Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku, masakra. Schodzę z 80 mg Seroxatu do 60 mg. Czuję wszechogarniajacy, paralizujacy lęk, niepokój, ssanie od środka. Jak to jest możliwe, że jestem na dawce 60 mg Seroxatu i tak się wykanczam? Czy naprawdę nie ma już dla mnie ratunku? Biorę 60 mg paroksetyny i 45 mg mirtazapiny i cholernie się wykanczam przez lęk, niepokój, wszechogarniajace uczucie zagrożenia i nadciagajacej katastrofy.

 

Prawdopodobnie przy takim zejściu z dawki, na której generalnie nie wiem jak można żyć, masz po prostu objawy odstawienia. Może spróbuj tę dawkę zmniejszać nie aż o 20mg naraz tylko bardziej stopniowo, np. co 5mg/na tydzień?

 

Wiem ze uzaleznia,ale cóż zrobić kiedy pomaga.

też tak uważam ,ale dziewczyna siedziała w benzo i teraz ma przed tym stracha .

Chyba sam osobiście wolałbym walić benzo niż tkwić w takiej rozpierdolce jaką przeżywa ta Niewiasta . :?

Do mnie pijesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

horr,

szczerze mówiąc dla mnie też te dawki jakie bierze Neurosi to kosmos horrorystyczny ;)

 

Lekarka zdecydowala na zwiększenie dawki do 80 mg paroksetyny, bo odchodzilam od zmysłów z lęku. Stąd ta decyzja. I było lepiej chwilowo, a potem znów koszmar. Potworne lęki, niepokój, ssanie od środka. I napisałam o tym pogorszeniu do psychiatry i kazała zmniejszyć do 60 mg. Dlaczego te leki wszystkim pomagają tylko nie mi? Dlaczego życie ma być golgotą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowujące, doprawdy. Dodaję do zignorowanych z wyjątkowym niesmakiem.

biorę paro i ,,,,w dupie to mam . Tobie też radzę wrócić do leków ,,, bo widzę ,że bez nich stajesz sie nieznośna , czepiasz się i szukasz dziury w całym . Też mi wielkie przewinienie ,że powiedziałem o Tobie do osoby trzeciej . Może mam z tym do spowiedzi iść , a może przepraszac Cię publicznie ? Co ja takiego strasznego o Tobie powiedziałem , wyraziłem tylko swoje zdanie i tyle . Tak Cie tym zchańbiłem ?

Wpierw napisałem do Ciebie ,,,a że jeszcze spałaś to trudno .

Znam Dziewuszko ten mechanizm jak sie z prochów rezugnuje ,,, to cierp sobie na czysto , aj- ja tam tam pierdo--lę ,życie jest zbyt krótkie( szczególnie jak sie jest świrem i o każdy dzień trzeba walczyć ) . Tyle w temacie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neurosi, ale "zdrowi" też się na taką eutanazje kwalifikuką? Pewnie trzeba i tak udowodnić, że cierpimy z powodu nieuleczalnej choroby.
Żeby im udowodnić to trzeba albo najpierw spróbować samemu się odwalić, albo kogoś zlikwidować, sądzę, że wtedy miałbyś duże szanse by wskoczyć na początek listy oczekujących. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże święty co wy piszecie? ?????!!!!!!

 

-- 25 sty 2016, 20:34 --

 

Rozczarowujące, doprawdy. Dodaję do zignorowanych z wyjątkowym niesmakiem.

biorę paro i ,,,,w dupie to mam . Tobie też radzę wrócić do leków ,,, bo widzę ,że bez nich stajesz sie nieznośna , czepiasz się i szukasz dziury w całym . Też mi wielkie przewinienie ,że powiedziałem o Tobie do osoby trzeciej . Może mam z tym do spowiedzi iść , a może przepraszac Cię publicznie ? Co ja takiego strasznego o Tobie powiedziałem , wyraziłem tylko swoje zdanie i tyle . Tak Cie tym zchańbiłem ?

Wpierw napisałem do Ciebie ,,,a że jeszcze spałaś to trudno .

Znam Dziewuszko ten mechanizm jak sie z prochów rezugnuje ,,, to cierp sobie na czysto , aj- ja tam tam pierdo--lę ,życie jest zbyt krótkie( szczególnie jak sie jest świrem i o każdy dzień trzeba walczyć ) . Tyle w temacie !

 

 

Też jestem tego samego zdania że lepiej jest brać leki do końca życia niż się męczyć bez.życie jest zbyt krótkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże święty co wy piszecie? ?????!!!!!!

