Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

to logik co pozostaje chłopie jak iść na rente albo po zasiłek do opieki???

spróbowałbym z rentą ,za próbe nikt nie kara jak nie dadzą to nie dadzą będziesz miał dowód przed opieką

mi to pomogłą wiem że zus to mafia ale na schizofrenie prostą powinni dać niech lekarz ci dobrze opisze tą chorobe i jechana a ciągłe jojdanie w tym temacie i twoja bezradność co do sytuacji jest beznadziejna

tym bardziej że jesteś uparty i sceptyczny...

 

co do ketaminy to na chad też to stosują już pisałem kiedyś

leżałem z gosciem na pokoju na chad któryś raz już był na oddziale ciągle spał i depresja jak jasna ch.......

dostał ketamine i po niej przyszedł wręcz zdrowy cud??niewiem terapia szokowa??niewiem

uśmiechnięty rozmowny i tak do konca pobytu więc widziałem na oczy i opisuje to co widziałem

 

ale widziałem też jak nie pomagała więc nie na każdego działą a spróbować można ale o tym decyduje komisja...

wiem ze narazie raz to sie stosuje w życiu jak będzie kiedyś niewiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic a w twoim przypadku komisja nie orzekła zasadności zastosowania ketaminy ?

logik zrób tak jak Ci poradził magic, nie masz nic do stracenia a paplanie się w bezradności do niczego dobrego nie doprowadzi. Myślę, że w twoim wypadku dobrym pomysłem byłoby mieszkanie chronione, spróbuj popytać lekarza o tę formę pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore teraz z rana solian 100mg i powiem, ze jest w miare dobrze, bo czuje motywacje i sens tego co robie. ale jest jeden warunek musze solian brac w setkach od 100-300mg solianu czyli 100 albo 100+100 albo 100+100+100, bo jakbym bral dwusetke w jednej tabletce 200mg albo w wielokrotnosci calej 200mg to bedzie hamowanie to z kolei solian hamuje, a nie pobudza. jestem teraz na jednej 100mg solianu i jest dobrze, ale musze dobrac jeszcze lek na spanie.

 

jaki lek polecacie na spanie?

 

-- 24 sty 2013, 10:32 --

 

natrętek a probowales abilify albo solian w dawce 50mg albo 100mg? z tego co wiem to abilify mocno pobudza, solian 50mg i wielokrotnosc 50mg mocno pobudza, 100mg i wielokrotnosc 100mg umiarkowanie pobudza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TEN SWOJE !!!

ja nie mam słów na logika albo jest niezłym manipulatorem albo jest poważnie chory...

no wogóle sie nie odniósł do naszych postów tylko sam sie leczy no dramat dramat jeszcze raz dramat

gość na mnie źle działa ale co zrobić ma prawo tu być....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. solian to syf, bo wpedza mnie w depresje, nic mi sie nie chce. i niewazna jest tu dawka. moze byc 100mg, moze byc 1600mg. jak syf to syf. zamulacz jeden i tyle zasrany.

 

Ty codziennie zmieniasz zdanie i podajesz fakty wzajemnie sprzeczne, wczoraj 100 mg solianiu to był syf, a dzisiaj już się dobrze czujesz po tej samej dawce, więc może się zdecyduj. Nie dziw się, że swoją postawa wyprowadzasz ludzi z równowagi, bo próbują Ci pomóc a Ty dalej uparcie swoje.

 

-- 24 sty 2013, 10:32 --

 

natrętek a probowales abilify albo solian w dawce 50mg albo 100mg? z tego co wiem to abilify mocno pobudza, solian 50mg i wielokrotnosc 50mg mocno pobudza, 100mg i wielokrotnosc 100mg umiarkowanie pobudza.

