Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym chloroformem ?

Chloroform służy do usypiania ofiary. Tak więc żeby zdobyć dziewczynę musisz:

a) Być przystojny.

b) Mieć dużo kasy.

lub

c) Uśpić ją i porwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, kasa to nie wszystko.Ba,w tym kontekście kasa to nic.

Co do niepewności...sądzę że jest to cecha która nie jest przyjemna dla samej jednostki posiadającej ją,plus utrudnia kontakt z otoczeniem.Ale znam takie pary w których jedno z partnerów miało taki problem i wejście w związek jednym pomagało,drudzy niestety nie wytrzymywali tej próby.Czyli wydaje mi się,to zależy od indywidualnych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, kasa to nie wszystko.Ba,w tym kontekście kasa to nic.

 

Cóż myślę, że to właśnie w tym kontekście to dość ważny element.

 

djkocyk Co do niepewności...sądzę że jest to cecha która nie jest przyjemna dla samej jednostki posiadającej ją,plus utrudnia kontakt z otoczeniem.Ale znam takie pary w których jedno z partnerów miało taki problem i wejście w związek jednym pomagało,drudzy niestety nie wytrzymywali tej próby.Czyli wydaje mi się,to zależy od indywidualnych osób.

 

 

Często z barku kasy wynika brak pewności siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, A ja myślę że nie.Ale to też każdy ma indywidualne podejście.Są dziewczyny które może i interesuje zawartość portfela potencjalnego partnera.Takim pustym współczuję,daleko nie zajdą.Cholera,przecież w tym wszystkim nie chodzi o drogie prezenty i kolacje,albo wożenie się fajną furą po mieście z zimnym łokciem i "zajebistą dupą"na prawym.

Co do twojego drugiego komentarza-owszem rozumiem że może to źle wpływać na męską psychikę-no bo jak tu zaprosić gdzieś do restauracji czy tam kupić kwiatka.Ale wiesz wszystko jest do ludzi i każdemu może się zdarzyć że akurat ma jakieś problemy finansowe ,no trudno najwyżej pójdziemy posiedzieć na ławce w parku zamiast do restauracji,nie dostaniesz bukietu róż tylko jedną pojedyńczą.Możesz mi wierzyć że istnieją jeszcze kobiety których nie interesuje to czy facet jeździ maluchem czy najnowszym modelem Bugatti Veyron i nie są to jakieś "maszkary" czy "pasztety".Moze nie jest ich za dużo ale są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, A ja myślę że nie.Ale to też każdy ma indywidualne podejście.Są dziewczyny które może i interesuje zawartość portfela potencjalnego partnera.Takim pustym współczuję,daleko nie zajdą.Cholera,przecież w tym wszystkim nie chodzi o drogie prezenty i kolacje,albo wożenie się fajną furą po mieście z zimnym łokciem i "zajebistą dupą"na prawym.

Co do twojego drugiego komentarza-owszem rozumiem że może to źle wpływać na męską psychikę-no bo jak tu zaprosić gdzieś do restauracji czy tam kupić kwiatka.Ale wiesz wszystko jest do ludzi i każdemu może się zdarzyć że akurat ma jakieś problemy finansowe ,no trudno najwyżej pójdziemy posiedzieć na ławce w parku zamiast do restauracji,nie dostaniesz bukietu róż tylko jedną pojedyńczą.Możesz mi wierzyć że istnieją jeszcze kobiety których nie interesuje to czy facet jeździ maluchem czy najnowszym modelem Bugatti Veyron i nie są to jakieś "maszkary" czy "pasztety".Moze nie jest ich za dużo ale są.

 

No własnie. Świetnie to ujęłaś - "nie za dużo".

 

djkocyk Możesz mi wierzyć że istnieją jeszcze kobiety których nie interesuje to czy facet jeździ maluchem czy najnowszym modelem Bugatti Veyron

 

To co je interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, A ja myślę że nie.Ale to też każdy ma indywidualne podejście.Są dziewczyny które może i interesuje zawartość portfela potencjalnego partnera.Takim pustym współczuję,daleko nie zajdą.Cholera,przecież w tym wszystkim nie chodzi o drogie prezenty i kolacje,albo wożenie się fajną furą po mieście z zimnym łokciem i "zajebistą dupą"na prawym.

Co do twojego drugiego komentarza-owszem rozumiem że może to źle wpływać na męską psychikę-no bo jak tu zaprosić gdzieś do restauracji czy tam kupić kwiatka.Ale wiesz wszystko jest do ludzi i każdemu może się zdarzyć że akurat ma jakieś problemy finansowe ,no trudno najwyżej pójdziemy posiedzieć na ławce w parku zamiast do restauracji,nie dostaniesz bukietu róż tylko jedną pojedyńczą.Możesz mi wierzyć że istnieją jeszcze kobiety których nie interesuje to czy facet jeździ maluchem czy najnowszym modelem Bugatti Veyron i nie są to jakieś "maszkary" czy "pasztety".Moze nie jest ich za dużo ale są.

 

No własnie. Świetnie to ujęłaś - "nie za dużo".

 

Chyba jest ich w takim razie tak samo niewiele, jak panów, którzy w taki sam sposób postrzegają kobiety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×