Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie niestety uczono,że od koncowki wzrostu trzeba odjąć 10 -i to by sie zgadzalo,wtedy jest prawidlowo.

 

Bo tak to chyba lekka przesada-wyobrazilam sobie wlasnie wielką kiełbasę w obcislych spodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam ten niby 'ideał'... Aż mi się niedobrze zrobiło. :? Niewiele jej brakuje, żeby wyglądała jak z Oświęcimia. Chyba nie pojmę, jak dla kogoś to może być seksowne... A już żeby przez takie coś rozumieć kobiecość. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety uczono,że od koncowki wzrostu trzeba odjąć 10 -i to by sie zgadzalo,wtedy jest prawidlowo.

 

Bo tak to chyba lekka przesada-wyobrazilam sobie wlasnie wielką kiełbasę w obcislych spodniach.

 

Dlatego wspomniałam, że chodzi o zdrowie a nie o estetykę ;) W sumie jakby na to spojrzeć to mieści się to w górnej granicy prawidłowego BMI (ehkm a ono jest bardzo rozleeeegłe w tym zakresie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas na Biologicznychpodstawach funkcjonowania czlowieka tego uczyli-wiec raczej chodzilo o zdrowie.

Zdrowo jest byc szczuplym.Wbrew pozorom wesoly tluszczyk wcale nie jest oznaką dobrej krzepy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - w sumie też po sobie ;)

 

Dla mnie jest to strasznie ciekawe zjawisko jak waga człowieka w różnych częściach świata jest wyznacznikiem jego życia, dobrobytu itp. Słyszeliście o tym, że w niektórych plemionach matki celowo tuczą swoje córki, bo takie mają większe wzięcie? W krajach rozwiniętych i rozwijających się jest zazwyczaj na odwrót, dziewczyny odchudzają się by być lepszą partią. Zakręcone to wszystko.

W sumie niech każdy robi co chce, byle nie robił krzywdy swojemu zdrowiu - fizycznemu i psychicznemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołąbki :)

Mam nadzieję, że kiedyś podzielicie się swoim szczęściem na forum i pokażecie wspólne zdjęcie - no co 8):pirate:

Ja się zawsze cieszę szczęściem innych i bardzo poprawicie mi nastrój, jeśli będę mogła popatrzeć na Wasze szczęśliwe buźki :D

 

Prośba jak najbardziej związana z tematem, bo zdjęcie=zapis wyglądu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prusak, No problem 8) no ale na razie raczej nie mamy wspólnego zdjęcia... ;)

poza tym nie którzy myślą ,że za jakiś czas się rozstaniemy :lol::lol:

tylko nie wiedzą ,że jestem stały w uczuciach... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :twisted:

A na serio to potrzebuję zastrzyku pozytywnych myśli (proszę mi tu zapewnić moją dzienną działkę szczęścia :roll: ), bo człowiek szczęśliwy podobno automatycznie zyskuje na wyglądzie ;) bo teraz pewnie wyglądam jakbym zimę spędziła w ziemiance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Anja Rubik jest modelką a na wybiegu panują inne prawa

a że ja niby tak chcę wyglądać-wiele dziewczyn marzy by wygłądać jak z wybiegu,co w tym złego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to to rozumiem.

Chude i wysokie kobiety zawsze zapieraly mi dech w piersiach.

Ale z drugiej strony nigdy nie spalam z taką kobietą i nie wiem czy bym specjalnie pałała żądzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie chodzi o sam wygląd,ale modelki z reguły są podziwiane,stawiane za wzór,nie wiem sama mi się z tym kojarzy no i mają sławę i pieniądze,choć to sam raz dla mnie mniej się liczy,nie chciałabym osiągać wszystkiego w życiu ze względu na wygląd

nie wiem,może i macie racje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he słuchaj miałem kiedyś taką kobietę co wyglądała jak sztyl od miotły :D

móiłem jej żeby przytyła bo mi się to nie podoba...

ale ona mnie wyśmiała...

i teraz ma z tym problemy bo nie udaje się jej przytyć a chciała by wyglądać jak okaz prawdziwej kobiety! :P

 

Kobieta musi być kobietą,żeby było za co złapać :twisted:

konkretny cyc, konkretny tyłek i konkretna noga :twisted:

coś pięknego! :D

 

ps, nikogo nie pocieszam! :D

ps2. dałbym tu zdjęcie kobiety która wygląda dobrze ale nie chcę robić siary ;)

 

-- 01 lut 2011, 19:59 --

 

shyla.th.jpg

klik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wygląd ma znaczenie? Oczywiście, że ma. Zwłaszcza wygląd faceta u dziewczyny ma znaczenie. Ale ja podpisze się pod Thazkiem. Wieszaki nie są sexy. Uwierzcie, że bardzo wielu facetom podobają się dziewczyny normalne, naturalne. Nie muszą być super piękne jak modelki, ale nie mogą mieć też tony pudru na twarzy, czy coś takiego. Dodatkowo wielu facetów lubi nieśmiałe :o muszą być kobiece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×