Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie zawsze odzywaja problemy nerwicowe wraz z nastaniem wiosny ,człowioek zamiast sie cieszyc wiosna martwi sie co bedzie ,jak bedzie

jakie tym razem objawy nas beda meczyc

ech,,,,

 

-- 27 mar 2011, 17:55 --

 

dla mnie krajowe upały to katorga w tym betonie .. mury się nagrzewają a w domu nie da rady siedziec. Na dworzu skwar a w cieniu gorąco. w samochodzie parówa a w pracy nie idzie funkcjonowac. ;) nawet zimny browar nie jest zimny. aaa tam, zdecydowanie Jestem za zimą ;)

 

ja tez tak mówiłam do tej zimy ,ciagneła sie jak flaki z olejem ,ciagle zimno :szukam: ,chyba jesien jest najlepsza .....

 

-- 27 mar 2011, 17:59 --

 

A ja tam wolę jechać nad jezioro :P

 

jezioro ...hm,fajna sprawa ,tylko jak sie do niego dostac i jeszcze tam wysiedziec?

bez leków nie da rady a po lekach nie wejde do wody ,wiec nie ma sensu taka wyprawa -oczywiscie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankaanka775, ja też lubię jesień. :D ale koniecznie taką późną - z deszczem, szarugą... - swietnie się wtedy czuję :mrgreen:

 

Sabaidee, to samo na Cyprze, w lecie wilgotność wynosi prawie 100%. chodziłam tam non stop mokra. :D ale to wilgotne powietrze bardzo mi służyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień jak zwykle do kitu,jak każdy poprzedni i za pewne kolejny.Dóóół,dóóół,dóóół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie przespana noc,co jeszcze bardziej powoduje,że moje samopoczucie jest do niczego.Nie pamiętam kiedy wstałam uśmiechnięta i zadowolona z tego co mam.Cały czas zastanawiam się gdzie jest ta Monika co kiedyś,pogodna,wesoła zawsze uśmiechnięta,no gdzie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×