Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę jeszcze mam wątpliwości. Przełomowym dniem był sylwester, kiedy przy bardzo dużej dawce alkoholu nagle zacząłem czuć prawie wszystko - coś niesamowitego. Potem już tylko musiałem "odpokutować za swoje" i wróciłem do stanu pierwotnego. Jednak po ok. 3-4 dniach zaczęła nagle mi się zwiększać motywacja do działania oraz zaczęła znikać pustka w głowie, emocjonalna jeszcze jakaś została. Drugą rzeczą, która prawdopodobnie spowodowała poprawę jest połączenie mirtazapiny (15 mg 1 wieczorem) i wenlafaksyny (75mg 1x rano 1x wieczorem). No i oczywiście w powrocie do względnego zdrowia pomogło mi mocno forum, gdzie dużo osób może pochwalić się nie bagatelną wiedzą w zakresie farmakologii jak i samej psychiatrii. Czasami wiedzą aż za dużo, niektórzy myślą, że są mądrzejsi od lekarzy ale istnieją lekarze, którzy faktycznie chcą komuś pomóc i nie trzeba ich kojarzyć ze złem koniecznym. No i oczywiście rodzina - mam silne wsparcie, dbajcie o swoje rodziny. Jak będzie się działo coś więcej - napiszę. W tej chwili mogę jedynie Wam życzyć powrotu do dawnego życia, bo jest o co walczyć pomimo, że wielu z nas jest dobrymi ludźmi - wieje wiatr prosto w twarz. Pozdrawiam.

 

Teraz mogę cieszyć się muzyką, uczyć się czego chce (przychodzi mi to z łatwością), otępienie już praktycznie całkowicie zniknęło, robię po prostu swoje. Nie chcę tylko za szybko wznosić skrzydeł, żeby przypadkiem ich nie przyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ketrel to hit jeśli chodzi o skutek senności. Spałam na nim chyba 14 godzin "w nocy" i jeszcze przysypiałam w ciągu dnia. Jeszcze rispolept i clopixol. Ale tego ostatniego nie polecam absolutnie nikomu!

 

-- 07 sty 2013, 21:33 --

 

A ja powiem Wam że uczę się emocji, czuję się doskonale, bardzo normalnie, działam, funkcjonuję, jem 15mg abilify i 225mg wenlafaksyny i taki mix na mnie działa i sprawia że żyję. I tego wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty logik pracujesz więc raczej odpada a kiedy masz wizyt u lekarza?

 

Wkradła się drobna pomyłka, sam dałem się nabrać, że logik podjął pracę :)

Wizytę u lekarza mam pod koniec stycznia, więc póki co przyjmuję swoją sprawdzoną kompilację.

logik przecież ja już od przeszło 4 lat jestem na sulpirydzie i powiem, że działa na mnie dość dobrze jako środek łagodzący lęki. Do tego mianseryna na spanie i sertralina na natręctwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jeszcze jakies neuroleptyki na spanie?

 

-- 08 sty 2013, 08:02 --

 

ostatnio zyje tylko nadzieja i niczym innym, a wlasciwie nie tyle zyje nadzieja co robie sobie nadzieje, ze cokolwiek mi pomoze, ze wyjscie na miasto mi pomoze, ze cokolwiek, a tu lipa. w takim stanie nie jestem w stanie isc do pracy. mam nogi jak z waty i rece tez po tym chlorprotiksenie. ten chlorprotiksen to jakis syf. nie zgadzajcie sie na przepisywanie wam lekow starej generacji. to tylko syf i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w sumie to 2 tyg. Nie moglem ktoregos dnia zasnac to poszukalem czegos w apteczce co by pomoglo to ulatwic i patrze ketrel. Wzielem 100 mg i padlem jak trup na lozko z rozdziawiona buzia(:D) ale faktycznie kazdego nastepnego dnia ta sama dawka dawala mniejszzy efekt. Teraz po 2 tyg juz nie ma mowy o tak ostrym "scieciu z nog" ..po prostu nachodzi bloga sennosc. Moze zwieksz dawke? A ile go bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest opcja ze mozesz na jakis czas (2-3 dni) odlozyc ketrel i potem znowu wziac i moze zacznie usypiac jak to mialo miejsce.. Sa tez inne neuroleptyki jak olanzapina(ale po niej chyba tyje sie) albo ktorys z lekow ktory bierzesz dodatkowo moze za bardzo Ciebie aktywizuje i tez wypadaloby przyjrzec sie temu no i ewentualnie pokombinowac z dawka. No i warto dbac o higiene snu ..nie sypiac w dzien . Mozna dawac rady ale i tak w sprawie lekow decyduje lekarz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, brałam olanzapinę i nie powiem bo spałam po niej, ale odstawiłam bo zaczęłam tyć a co za tym idzie jeszcze większa deprecha. Musiałam się nieźle namęczyć żeby wrócić do swojej wagi. W dzień nigdy nie śpię nawet jak jestem bardzo zmęczona. Nie wiem już co robić. Potrafię kilka dni pod rząd nie spać w ogóle. W końcu padam na pysk, jedną noc śpię a później znowu to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic, zgadzam się z lubudubu, neuroleptyki w małych dawkach nie są tak niebezpieczne jak się może wydawać, mówię ze swojego doświadczenia a kilka ich przerobiłem. Co ciekawe, wszystkie "na wolności", kiedy raz byłem w szpitalu akurat nimi mnie nie leczono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja tak mialem, ale mialem opoznienie reakcji za kierownica jak bylem na ketrelu. wy tez tak mieliscie?

a tak w ogole to prowadzicie auto na lekach? ja na solianie nie mam zadnych problemow z prowadzeniem auta, ale solian biore na spanie i w spaniu sie sprawdza.

 

http://mamopracuj.pl/22-pomysly-jak-pracowac-we-wlasnym-domu

na tej stronie podane sa pomysly jak zarabiac siedzac w domu i chyba musialbym sie zapisac na kurs redagowania, uzupelniania, aktualizowania stron internetowych, bo grafikiem nie jestem ani z urodzenia ani z umiejetnosci.

 

REDAKCJA SERWISÓW WWW

 

Jeśli potrafisz obsługiwać systemy zarządzania treścią (z ang. CMS), możesz redagować strony internetowe dla firm. Do Twoich zadań będzie należała m.in. aktualizacja strony, umieszczanie na niej tekstów i zdjęć, promowanie jej w Internecie.

 

i powiem szczerze, ze nic innego nie przychodzi mi do glowy, co bym mogl robic w domu na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ketrelu miałam spóźniony refleks, na rispolepcie byłam tak spowolniona że szkoda gadać, jak wzięłam clopixol to tak fatalnie się czułam, miałam okropną sztywność mięśni i nigdy w takim stanie nie wsiadłabym za kierownicę. Prowadziłam jedząc sulpiryd, amisulpiryd i fluanxol. Teraz jem abilify i też jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×