 

Nie brałem żadnego z tych leków, bo nie przyjmuje ich na własną rękę i nie skaczę z jednego leku na drugi z częstotliwością jednego dnia bo takie leczenie nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętek jesli czuje na leku ociezalosc, mial mi pomagac we snie, a jednak jest za cienki, jesli mam oslabione czucie temperatury dotyku skory i inne skutki uboczne, ktorymi cechuje sie risperidon to nie chce go brac, bo jest lekiem z masa skutkow ubocznych. chcialem ten lek TYLKO dlatego, ze mial mi pomagac w zasypianiu, bo nie chcialem olanzapiny, bo na niej to juz sie masakrycznie tyje, a nie tylko tyje.

 

jesli chodzi o solian. dlaczego uwazalem, ze solian jest zly? uwazalem, ze jest zly dlatego, ze bralem go w nieodpowiedniej dawce tzn. bralem 1600mg, gdzie max sie bierze 800mg. teraz biore max 300mg z rana w setkach tzn. 100+100+100=300mg i tak pobudza umiarkowanie. bo z kolei w piecdziesiatkach pobudza prawie jak abilify tzn. mocno. ja wam nie bede mowil jak macie brac leki, bo sami wiecie co macie robic. teraz uwazam, ze solian jest dobry, bo wyszlo to jak zwykle przez przypadek i jako lek na aktywizacje solian sprawdza sie nadwyraz dobrze, bo jedynym skutkiem ubocznym jaki moze,a nie musi powstac to bezsennosc, w moim przypadku ja i tak mam bezsennosc to i tak musze brac cos na sen. skusze sie chyba na ketrel, bo jakos coraz mniej lekow zostaje mi na spanie. boje sie jedynie zawrotow glowy na ketrelu i opoznienia reakcji za kierownica, bo kiedys bralem, ale krotko, a teraz bede musial sie przemoc, moze te objawy przemina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadzicie samochod? czy tylko autobusami i pociagami jezdzicie?

natrętek jak sie czujesz na mianserynie? czytalem, ze moga wystepowac lęki jako skutki uboczne i ze sie na niej tyje. jak to jest u ciebie? masz teraz depresje, czy lezysz w lozku?

 

-- 25 sty 2013, 13:52 --

 

sorry natrętek zwracam honor. jak biore solian w dawce 100mg i chyba to tak samo dziala na mnie jak sulpiryd 100mg na ciebie czyli pozytywnie pobudza. tylko, ze mnie na sulprydzie glowa bolala. nie chce wchodzic na 200mg solianu, bo boje sie, ze nie usne.

natrętek jaka masz obecna diagnoze?

 

-- 25 sty 2013, 15:12 --

 

jakbyscie mieli wybrac prace za najnizsza krajowa to bralibyscie zwykla prace oczywiscie taka, na ktora pozwala wam zdrowie i wasze upodobania czy prace w zakladzie chronionym - oczywiscie tu i tu za najnizsza krajowa? uzasadnijcie dlaczego akurat ta praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę samochód i wychodzi mi to całkiem dobrze, bo kręcę za kółkiem już od 12 lat.

 

Powiem tak, że lubię mianserynę, zażywam ją przed snem w dawce 45mg, działa dość mocno sedatywnie, więc do pół godziny czasu od zażycia kładę się spać i zasypiam. Co do skutków ubocznych to chyba powoduje zwiększony apetyt i stąd się tyje, ale staram się pomimo nadwagi chodzić regularnie na basen popływać. A jeżeli chodzi o stany depresyjne, to na chwile obecną mój stan psychiczny zmienia się falowo, raz jest lepiej a następnie jest gorzej. Mój introwertyzm ma w powstawaniu tych stanów niemałe znaczenie. Gdy przebywam w grupie ludzi w pracy, często opanowuje mnie to nieprzyjemne uczucie, co sobie inni o mnie myślą, że ja taki cichy i spokojny i wtedy zaczynam się nakręcać.

 

Moja obecna diagnoza to dystymia z elementami natręctw.

