Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-28 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-28 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Reghum 19 kwi 2018, 20:41
Aurora88 napisał(a):Jaściurka w akwarelach
W gratisie macie kawałek moich pleców

Fajny, ma trochę oczy jak ci kosmici ze sztuki i filmów :O

Spamowa wyspa

przez magic wolf 19 kwi 2018, 22:56
Aurora88, a gdzie ona się wspina, ta jaszczurka? Uważaj, bo ugryzie Cię w szyje. ;)

Fajny tatuaż :D

Aurora88 napisał(a):magic wolf, mi tam się wiele różnych tatuazy podoba, ale lepiej ciało zdobić czymś pozytywnym a nie przepełnionym nienawiścią. Tak myślę... dlatego ja chcę mieć zwierzątka Różowy motylek tańczący na tęczy? Super pomysł, chociaż motyle są oklepane, wolałabym ćmę. Na gałązce ^^ Zaraz Wam mogę pokazać swoją jaszczurkę, jak ogarnę dodawanie zdjęcia.

A to zależy, życie ma wiele barw, nie tylko pozytywne, jak ktoś chce to może przedstawić swoją wizję mrocznej strony życia, czy swojego udziału w niej. Ale to fakt, tatuaż nacechowany gniewem i nienawiścią, raczej nie będzie wpływał dobrze na nasze samopoczucie, raczej będzie utrzymywał nas w tym stanie. Także raczej się nie zdecyduję, nie chce pielęgnować gniewu w sobie.
Ayla-Dreamland
Ayla again, shut up and enjoy yourself

ignorowani-magic wolf, magic wolf i magic wolf, nie cierpię tego skurwiela, za to że próbuje być sobą, być swobodnym i wyrażać swoje zdanie, jednocześnie będąc przyjaznym dla innych, za to, że go nie rozumiem, nie cierpię go...

Spamowa wyspa

przez neon 20 kwi 2018, 15:26
Aurora88 napisał(a):neon, jak stary jest węgiel? :v

Tak staraaaaaaaaaaary, ooooooo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak staaaaaaaaary ze nawet starszy niż dinozaur :-P ładna traszka ;)
bóg nam dokopie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 kwi 2018, 15:54
Siema neonos ;) :smile:

Spamowa wyspa

przez neon 20 kwi 2018, 19:14
JERZY62, siemanolo :-)
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez Reghum 20 kwi 2018, 20:25
Ja będę miał coraz mniej czasu na forum, ale żeby nie pieprzyć - napisałem swój własny system operacyjny KTÓRY DZIAŁA!
Ma podstawowe funkcje, cztery komendy na krzyż, i tylko tyle, ale i tak dla mnie to dużo i będę go rozwijał.

Chciałem się pochwalić bez zbędnego pieprzenia że coś mi się udaje ;) I najlepsze, że euforia niesamowita. Aż w końcu zapomniałem o tym, że jestem schizolem xD
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez neon 20 kwi 2018, 21:37
Reghum, gitara :great: ale ze wyzdrowiales dzieki ślęczeniu nad ekranem komputera to jakis cud. Na mnie promieniowanie z ekranow zle wpływa.

I jakis skurwysn zamast nòg ma kopyta!!!!!!!!
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez zzzzz 21 kwi 2018, 01:20
neon napisał(a):Pewnie jestes stara jak węgiel :-P

Tak staraaaaaaaaaaary, ooooooo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak staaaaaaaaary ze nawet starszy niż dinozaur :-P
czyli >>>>Diament
https://pl.wikipedia.org/wiki/Diament

nieźle to wykombinowałeś Neon :smile: :uklon:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 kwi 2018, 11:11
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 21 kwi 2018, 12:00
Dzięki za miłe słowa :)

Chcę się dzisiaj schować przed światem, więc tylko zamacham Wam przyjaźnie łapkami i wracam do swojej skorupki :papa:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez neon 21 kwi 2018, 13:10
zzzzz napisał(a):
neon napisał(a):Pewnie jestes stara jak węgiel :-P

Tak staraaaaaaaaaaary, ooooooo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak staaaaaaaaary ze nawet starszy niż dinozaur :-P
czyli >>>>Diament
https://pl.wikipedia.org/wiki/Diament

nieźle to wykombinowałeś Neon :smile: :uklon:

Dzieki za uznanie :angel:

Aurora88, u mnie na dniach tez skorupka blizsza sercu, chyba przez te przesilenie ;)
bóg nam dokopie

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 21 kwi 2018, 13:53
Reghum, :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: neon, no nie żle nie żle Ci wyszło. :lol:

witam wszystkich i poewiedzcie mi, czy wszystkie mieśnie kości mózg mogą boleć z nerwów? :roll:
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Spamowa wyspa

przez magic wolf 21 kwi 2018, 17:06
Ja też na chwilę opuszczam swoją (chciałbym napisać przyjazną, choć to nie prawda) skorupkę. Skorupka jest powiedzmy średnio komfortowa a mówiąc całkiem szczerze choojowo w niej jest, choć nie co chroni mnie przed światem, jednak zbyt słabo by można było się tu poczuć dobrze, więc trzeba czasem wystawić główkę na światło dzienne, w poszukiwaniu nie wiem czego :D

kia_ sportage napisał(a):witam wszystkich i poewiedzcie mi, czy wszystkie mieśnie kości mózg mogą boleć z nerwów?

Mózg nie może boleć, nie ma nerwów odpowiedzialnych za ból ale mięśnie mogą, czy głowa, psychika ma wpływ na ciało, zdecydowanie.
Ayla-Dreamland
Ayla again, shut up and enjoy yourself

ignorowani-magic wolf, magic wolf i magic wolf, nie cierpię tego skurwiela, za to że próbuje być sobą, być swobodnym i wyrażać swoje zdanie, jednocześnie będąc przyjaznym dla innych, za to, że go nie rozumiem, nie cierpię go...

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 21 kwi 2018, 20:13
magic wolf napisał(a): ale mięśnie mogą, czy głowa, psychika ma wpływ na ciało, zdecydowanie.
no to mam odp bo ani nie ćwiczyłam, ani nie robiłam nic, co by mogło spowodować ból mięśni.
Rozejrzałem się dookoła i nie mogłem znaleźć dla siebie samochodu, o którym marzyłem. Dlatego podjąłem decyzję - zbuduje go sam – Enzo Ferrari.

Sortuj wg