Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam rano i czuję niepokój i płytko oddycham, mam lęk przed uduszeniem... Biorę 2 dzień Citabax , po pół tabletki czyli 5 mg i to mogą być już skutki uboczne? Wie ktoś coś?

 

-- 18 kwi 2013, 11:26 --

 

Czy może

Sama się

Nakręcana bo strasznie się boję tych skutków ubocznych...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saska lęki moga sie nasili c z początku jedni maja krócej drudzy dluzej. Ja póki co nie czuje poprawy zobaczymy dalej zreszta 10 mg mala dawka co biorę na parogenie na 20 była poprawa. Ja mam psychologa w poniedziałek zobaczymy założyłam zeszyt i tam codziennie pisze swoje emocje dam jej to przeczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esu, jak ja znam ten problem...

Ale nie poddawaj się, walcz z tym ograniczeniem...

U mnie ten lęk powrócił po kilku miesiącach, nie jest mi łatwo, ale od nowa zaczynam wychodzenie, choć raz dziennie z Mężem i pieskiem, ciągle mając nadzieję, że to się zmieni :mhm:

Dzisiaj wiele zrobiłam w domu, to mnie cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był najgorszy pod względem lęków. Ale cięzko było w domu a do tego net mi nie działał i nawet tu nie mogłam się pożalić...

 

-- 18 kwi 2013, 22:13 --

 

Nie był najgorszy pod względem lęków. Ale cięzko było w domu a do tego net mi nie działał i nawet tu nie mogłam się pożalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esu, jak ja znam ten problem...

Ale nie poddawaj się, walcz z tym ograniczeniem...

U mnie ten lęk powrócił po kilku miesiącach, nie jest mi łatwo, ale od nowa zaczynam wychodzenie, choć raz dziennie z Mężem i pieskiem, ciągle mając nadzieję, że to się zmieni :mhm:

Dzisiaj wiele zrobiłam w domu, to mnie cieszy :D

 

Znaczy z domu wyjdę, ale żeby jechać na uczelnie to za chiny :C jutro może mi się uda, trzeba iść do biblioteki, kupić kartony do rysowania. Przeraża mnie ogrom ludzi, których spotkam i własne myśli :C

Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duszno, zacznie sie upalne lato to zwariuje, najlepiej jak jest 20 stopni

 

Czyżbyś miała takiego samego schiza jak ja że jak się robi ciepło to wariuje że braknie mi tchu, uduszę się etc?

Ja dzisiaj byłem u psycholog i jest w miare wporządku. Dzisiaj ide dalej biegać nie mogę tego odpuścić bo po bieganiu czuję się rewelacyjnie i sprawia mi przyjemność a nie jak nigdy zasrany przymus i zero radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×