Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wczorajszy wieczór też spędziłem sam jak palec.....z nudów ogladałem na YT filmiki o wywoływaniu duchów przez radio (EVP)....a potem miałem takiego cyra że musiałem się naćpać :D ....przynajmniej noc cała przespałem i sny miałem kolorowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, a gdybyś mu napisała,że nie jesteś emocjonalnie dość silna, by żyć w niepewności i chciałabyś chociaż wiedzieć w którą stronę to zmierza?

 

dokładnie, ja to bym chyba tak zrobiła, bo nie cierpię żyć w niepewności... zawsze wolę znać najgorszą bodaj, ale prawdę, bo przez niedopowiedzenia i niejasności jeszcze bardziej się nakręcam. moim zdaniem Iza dobrze Ci radzi, Kasiu... przynajmniej wiedziałabyś na czym tak konkretnie stoisz idąc na 7f i przestałabyś snuć wciąż domysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, dojrzewam do tego i pozwalam jemu dojrzeć. nasz kontakt się zintensyfikował, wiem, że to tylko emaile, ale jesteśmy w kontakcie praktycznie codziennie. na pewno do czasu 7F wszystko wyjaśnię.

jejku, jakie to wszystko trudne... czemu choć raz coś nie może mi łatwo pójść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyżale się.

Nie ma dnia w którym bym nie myslał ile to jeszcze bedzie wszystko trwało .. ? Nie ma dnia w którym bym nie myślał ile jeszcze wytrzymam sam ze Sobą .. ? Nie ma dnia w którym nie mysle czy następny dzień bedzie lepszy od poprzedniego. Ta nerwica, ten syf, to bagno nie pozwala mi się cieszyc z zycia. Ten syf uniemożliwia mi normalne zycie. .. Ta nerwica powoli mnie niszczy. A czym Ja Sobie na to zasłuzyłem .. ? :( co Ja takiego zrobiłem, ze więcej mysle niz powininem. Za co to ? .. Nie Jestem pocieszony, oj nie. Wszystkie Moje zainteresowania, Moja praca, piekne dziewczyny, spokój zostały zasłoniete przez jedno: NERWICE. o żesz kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu*wa mać, no./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę siebie.

wylałam metaxę na mój nowy laptop po W., naprawdę wysokiej klasy i coś sie w nim spieprzyło.

piszę na jakimś starym gracie.

w międzyczasie ze złości na siebie zdążyłam łyknąć alko, leki i się pociąć.

chętnie poczytam jaką debilką jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasia, Ty głupolu........ :evil:

ja tak myślalam,że ta metaxa to nienajlepszy pomysł....... już ciul w laptopa, ale coś Ty SOBIE zrobiła.............

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

postaraj się. Zobacz o ile cenniejsze jest postaranie się jeżeli prosi Cię zwykły szaraczek z forum /Ja/ innymi słowy. jaka motywacja, .. ulalala.

Nie znasz mnie, nie widziałaś .. a Ja tu wale prosto z mostu: dasz rade. ;)

Korba,

bo Ty Jesteś dziewczyna inteligentna, obeznana, swiatowa, ze tak powiem 8) i wydaje mi się, że okazujesz innym Swoje serce .. to duzy plus. Umiesz doradzic, umiesz opieprzyc, umiesz docenic.

Oczywiście wnioskuje to po postach na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

ooo powinnaś się cieszyć, że jutro niedziela. Dzień odpoczynku i relaksu. Zawsze możesz wybrać się do SPA, masaż, maseczki z ogórka .. szmery_bajery. a dzisiejszym dniem się nie przejmuj, już się skończyl. a jak chcesz, zeby sobota minęła to siusiu, paciorek i spać .. ;) sen jest dobry na załamanie nerwowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Dziękuję Kasiu:* i nawzajem

 

LukLuk, Niestety to nie takie proste. Wszystkie niedziele mam zaplanowane i narzucone z góry:( Muszę odwiedzać osobę, która działa mi na nerwy jak nikt inny na świecie, gryźć się w język i udawać ,że wszystko jest ok:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

postaraj się. Zobacz o ile cenniejsze jest postaranie się jeżeli prosi Cię zwykły szaraczek z forum /Ja/ innymi słowy. jaka motywacja, .. ulalala.

Nie znasz mnie, nie widziałaś .. a Ja tu wale prosto z mostu: dasz rade. ;)

Korba,

bo Ty Jesteś dziewczyna inteligentna, obeznana, swiatowa, ze tak powiem 8) i wydaje mi się, że okazujesz innym Swoje serce .. to duzy plus. Umiesz doradzic, umiesz opieprzyc, umiesz docenic.

Oczywiście wnioskuje to po postach na forum ;)

 

Podpisuję się pod słowami LukLuk'a Kasiu!

 

Wiolu, bidulko. Jestem z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia moja mama lezy w szpitalu po tym jak zdiagnozowano u niej udar mozgu...To byl doslownie grom z jasnego nieba...w takich chwilach czlowiek czuje w pelni bezsens zycia-tych paru chwil szczescia i 99 procent bolu, na dodatek jesli ktos jest wiecznym pesymista jak ja. Nie potrafie nigdy dostrzec pozytywnych stron danej sytuacji, a nawet jesli to sa to jedynie krotkotrwale przeblyski euforii i nadziei ze jednak bedzie lepiej, po czym zdarza sie cos co tylko przekonuje mnie ze jednak i tak bedzie zle...I tak w kolko i caly czas w dol i w dol i w dol az do momentu gdy lapie totalna kurwice na wszystko i ma ochote na totalny mega rozpierdol wszystkiego i tylko czekam na jakas zaczepke ze strony kogokolwiek, na przyklad dzisiaj-parkuje sobie samochod ladnie, grzecznie, wysiadam, patrze jakis gosciu sie na mnie gapi, mysle sobie co jest? Gosciu podchodzi i mowi" Nie mial by Pan zlotowki bo mi brakuje na bilet MZK" No to mu mowie: A co do roboty to sie nie chce chodzic, co? A on mi na to: Nie, nie ja pracuje. A ja: no to ciekawe ze gosciu nie masz zlotowki na bilet...Dalem mu ta gowniana zlotowke, ale gosciu mi tak podniosl cisnienie ze myslalem ze go tam wgniote w ten asfalt. I tak mam ze wszystkim ostatnimi czasy i nie tylko. Hustawka nastrojow, to w jedna to w druga strone i de facto nigdy nie jest dobrze........ :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysphoria, Rozumiem to ziom!

Nie raz gadamy o tym w pracy i wiesz jak jest... :roll: wiesz ,że na mnie możesz zawsze liczyć i Ci pomogę!

Mam całkiem podobnie z tym ,że ktoś mnie wkurza i od razu reaguję złością! Ale wiesz... nie możemy się poddać i pomyśl o rodzicach!

o tym co by czuli... wiem to pitu pitu :blabla: ale pamiętaj o tym o czym gadaliśmy!

Jesteś mądrym człowiekiem i dasz radę dlatego razem musimy przez to wszystko przejść!

bretta, też bym chciał tak przespać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×