TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
48%

Nie
34
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 84

przez Monster6 14 paź 2017, 23:35
Czy Tianeptyna faktycznie reguluję oś stresu(HPA) ?
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

przez tizziano 15 paź 2017, 22:35
Mi na nerwice nie pomaga

przez picziklaki 16 paź 2017, 22:29
działa ten lek coś na ocd ?
1. 300 mg klomipraminy
2. 150 mg pregabaliny
3. 2400 mg piracetamu
4. 150 mg chlorprotiksenu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luki36 23 paź 2017, 13:23
Do 150 Triticco CR i 100 Zoloftu, lekarz mi dopisał 3x12mg Tymogen.
Miałem nie czytać o tym leku o raz się nie pytać tutaj, ale silniejsze to i jednak pytam n/t takiego połączenia.
Już samnie wiem, jak taka mieszanka może mi pomóc. Lekarz stwierdził,że dosyć krótko (6 tyg. ) biorę Tamte poprzednie i że wg niego powinniśmy poczekać mim. miesiąc , by się wypowiedzieć, czy to dla mnie, czy nie.
Ja ogólnie się boję leków i czytam ulotki i się zawsze zastanawiam, czy mi potrzebne kolejne. Też to lekarzowi wspomniałem, to powiedział, czy chcę się leczyć, czy nie. Oraz że to ja przyszedłem po pomoc, a także ,że szkoda byłoby na tym etapie przerywać kurację.
Ja ciągle pamiętam ,że Zoloft mi zawsze pomagał...albo tak ufałem psychiatrze, że tak się nastawiałem to tego leku.
Teraz widzę, że na początku jakoś się nastawiłem pozytywnie i od razu było lepiej. Mówiłem sobie że leki się rozkręcą i będzie lepiej. Ale im dłużej biorę tym bardziej się wkręcam, że chu..ja to daje.
Zobaczymy...Łyknąłem z rana ten cały Tymogen i jeszcze 2 tabsy dziś.
Tamte łykam od dłuższego czasu (od 5 września) a od 2 tygodni Nie biorę Zomirenu SR wcale.

Jak komuś się chce odnieść do tego co napisałem, byłbym wdzięczny.
Pozdro

przez Mieczyslaw 11 lis 2017, 22:29
I co to ta tianeptyna jest ? Lekarz mi to dal razem z lamortyginą .Da rade mi nastrój podnieść powyżej depresyjnego ? Podobno działa to na receptory opioidowe ,na te co morfina

przez felek007 12 lis 2017, 23:57
Witam na forum. 4 lata temu miałem depresje pierwszy raz w życiu lekarka przepisała mi setraline i co? to były 6 miesięcy najlepszych w moim życiu. Niesamowicie postawiła mnie na nogi. W tym roku też brałem działa zdecydowanie słabiej teraz brałem sertagen zamiennik i działał dużo słabiej za pierwszym razem brałem asentre. Odstawiłem setraline gdyż zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Po dwóch miesiącach wróciłem do leku jednak włosy zaczęły dalej wypadać. Proszę was o radę jaki lek wybrać żeby działał jak asentra tj żeby znów wystąpiło we mnie pewność siebie, chodziłem po niej nakręcony jak po amfie piękne to było :D, niesamowicie byłem skoncentrowany szybko dobierałem słowa, trzeźwość umysłu. Myśle że super działa na mnie setralina ale wypadanie włosów niestety ją wyklucza ;( Jaki inny środek o podobnym lub lepszym działaniu oczywiście żeby nie utyć i żeby nie wypadały mi włosy? czytam o wenlafaksynie ale ponoć też na niej wychodzą hurtowo włosy i ma się na niej speeda do działania co jest na duży plus :D

Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...

przez ziomus0812 13 lis 2017, 18:56
Zazdroszczę Ci ;/ Ja się kurde męczę na tych antydepresantach. Sertraline kiedyś brałem 6 tygodni. Strasznie mnie pobudziła. Miałem akatyzję, ciągle musiałem ruszać kończynami, pojawiały się natręctwa, lęki. To było okropne. A na Ciebie sertalina świetnie działała. To dobrze. Możesz spróbować innych SSRI. Też pewnież na nie w miarę dobrze zareagujesz.
paroksetyna 20mg, kwas walproinowy [Convulex] 300mg

przez warning 14 lis 2017, 21:18
felek007 napisał(a):Witam na forum. 4 lata temu miałem depresje pierwszy raz w życiu lekarka przepisała mi setraline i co? to były 6 miesięcy najlepszych w moim życiu. Niesamowicie postawiła mnie na nogi. W tym roku też brałem działa zdecydowanie słabiej teraz brałem sertagen zamiennik i działał dużo słabiej za pierwszym razem brałem asentre. Odstawiłem setraline gdyż zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Po dwóch miesiącach wróciłem do leku jednak włosy zaczęły dalej wypadać. Proszę was o radę jaki lek wybrać żeby działał jak asentra tj żeby znów wystąpiło we mnie pewność siebie, chodziłem po niej nakręcony jak po amfie piękne to było :D, niesamowicie byłem skoncentrowany szybko dobierałem słowa, trzeźwość umysłu. Myśle że super działa na mnie setralina ale wypadanie włosów niestety ją wyklucza ;( Jaki inny środek o podobnym lub lepszym działaniu oczywiście żeby nie utyć i żeby nie wypadały mi włosy? czytam o wenlafaksynie ale ponoć też na niej wychodzą hurtowo włosy i ma się na niej speeda do działania co jest na duży plus :D

Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...Bardzo proszę o pomoc...

Wenlafasyna najbardziej odpowiadałaby profilem Twoim oczekiwaniom. Czy włosy będą Ci na wenli wypadały, czy nie - nie przewidzimy. Spróbuj. Mi nie wypadają, a biorę dużą dawkę.

Sortuj wg