Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

warning

Użytkownik
 • Zawartość

  363
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak się czujesz @Heledore? Wellbutrin szybko zaczyna działać, nie to co SSRI.
 2. Hej @Heledore, w moim odczuciu wszystko zależy od kombinacji leków. Masz go jako dodatek do innych antydepresantów czy solo? Ja przyjmowałam Wellbutrin kilka miesięcy w połączeniu z fluoksetyną. Na pewno coś dawał - aktywizował, „pomagał” fluoksetynie.
 3. @__Jack__ Z leków na receptę bierzesz wciąż jedynie Valdoxan? Jak szybko odczułeś pozytywne efekty Valdoxanu w kontekście poprawy rytmu dobowego, wyregulowania pory snu? I czy ten lek wpływa u Ciebie na masę ciała?
 4. @Pablo6666 Powtórzę: Sprawdzałeś poziom hormonów tarczycy - fT3 i fT4? Może masz nadczynność tarczycy? Uderzenia gorąca i nadmierne pocenie mogą na to wskazywać.
 5. Typowałabym bardziej fluoksetynę, ze względu na jej działanie pobudzające. A sprawdzałeś poziom hormonów tarczycy - fT3 i fT4? Może masz nadczynność tarczycy?
 6. @Lilith @misha777 Dziękuję! Mam wyjątkową skłonność do tycia - gromadziłam wodę i tyłam m. in. na mikrodawce Abilify, po której ludzie tu na forum raczej nie tyli. Jestem szczupła, ale dużo mnie to kosztuje. Zrzucanie wagi po lekach bardzo mnie frustruje - nie chcę sobie dokładać powodów do ciężkiej depresji, do której teraz dołączył paraliżujący lęk (stąd propozycja pregabaliny od lekarza).
 7. dzięki @whiplash. Ktos jeszcze cos napisze o masie ciala w trakcie przyjmowania pregabaliny? Da sie nie utyc?
 8. Sporo osób przyjmuje pregabalinę. Proszę napiszcie, czy zmieniła Wam się na niej masa ciała/apetyt?
 9. A zdradzisz, co to za mix? W innym wątku pisałaś, że odczułaś poprawę nastroju. Proszę napisz też, czy lek wpływa u Ciebie na masę ciała (choć - jeśli waga by wzrastała - w mixie trudno będzie pewnie wyłapać winnego).
 10. Zazdroszczę wszystkim, u których ten lek nie wpływa na wagę. Ja już go odstawiłam za zgodą lekarza. Powodował u mnie insulinooporność, zatrzymywanie wody, spowalniał metabolizm. Teraz zrzucam nabyte dzięki niemu 4.5 kg (głównie w okolicy brzucha - a jestem ogólnie szczupłą osobą). Obserwujcie się i swoją wagę.
 11. @Lilith Zaczęłaś już stosować Diphergan? Pomaga Ci zasnąć?
 12. @Carica Milica Jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń na temat leków, które przyjmowałaś. Czy uważasz, że wówczas faktycznie Ci pomagały? Czy z perspektywy czasu sądzisz, że w ogóle zostałaś dobrze zdiagnozowana i leczenie było słusznym krokiem, czy wystarczyłoby przeczekać najgorsze a leków nie tykać?
 13. @magdaa.saw Brałam Wellbutrin jako dodatek do fluoksetyny, gdy ta traciła moc. Lek mnie aktywizował, ale dawał efekt rozdrażnienia i problemy z zasypianiem. Ale wszystko zależy od kombinacji. Z czym masz go przyjmować?
 14. Czy ten lek wpływa u Was na masę ciała? Ciekawa jestem zwłaszcza obserwacji od tych osób, które łączą agomelatynę z SSRI/SNRI.
×