 

Jak Ci tylko zdrowie na to pozwala to wybrałbym zwykłą pracę za najniższą krajową, bo jak zaczniesz pracować w zakładzie pracy chronionej to chyba później marne szansze, żeby znaleźć pracę na wolnym rynku, a nigdy nie wiadomo, czy nasz stan nie ulegnie poprawie, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są plusy i minusy pracy w zpch czy na rynku otwartym

co do chronionej:

+ jest fundusz zakładowy w którym możesz sie starać o zwrot za leki ,sprzęt rehabilitacyjny itp

- pracodawca wie na co chorujesz mniej więcej bo ksero twjego stopnia i tam jest symbol 02-P

ja taki mam a tzn że pradodawca wie że sie leczysz psychiatrycznie a to często niepomaga...

+ przy stopniu umiarkowanym było że 7 godz pracujujesz a nie 8 choć z tego co wiem teraz musi być zgoda lekarza na 7 a kiedyś było z automatu umiarkowany= 7 godz

ja miałem lekki stopień kiedyś i pracowałem 8 a jak były nadgodziny musiałem podpisać zgode

- zapieprzasz w robocie jak w zwykłej a nawet jest jeszcze gorzej w moim rejonie tak jest przynajmniej

+ w zpch masz stanowisko przystosowane do twojej choroby a przynajmniej tak powinno być a na tynku otwartym raczej trzeba szukać odpowiedniej pracy na odpowiednim stanowsku a każdy pracodawca cche raczej zdrowego co iinego jak pracujesz i jesteś zdrowy i zachorujesz co innego jak przychodzisz z chorobą

tym bardziej z zaburzeniami psychicznymi to wiadomo jak jest...

 

logik ja ciebie nie widze w pracy na otwartym rynku choć w zpch są też relacje między ludzkie i nieweim czy sobie poradzisz z tym, tym bardziej że większośc osób ma stopnie na róźne rzeczy rzadko na psychiatrie więc ...

wybór zostawiam do ciebie bo i tak jesteś co do siebie najmądrzejszy ,odpowiedzialny i dorosły chociaż sorki odpowiedzilany napewno nie :(

 

więc ja wybieram prace chronioną ale to zależy od rodzaju pracy i inncyh czyników jak atmosfera ,dojazd,

kasa nie bo zakłądamy najniższą krajową która obecnie wynosi 1600 zł i to na ręke wychodzi niecałe 1200 zł...no lepsze niż nic a i lepsze niż renta czy zasiłek z opsu no i rodzice nie trują...

 

ja jednego nie rozumiem logik wszyscy tu na czymś są a ty na niczym jak to możliwe ???

nie można być między rentą,zasiłkiem a pracą bo nie masz NIC a jak nie masz nic to jesteś n.......m tak na LOGIKE :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic obydwoje moi rodzice zyja i pracuja. nie bede sie chwalil ile zarabiaja, ale na pewno z tytulu zarobkow nie nalezy mi sie z opsu zasilek. co innego jakbym prowadzil samodzielnie gospodarstwo czy jakos tak to sie nazywa, ze sam bym sobie wszystko organizowal to moze bym dostal z ops wtedy zasilek. jesli chodzi o rente to sobie odpuszczam nawet skladanie wniosku na komisje zus, bo wiem, ze mi nie dadza, a za bardzo nie chce sie z nimi klucic po sadach, a poza tym jak mial natretek, ze biegla sadowa mu uwalila rente. a jakby do mnie doszlo to popatrzylaby na mnie i powiedziala, ze fizycznie dobrze wygladam. ale co z tego ze fizycznie dobrze wygladam skoro psychicznie cienko. ale jest nadzieja, bo biore od kilku dni solian 100mg zaraz po przebudzeniu i czuje motywacje i sens tego co robie, pomimo tego, ze nie mam emocji. wg mnie emocje nie sa najwazniejsze. najwazniejsze zeby byla motywacja i poczucie sensu tego co sie robi. musze teraz poszukac w lekach, zeby moc spac, bo mam problem z zasnieciem.

