Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bura

Użytkownik
 • Zawartość

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Bura

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Ech, w weekend mam wolne tylko w sobotę rano, więc nie dam rady. Ale jak zaplanujemy coś w kolejny weekend szybko, to będę mogła poprosić o wolne wtedy. :)
 2. Za to kocham zwierzaki, podobne myślenie miałam przy moich szczurach.
 3. Bura

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Ma ochotę ktoś się spotkać w przyszłym tygodniu? Co prawda dopiero jutro będę miała grafik w pracy, ale wstępnie chętnie bym się z Wami zobaczyła. :)
 4. Hej. Od ponad miesiąca jestem na lekach - jest lepiej! Lęk uogólniony się obniżył, już nie mam napadów paniki, tylko silnego lęku, na który pomaga mi doraźnie hydroksyzyna. Zespół psycholog + psychiatra skutecznie stawia mnie na nogi, dużo muszę pomyśleć o swojej przyszłości, jeszcze więcej zmienić, ale jestem dobrej myśli. Równie pomocny jest mój psiak, który jest sensem mojego życia i moją największą miłoscią , mam po co rano wstać, wyjść z domu, starać się. Nie jest to oczywiście jedyna motywacja, ale silna zewnętrzna, nie do pogardzenia. Czuję, że tym razem wyjdę na prostą, nawet jeśli będzie ciężko.
 5. kite, super, że parka! Bojkotuję jednego znajomego, bo ma samotną szczurkę i nie chce jej doadoptować koleżanki.
 6. Vi., po jakim czasie zaczęły leki działać? Psychiatra powiedziała, że zazwyczaj po tygodniu, ale żebym się nastawiła, że pierwsze efekty będą po dwóch.
 7. Dawno mnie tu nie było... Od środy jestem na lekach. Depralin 10 (Escitalopram) codziennie i hydroksyzyna 25 doraźnie. Trochę się boję, a trochę nie mogę doczekać, żeby się przekonać, czy będzie poprawa...
 8. Bura

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Pracę kończę koło 15stej - jeśli będę na siłach i będę miała co zrobić z psem, to wpadnę.
 9. Bura

  sprawy damsko - męskie..

  Co do stref erogennych, to ja mam aż idiotycznie wrażliwe plecy. Znam dziewczynę, która ma szalenie wrażliwe dłonie, oraz taką, która uwielbia smyranie pod kolanem.
 10. Bura

  wiara a seks

  Czyli zewnętrzna motywacja... Niskie.
 11. Bura

  sprawy damsko - męskie..

  0 - młoda jestem, mało doświadczona. Z czasem samo przyjdzie. A tak poza 'stosunkiem właściwym' (zabawna nazwa ) to podczas jednej 'sesji' zazwyczaj 2-3, plus minus jeden. Chyba, że trafi się wielokrotny.
 12. Bura

  Znaczenie wyglądu.

  Moim ideałem mężczyzny jest Trent Reznor z Nine Inch Nails. A kobiety... hm, ciężko powiedzieć, gust tu mam rozległy, ale chyba Patrycja Malinowska (finalistka Mam Talent).
 13. Bura

  Znaczenie wyglądu.

  Jak zobaczyłam ten niby 'ideał'... Aż mi się niedobrze zrobiło. Niewiele jej brakuje, żeby wyglądała jak z Oświęcimia. Chyba nie pojmę, jak dla kogoś to może być seksowne... A już żeby przez takie coś rozumieć kobiecość.
×