Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się wczoraj pojechać do miasta, ale strasznie się wymęczyłam. Niby byłam tam 2 godziny, a czułam się jakbym spędziła jakieś 8. Strasznie nie lubię śmiejących sie głośno ludzi, miałam ochotę krzyknąć, aby się zamknęli, ale zebrało mi się na płacz. Cieszę się, że mieszkam obok lasu, ta cisza bo hałasie miasta jest cudowna.

A w poniedziałek idę do szpitala. Przeraża mnie myśl kontaktu z obcymi osobami :C

 

Ach! i udało mi się dziś wstać wcześniej. Chociaż w nocy znowu wkurzyłam się na siostrę. Myśl, że można kogoś nienawidzić mnie przeraża. Myśl, ze osoba sama do tego prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok tak jak wczoraj i na dodatek bez zawrotów głowy,rano jak wstałem to sie czułem jakby styrany ale przeszło po 15 minutach,ładna słoneczna pogoda byłem na spacerze,walnąłem piwko(oczywiście jedno żeby nie przesadzać :mrgreen:) w ogródku piwnym, porozmawiałem z koleżką ogólnie git jeszcze tylko ta samotność mnie dobija może w tym roku uda mi sie znaleść miłość ehhh pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sorry mam prośbę. Czy ktoś by mógł odpisać mi w temacie o schizofrenii pod spodem? Nie wiem co robić, panicznie się boję, nie mogę nic zrobić... Boję się, ze jestem chora.... Proszę o jakąś radę w tamtym poście.... Przeżywam horror ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×