 

jesli chodzi o prace to myslalem i myslalem i raczej sklaniam sie ku zakladowi pracy chronionej na poczatek, bo nie wiem czy gdzie indziej dalbym rade. na poczatek portier/recepcjonista i chyba na tym bym sie skupil, bo nie jest to robota jakos meczaca fizycznie ani psychicznie, a najnizsza krajowa wpada do kieszeni. moge zasuwac 40godz tygodniowo. na nocki sie nie pisze, bo mam bezsennosc i to jest absolutnie wykluczone, zebym zasuwal na 2 albo 3 zmiany. tylko pierwsza albo druga zmiana. niech bedzie te 8 godzin na dzien, bo nie bede sie klucil, a teraz czuje, ze na solianie dam rade. 12 godzin to bym sie chyba wykonczyl.

 

magic jak ty sie wszystkim chwalisz na co chorujesz to potem sie nie dziw, ze ludzie ci omijaja. u mnie o mojej chorobie wie matka, ojciec, siostra, szwagier to wiedza jaka mam diagnoze. poznej matka szwgra wie, ze choruje nie wiem czy wie na co ja choruje, potem wie 2-óch wujkow, 2 ciotki i dziadek i nikt wiecej. pytam sie co ci to da, ze powiesz na co chorujesz. myslisz, ze ludzie zrozumieja to, ze beda ci wspolczuc, ze ci pomoga, ze beda wiedziec co to znaczy choroba psychiczna? zapomnij. jeszcze cie zgnoja, dobija i w ogole. wole uchodzic za bezrobotnego chuja niz za chorego psychicznie biedaka.

 

natrętek na co bierzesz mianseryne, a na co sertraline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja napisałem biedaku ze sie chwale chorobą nawiązałem do zpch i w aplikacji muszisz dać stopień ksero i tam widać na co chorujesz więc pracodawca wie i tyle u mnie też nie nikt że choruje z obcych tylko znajomi ze szpitali rodzina i jeden kumpel najbliższy na co nie wie wie że łykam pastylki wie że byłem w klinice bo sam mnie raz odbierał z niej na przepustke więc nie rozumiesz mojego tekstu jak zwykle :)

 

co do opsu mieszkam z mamą a brat zameldowany jest ale nie mieszka moja mama ma emeryture i dzieląc

dochód na dwóch też nie powinienm dostać ale pracownik socjalny zrobił tak ze mam samodzielne gospodarstwo domowe i dostałem nie wiem czy tak można widocznie można łapówki nie dałem na kolanach

nie błagałem...

 

więc moja droga była taka staranie o rente nie dostałem ,odwołanie nie dostałem sąd odpuściłem sobie

później poszedłem do opieki miałem stopień umiarkowany dostałem zasiłek pięlegnacyjny który mam od czerwca zeszłego roku a stopień mam od 2011 r i powinienem od razu iść bym miał 153 zł prędzej ale nie wiedziałem bo nie poszedłem sie zainteresować a samo logik nie przyjdzie do ciebie...

 

jak nie rozumiesz wal na pw a nie tutaj moge odpowiadać na twoje pytania ale czy to jest sens bo jesteś anty nastawiony???

 

rozumiem ze masz 2 rodziców i zimi mieszkasz czy z kimś jeszcze ???nie znam dochodów ich ale możesz mieć trudniej bo ja mam rodzica jedengo ale nie dowiesz sie jak nie pójdziesz twój wybór twoja decyzja jesteś DOROSŁY

 

a dlaczego nie masz stopnia umiarkowanego tylko lekki z tego co pamietam ????

 

ja miałem lekki i złożyłem ponowny wniosek i dostałem na 4 lata na spektrum chad

 

był miał 153 zł bez żadnych wywiadów środowiskowych ani analizy twojej rodziny

z tym możesz nawet pracować i tak dostajesz nie ważne ile zarabiasz...

