Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

ta pierwsza pani od Brida jest ok, normalna figura, nie za gruba, nie za chuda i przyjemna twarz.

Magda, nie rozumiem o co się tak rzucasz? Każdemu co innego się podoba, zacznijmy od tego :mrgreen:

 

-- 02 lut 2011, 17:27 --

 

ojjjj, JEST różnica. druga pani jest zwyczajnie puszysta. a pierwsza jest normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii poszukałam w necie i ta pani w jasnej bieliźnie ma rozmiar UK 12... to na polski 40?

Pani leżąca ma zdecydowanie więcej niż polskie 42, ja bym dała 44, więc jednak jest różnica :)

 

... a poza tym to są gusta i guściki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tutaj piszą jednomyślnie że wolą te raczej grubsze niż raczej chudsze. Tak sobie skojarzyłam że moi znajomi też tak mówią i z takimi tworzą związki, a potem zdradzają je z tymi szczupłymi (szczupłymi, NIE chudymi) i za takimi oglądają się na ulicy. W dodatku patrząc na rankingi piękności królują szczupłe kobiety a przecież to panowie wybierają laureatki. Popatrzcie też na konkursy miss- same szczupłe kobiety.

 

 

p.s. Niemożliwe że ona ma rozmiar 40! Ja mam 38 a czasem i 40 a jestem jak pół tej pani.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, w tym roku ranking na najseksowniejsze kobiety wygrywają kobiety, a nie szkieletory - w czołówce znajdują się np. Scarlett Johansson, Mila Kunis ;)

 

Brid, ano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei nie chce się wierzyć, że ona mogłaby nosić rozmiar 42 :shock:

Chociaż fakt, ile producentów odzieży tyle tabel rozmiarów :roll:

ella-navy-coral-curvy-kate-bra-ss10.jpg

 

 

Co nie zmienia faktu, że jest urocza :105: A ja wychodzę z założenia, że każda pewna siebie kobieta zyskuje wiele na wyglądzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tymi szkieletorami?! :mrgreen: Piszę po raz kolejny- mam na myśli szczupłe i zgrabne dziewczyny, a nie anorektycznie chude !

Prusak- mi ona wygląda na 42/44. Ma w sobie urok i może się podobać, to fakt. I zgadza się że każda pewna siebie kobieta zyskuje :smile: Jeśli widzisz siebie jako piękną to i inni Ciebie taką zobaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, zwróć uwagę że rozmiar ciuchów = wzrost również. gdybyś miała 160 to byś nosiła ciuchy 34-36, a nie 38.

ona jest niska i to widać. dlatego ma taką, a nie inną rozmiarówkę.

poza tym jest sliczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam! 8)

 

''Imię i nazwisko: Lauren

Bra Rozmiar: 32F

Wzrost: 171 cm

Talia: 73 cm

Biodra: 86 cm

UK Dress size: 12

Kolor oczu: Brązowe

Kolor włosów: brunetka

Miasto, województwo: Catford, London''

 

Wzrost ma prawie taki jak ja a wygląda na dwa razy większą ode mnie na zdjęciach. A propo- jak to możliwe że ma rozmiar 40-42 a w biodrach ma 86cm? :lol: Ściema. Kobieta mająca rozmiar 40-42 ma w biodrach ok 95-110cm. Mając 86cm w biodrach nosiłaby rozmiar 36.

 

Wg mnie ma urok ale nie jest w moim guście, wygląda jak Selena Gomez i wg mnie ma figurę 40latki (może to przez tą babciną bieliznę w jakiej ją pokazujecie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jej zdjęcia są po photoshopie. 86 to tak normalnie, ja mam 89cm i noszę jeansy 38, ale jeśli się ma 86cm w biodrach to przecież nie ma się rozmiaru 40 czy 42... Może ma 96cm, to prędzej, bo to by się zgadzało- 96cm to to rozmiar 40 spodni właśnie. Bo góra to inna bajka.

 

 

No nie wiem, może ma ok wymiary ale wg mnie wygląda jak kluseczka.

 

A zresztą, co za różnica, też nie mam innych zmartwień chyba dzisiaj ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zresztą, co za różnica, też nie mam innych zmartwień chyba dzisiaj ... :lol:

No ja właśnie mam dzisiaj zmartwienie :-| dlatego zajmuje się tym tematem, bo jest przyjemniejszy niż codzienność ;) I chyba dlatego tak się skupiłam na tej modelce, bo miło mi się na nią patrzy :mrgreen:

 

Thazek no nie porównuj rozmiarów damskich i męskich, no ;) Tym bardziej, że rozmiarówka spodni jest tak pokręcona, że do tej pory jej nie rozumiem - te cale do mnie nie przemawiają i te dodatkowe oznaczenia, no zwariować można :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×