Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że jak w końcu (bo planuje już kilka miesięcy z przerwami) zaczęłam się zbierać żeby pobiegać (wiem dziwna pora, ale lubię poza wzrokiem ludzi ;p) to niemożliwie zachciało mi się spać i ziewam tak, że zaraz połknę ekran ... zwykle mnie o tej godzinie Morfeusz w swe ramiona nie wola ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znieść głupoty niektórych ludzi, to mnie przeraża i zniechęca, jak można myśleć w 'taki' sposób i 'tak' traktować innych, dlaczego ludzie nie potrafią wymagać więcej od siebie, zamiast wymuszać na innych swoje własne wizje, a jeśli coś nie jest po ich myśli to robią się agresywni i mściwi, dlaczego oni są tacy małostkowi i egoistyczni? :-|:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojebane banki

niedługo minie 2 lata od śmierci Mamy a ci idioci wysyłają teraz pisma, ze kredyt niespłacony

nie moja wina że ciule mają bajzel w papierach... odrzucenie spadku załatwiliśmy 2 lata temu i wszyscy byli powiadomieni, wszędzie zanosiliśmy papiery

a tu co chwilę kurwa jakiś ciul list z banku wysyła

ręce opadają

 

-- 05 mar 2011, 13:52 --

 

aż mi się palić zachciało :evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, To zapal ja po dwóch latach znów zacząłem ;)

a wkurza mnie to ,że mama dziś się mi pyta czy znów palę...

powiedziałem ,że tak i powiedziała ,że jest zła na mnie... :lol:

ludzie ile ja mam lat... :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie fałszywi ludzie. Tacy którzy z pokorą nie potrafią przyjąć na bary konsekwencji tego co zrobili, tacy którzy włażą w dupę później wszystkim żeby tylko pokazać jacy są zajebiści - choć nigdy wcześniej tego nie robili, nagle chcą być wsparciem dla wszystkich, tacy którzy myślą że nic się nie stało, tacy którzy nie mają honoru usunąć się w cień po krzywdzie jaką wyrządzili......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, zrobiliście stwierdzenie nabycia spadku (odrzuciliście w sądzie, czy przed notariuszem)? Jeśli macie postanowienie spadkowe, to wyślijcie jego kopię do banku i po sprawie ;)

 

A żeby było na temat, to wkurza mnie mój skacowany mąż, który przez swoje samopoczucie zepsuł mi całe niedzielne plany :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×