyby one kolidować i wchodzić w jakieś interakcje z ziołami na boreliozę. A teraz to dla mnie najważniejsze... Jeśli byłabyś taka dobra i zapytała swojego naturoterapeutę czy miał do czynienia z:

ANDROGRAPHIS PANICULATA

RDEST JAPOŃSKI

CAT's CLAW (koci pazur/vilcacora)

ELEUTHERO (żeńszeń syberyjski)

SMILAX

Będę Ci bardzo wdzięczna. :*

 

Iza, co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, w co się wpakowałaś? Dysforia, co to za dylemat? Monika1974, ziółka potrafią zabić. :roll:

 

Tak, potrafią zabić, dlatego sama ichnie pije , tylko pod kontrolą specjalisty.

Zresztą......nawet zielona herbata...niby taka zdrowa, a nei można jej dłużej pić jak tylko góra przez 3-4 dni.

Dlatego piję mieszanki z 7 ziół.

Ech....są rózne teorie.

 

Ja trzymam się jednego specjalisty, od dwóch lat, nie skaczę z kwiatka na kwiatek.

Ale dziękuję za zainteresowanie i uwagę Szopik :D

 

Monika1974, A jakie to ziółka?

 

 

Różniste :)

7-mio składnikowa mieszanka, co miesiąc inna. I do tego akupresura i masaż uciskowy różnych punktów na ciele.

 

Moniko, ja nie piję już tych mieszanek, ponieważ mogłyby one kolidować i wchodzić w jakieś interakcje z ziołami na boreliozę. A teraz to dla mnie najważniejsze... Jeśli byłabyś taka dobra i zapytała swojego naturoterapeutę czy miał do czynienia z:

ANDROGRAPHIS PANICULATA

RDEST JAPOŃSKI

CAT's CLAW (koci pazur/vilcacora)

ELEUTHERO (żeńszeń syberyjski)

SMILAX

Będę Ci bardzo wdzięczna. :*

 

Asiunia....już zapisałam te zioła na kartce, wkładam je do portfela. Zapytam, ale napisz jeszcze pod jakim kątem pytać.

 

 

No jak spał, jak to rano było :mrgreen:

Potem jeszcze pisaliśmy, opowiadał mi o 3-dniowym maratonie karate, na którym teraz był. :105:

Postanowiłam przez jakiś czas mu nie jęczeć :105::105::105::105::105:

Kasiu cieszę się!

 

-- 21 mar 2011, 22:06 --

 

Qrde......alem zacytowała........ :hide::hide::hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, należy... czuje że mogłabym inaczej gdybym tylko zaczęła chcieć. Gdybym tylko zaczęła się starać... Gdybym tylko niektóre rzeczy zaczęła robić a inne przestała...

 

ale wiesz.. ja już tak mam... obwiniam się nawet jak samolot się spóźni albo jest awaria pociągu i jestem święcie przekonana że jakby mnie tam nie bylo to wszystko byłoby dobrze.

Jestem głupia.

Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, chyba jednak jestem... dobra. robie trzecie podejście do spania. mam nadzieję, że tym razem ostateczne;).... dobranoc i w sumie chciałam jeszcze raz przeprosić, ale skoro o jęczarnia to może przestane przepraszać za cokolwiek bądź chociaż w tym jednym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×