Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, śliczna jest.

Ja ogólnie zdecydowanie wolę brunetki niż blondynki.

 

Ja rowniez!!! :) Nie ma zadnej blondynki w show biznesie, ktora by mi sie podobala jakos bardzo.

 

Pinkii, jesli chodzi o to, co podoba sie facetom, to conajmniej jeden tutaj (Brid) nie mowi, ze woli grubsze, wiec nie ma co generalizowac, ze faceci ogolnie takie wola. Ja znam facetow, ktorzy lubia szczuple (nie chude) i jakos na saunie tez faceci tylko za szczuplymi sie ogladaja...Na plazy to samo... Jak sa dodatkowo lekko opalone, to juz w ogole traca glowy;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja na tych saunach na ktore chodzisz to sie faceci za kazda chyba ogladaja ;)

poza tym chyba nikomu nie chodzi o tluste kobiety tylko takie co maja lekki brzuszek i troszke szersze uda, raczej nie chodzi o rubenowskie ksztalty, na pewno szczuple dziewczyny nie musza sie obawiac o swoja atrakcyjnosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja na tych saunach na ktore chodzisz to sie faceci za kazda chyba ogladaja ;)

 

Hehe, nie ;)

Tylko za mlodymi (badz wygladajacymi na mlode) i szczuplymi, niezaleznie od tego, jak okrutnie to byc moze brzmi dla niektorych kobiet... A szczuple, mlode i z duzymi cyckami to juz w ogole maja prze....ne, wchodza do pustej sauny, a za moment z nadmiaru ludzi (czytaj mezczyzn) oddychac sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo, wilkołaczek z Vampire Diaries... no, fajny jest :mrgreen:

 

mi się bardziej podoba brat Eleny, chociaż trochę taka dupa jest i jęczy :mrgreen:

 

 

Gemma Arterton

 

absolutnie piękna :105:

 

http://i2.pinger.pl/pgr279/c6936592000474484bc6273d/Gemma-Arterton-InStyle-UK-3.jpg

 

http://i2.pinger.pl/pgr231/d62e0d28001b6acf4bc6273f/Gemma-Arterton-InStyle-UK-4.jpg

 

st-trinians-star-gemma-arterton-to-be-next-bond-girl.jpg

 

1958.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×