Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dowiedziałam się, że prawdopodobnie nie zdam klasy, bo dostałam skierowanie do świrowni w Lublińcu.. a w piątek miałam mieć komisję na indywidualne nauczanie hah co mi po tym!? wszystko się wali. jestem BEZNADZIEJNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunia, stracony rok to jeszcze nie wszystko, zdrowie zawsze najważniejsze. nie przejmuj się, jak z tego wyjdziesz to potem będzie tylko lepiej.

 

 

a mi dzisiaj beznadziejnie. I jestem spanikowana i nie przygotowana na pierwszą jutrzejszą lekcję z dziećmi... Boje się, że nic nie wyjdzie tak jak powinno.

i mam beznadziejny dzie. dusze sie, łzy mi leca, musze ratowac sie zomirenem ktory wyjatkowo dzisiaj dziala beznadziejnie slabo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale pół dnia dziś ryczę.. a nic konkretnego się nie wydarzyło :-|

i jestem na siebie wkurwiona, bo nie umiem zrobić ładnych klusek śląskich, wyszły mi jakieś kulfony

i się po tym poryczałam, że nawet tego nie potrafię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Kulki, do licha, chyba umiesz lepić, więc z ciastem coś było niedobrze. Do klusek śląskich ziemniaki należy ugotować dzień wcześniej i wstawić je na noc do lodówki. Poza tym nie wszystkie ziemniaki się nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie udaje:( Nawet pracować nie mogę, bo na trzech laptopach w biurze nie mogę zainstalować jednego programu. Jestem po prostu załamany. Jak zebrałem się w sobie i chciałem popracować, to nie mogę. Jestem życiowym nieudacznikiem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:why::why::why:

 

-- 17 mar 2011, 21:07 --

 

a jak ja się do jutra wygrzebię..mam 1 rozmowę kwalifikacyjną i 1 rozmowę informacyjną, bo kwalifikacyjną już przeszłam.... :-|

nie kontaktuję dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×