 

-- 25 sty 2016, 20:34 --

 

Rozczarowujące, doprawdy. Dodaję do zignorowanych z wyjątkowym niesmakiem.

biorę paro i ,,,,w dupie to mam . Tobie też radzę wrócić do leków ,,, bo widzę ,że bez nich stajesz sie nieznośna , czepiasz się i szukasz dziury w całym . Też mi wielkie przewinienie ,że powiedziałem o Tobie do osoby trzeciej . Może mam z tym do spowiedzi iść , a może przepraszac Cię publicznie ? Co ja takiego strasznego o Tobie powiedziałem , wyraziłem tylko swoje zdanie i tyle . Tak Cie tym zchańbiłem ?

Wpierw napisałem do Ciebie ,,,a że jeszcze spałaś to trudno .

Znam Dziewuszko ten mechanizm jak sie z prochów rezugnuje ,,, to cierp sobie na czysto , aj- ja tam tam pierdo--lę ,życie jest zbyt krótkie( szczególnie jak sie jest świrem i o każdy dzień trzeba walczyć ) . Tyle w temacie !

 

 

Też jestem tego samego zdania że lepiej jest brać leki do końca życia niż się męczyć bez.życie jest zbyt krótkie

 

A co to za życie na w pół przytomny, zajebany lekami, zombiak. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za życie na w pół przytomny, zajebany lekami, zombiak.

Do zombiaka półprzytomnego to mi jeszcze bardzo , bardzo daleko ,,,

jakbym brał tyle wenli co Ty to bym był dopiero roztrzęsioną znerwicowaną kulą złości . ;)

Wiadomo ,że nikt za kołnierz nie przechyla ,,, ale tutaj zastosowałeś odstraszający zgeneralizowany bajer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za życie na w pół przytomny, zajebany lekami, zombiak.

Do zombiaka półprzytomnego to mi jeszcze bardzo , bardzo daleko ,,,

jakbym brał tyle wenli co Ty to bym był dopiero roztrzęsioną znerwicowaną kulą złości . ;)

Wiadomo ,że nikt za kołnierz nie przechyla ,,, ale tutaj zastosowałeś odstraszający zgeneralizowany bajer .

To nie bajer tylko fakt autentyczny, to jest wegetacja, życiem tego nazwać nie można, ale mniejsza w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

horr,

szczerze mówiąc dla mnie też te dawki jakie bierze Neurosi to kosmos horrorystyczny ;)

 

Lekarka zdecydowala na zwiększenie dawki do 80 mg paroksetyny, bo odchodzilam od zmysłów z lęku. Stąd ta decyzja. I było lepiej chwilowo, a potem znów koszmar. Potworne lęki, niepokój, ssanie od środka. I napisałam o tym pogorszeniu do psychiatry i kazała zmniejszyć do 60 mg. Dlaczego te leki wszystkim pomagają tylko nie mi? Dlaczego życie ma być golgotą?

 

Musisz trafić w lek.

To, że działa na jednego nie oznacza, że będzie skuteczny u innego.

Ja brałem przeróżne, ostatnio naprawdę na nogi postawiła mnie na kilka lat wenlafaksyna, a sertralina działała na mnie nad wyraz źle, schudłem 5kg, płakałem, czułem się przerażająco.

Teraz wprowadzam paroksetynę, i myślę że będzie dobrze, że to właśnie ten lek, który znowu pozwoli mi cieszyć się życiem i sześciorgiem moich cudownych dzieci.

Jak nie pomaga to zmień na inny, a jak już staniesz trochę na nogi to sio na psychoterapię, to dodatkowy pomocnik w walce z naszymi strachami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza wegetacja niż trumna

Tego to już sam nie wiem ale czasami chciałbym nie żyć :-|

 

Miałem to samo, niestety zanim wybierze się trumnę trzeba spróbować znaleźć ten złoty środek jakim jest odpowiedni lek.

Chemia jest na wyciągnięcie ręki, po to nam ją przypisują, żeby nam pomóc, a nasza bezradność wywołująca chęć odejścia z tego świata jest niczym innym tylko częścią naszej choroby, gdy tą uspokoimy to i ta bezradność minie.

Trzymaj się mocno i walcz, walcz, nie daj się kur... zgnębić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirtazapina na bezsenność i lęki. Kolejny dzień nerwowego napięcia, lęku i niepokoju. Już mam myśli o eutanazji w Szwajcarii. Beznadziejny przypadek. Nerwica, lęki, borderline. Dlaczego ja?

 

Neurosi, trzymam za cuebie kciuki, znam ten koszmar. Musi byc kur..lepiej. Pracujesz? Jestes na zwolnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×