 

ja mam zamiar w tym roku uderzyć na rente pogadam z moim psychiatrą bo do 30 któ a mam w tym roku potrzeba 4 lat pracy a ja mam tyle nawet ponad a po 30 tce potrzeba 5 i będzie mi brakować

 

więc zobaczymy a ty chłopie startuj na rente spróbować możesz i tak nic nie robisz wiec tego nie czaje

tym bardziej ze kiedyś miałeś rok rente jak odrzucą z odwołaniem idz do opieki z tym odwłaniem czy dwoma i dokumentacją medyczną i spytaj sie pracownikowi ssocjalnemu jak ci mogą pomóc...

 

proste no ale łatwiej sie pisze na forum i narzeka niż idzie do urzędu...\

jak sam sie wstydzisz lub nie czujesz sie na siłach weź siostre albo kogoś kto z tobą pójdziesz...

 

prosze sie odniesć do mojego posta logik jestem ciekaw na RIPOSTE z twojej strony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solian 100mg jest ok na aktywizacje tylko, ze z aktywizacja przychodzi pobudzenie seksualne. po prostu mam chcice, yeb.ac mi sie chce, a jak sie juz zonanizuje i dojdzie do ytrysku to normalnie opadam z sil, jakby nagle lek przestal dzialac, zaczyna mi wtedy brakowac checi. ale wezme jutro solian z rana i znowu beda checi. a to wszystko, ze mam problem z brakiem dopaminy.

 

na orzeczeniu stopnia niepelnosprawnosci mam napisane, ze pocztaek choroby 2006, a jestem z 84'. czyli niby 22lata, ale urodzilem sie na koncu lutego wiec nie wiem jakby mnie zakwalifikowali jesli chodzi o zasilek pielegnacyjny. czy by mi go dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje nie znam cie tylko z forum ale osobowość też masz skopaną prawda?

wiem trudno sie przyznać ale jakiś wgląd musisz mieć chyba że nie masz i tak to sie objawia

przy schizie prostej nie wiem ale chyba tak to wygląda nic do ciebie nie dociera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic, ale o co ci znowu chodzi?

przeciez moge miec swoje zdanie na jakis temat, a poza tym kazdy z nas ma inna osobowosc. majac schizofrenie prosta nie mam wgladu, empatii zeby zrozumiec pewne rzeczy. bedziesz mi mowil, a ja tego nie zauwaze, bo po prostu tego nie bede czul. to moze istniec, ale dla mojego mozgu bedzie niewyczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że możesz mieć zdanie ale tylko twoje sie liczy to po co jesteś na forum??żeby nam cały czas swoje zaburzone przez mózg czy bez osobowość racje przedstawiać ??nie można ci doradzić cie skorygować coś doradzić no NIC nie czaje cie jednak niewiem natrętek inni czy ja źle pisze???do logika...

 

nigdy sie nie zgodze na twoje samoleczenie na własną ręke tak naprade to bardzo bardzo głupi zachowanie i nieodpowiedzialne !

wiesz co to odpowiedzialnoć logik czy mózg ci nie pracuje dlatego tak jest?albo robisz z siebie i z nas idiotów w tym temacie...

 

oj chłopie jak nie renta to se bądź bezrobotnym na utrzymaniu rodziców a napewno będą cie szanować za tą sytuacje i wogóle

 

sie ma :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nieraz pisałem, że wszyscy tutaj staramy się mu doradzić. Czasem mam wrażenie tak jakby to był wyłącznie jego wątek, szkoda tylko, że niewiele z tego wynika.

logik czasami twoje wypowiedzi rzeczywiście świadczą o tym jakbyś miał brak wglądu w swoją osobę, więc nie dziw się, że magic czasem "gotuje" po twoich wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×