Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzień jest dobry. Rano szkoła, potem miałam problemy z samochodem, ale mój wspaniały współlokator wybawił mnie z opresji :) Nie przeszkadza mi tak bardzo gula w gardle, którą mam nadzieję wylecze antybiotykiem :P. Duszności, które miałam rano jakoś też trochę ustały :) to jest dobry dzień :) do tego pogoda super. Poleże posłucham muzyki , pomyśle pozytywnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem tutaj nowa.

Wieczory są dla mnie najgosze. Kłucie, ból klatki piersiowej, strach, że to zawał...

Gula w gardle, trudności w złapaniu oddechu, zawroty głowy, lęk, niepokój, że to już koniec.

Najgorsze są wieczory, które spędzam sama. Jak jest ze mną chłopak to jest dobrze.

Narazie piję tylko meliskę i jakoś mi nie pomaga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj jest ok. Byłam u psychiatry pierwszy raz i nie było tak źle. Pani doktor zapisała mi Citabax 10 mg. Brał ktoś z Was ten lek ?? Boję się, że przytyję po nim bo widziałam na różnych forach opinie, że po nim się tyje, a i tak już jest mnie sporo co jest moim kompleksem to jakbym miała jeszcze przytyć to się już w ogóle załamię... Ma ktoś jakieś opinie na jego temat ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie przylazłam z zakupów ,ledwo,ale przylazłam... ;) .Zakupy udane ,ale ciężkie :P ale to i tak nie zmienia faktu ,że dzien jak co dzień czyli źle :smile: .Przykro,smutek,rozgoryczenie,rozczarowanie to hasła na dziś dla mnie a te głupie zakupy to tylko po to aby się na chwile od tego oderwać... :cry:

Teraz sprawdzę co o mnie mówią i piszą i idę spać bo co innego pozostało .Łudzić się tylko...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman mam pytanko zdarzalo ci sie nieraz na blokerze ze puls troche byl wyzszy moze nie az tak ale okolo 90?ale co prawda troszke sie denerwuje

Zdarzało. Ale bardzo rzadko przy stresie zazwyczaj.

Dzisiaj 2 dzień biegania - zaczyna mi się to podobać ! :mrgreen: Do tgo mam dużo stresów z uczelnią projekt który robiłem 3 dni okazał się że jest niepoprawny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×