[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Psychoterapeuci w LUBLIN

przez crewdnb 15 mar 2007, 21:33
poszukuje psychoterapeutow z lublina omer@tlen.pl

gdzie szukać pomocy

przez mell 05 kwi 2007, 08:41
męczę się z tym już jakiś czas. Wcześniej zdarzało mi się w dzień, samym wieczorem. Ale jak już udało mi się zasnąć to było dobrze. Z czasem się uspokoiło. Stwierdziłam, że może jest to nerwica adaptacyjna (dużo zmian było ostatnio w moim życiu i dużo w jednym czasie problemów) miałam nadzieje, że sama minie. Teraz objawy są nieco inne, dzieje się to tylko w nocy. Z początku budziłam się codzień z podpuchniętymi oczami (wcześniej mi się to nie zdarzało), teraz, od jakiegoś miesiąca co noc budzę się przynajmniej raz, a serce wali mi tak, że nie mam wrażenie jakby wszystko od tego skakało. Mam już tego serdecznie dość, jestem zmęczona, rano budzę się z uciskiem w klatce piersiowej. Mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie szukać pomocy! Mieszkam w małym miasteczku, czego powinnam szukać? Poradni? Izby przyjęć w szpitalu psychiatrycznym? A może warto skupić się jedynie na prywatnych wizytach? Szczerze mówiąc wolałabym tego uniknąć z powodów finansowych oczywiście. Pomóżcie proszę, może nie mam ataków paniki (nigdy nie miałam), ani ataktów lęku (już), nawet już nie mam drżenia rąk, ale męczy mnie to serce i te noce!

przez GRACJA 05 kwi 2007, 12:41
Witaj. Zapewne problemy nałożyły się na siebie i zagłuszyły Cię. Nerwy puściły. Możesz udać się do lekarz rodzinnego. On Ci pomoże, ewentualnie pokieruje dalej. Trzeba przebadać to serducho, czy rzeczywiście to jest na tle nerwowym. Nie można nic przegapić. Powodzenia. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mell 05 kwi 2007, 14:24
Serducho przebadane, w ogóle badania dokładne zrobione, nawet na poziom hormonów. Wszystko ok. Lekarz rodzinny kazała się w skrócie "wyluzować", nic nie wspomniała o wysłaniu mnie gdzieś dalej. Dała mi jakieś leki nasenne, całą pakę już prawie zjadłam. Po nich dobrze zasypiam, ale i tak budzę się w nocy, gdy przestają działać i mam jeszcze większe wory pod oczami. Ta moja lekarz rodzinna to wyraźnie nie wiedziała co ze mną zrobić. Dała lek, kazała się nie stresować i wysłała do doma.

przez GRACJA 05 kwi 2007, 21:29
No wiesz możesz sama udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego nawet jeśli jest ona dalej. Jeżeli czujesz że sama nie dajesz rady to trzeba udać sie po pomoc. Może masz kogoś zaufanego z kim mogłabyś porozmawiać o swoich problemach. Same leki nasenne nie załatwią problemu. Wysypiasz się ale problem zostaje. Powodzenia
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Ewika 12 kwi 2007, 21:46
katia28 napisał(a):czy ktos leczyl sie u pana Kopacza?

Ja się leczę. Chcesz o coś zapytać?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 pm ]
edyta5013 napisał(a):Moze znacie jakiegos dobrego lekarza?

chodzi Ci o psychologa czy psychiatrę?
mogę coś podpowiedzieć ;)

przez see_the_light 12 kwi 2007, 21:57
Ewika napisał(a):chodzi Ci o psychologa czy psychiatrę?

Jak się pytał o lekarza to pewnie psychiatrę...

Ja w poniedziałek idę na Wajdeloty do jakiejś poradni czy czegośtam, więc jak będę po wizycie to napiszę jak wrażenia :)
Czy to ja oszalałem, czy ich poj***ło...?

przez katia28 13 kwi 2007, 10:39
Ewika chcialam zapytac czy to dobry lekarz,czy jestes zadowolona z jego leczenia.jesli mozesz to polecic mi jakiegos dobrego psychologa,to bylabym ci bardzo wdzieczna:)

przez Ewika 13 kwi 2007, 15:20
katia28 napisał(a):Ewika chcialam zapytac czy to dobry lekarz,czy jestes zadowolona z jego leczenia.jesli mozesz to polecic mi jakiegos dobrego psychologa,to bylabym ci bardzo wdzieczna:)

Katia,

dr Kopacz to bardzo dobry lekarz. Z całego serca go polecam!!!
Przyjmuje teraz na ulicy Orlej - w poniedziałki od 15 do 17, a w czwartki od 9 do 11. Trzeba po prostu przyjść i zając sobie kolejkę. Zazwyczaj przedłuża te godziny przyjmowania - do ostatniego pacjenta. Wizyta kosztuje 50-60 zł ale on jest taki, że jak ktoś jest akurat bez pieniędzy to przyjmie go za darmo.

Jeśli chodzi o psychologów to może wybierzesz sobie kogoś z ośrodka Psychosoma - tam jest możliwość i terapii indywidulanej i grupowej.
Podaję Ci link do strony:
http://psychosoma.lublin.pl/
są informacje o psychologach i psychiatrach.
Ja miałam kontakt stamtąd z p. Aleksandrą Jurecką i Edytą Pytlak.

powodzenia!!!

przez katia28 13 kwi 2007, 20:39
Ewika jesli mozesz to wyslij mi wiadomosc na moje pw,bo mam problemy z odczytaniem twojej wiadomosci,jakis blad jest i mi nie wyswietla

przez Ewika 14 kwi 2007, 17:14
katia28 napisał(a):Ewika jesli mozesz to wyslij mi wiadomosc na moje pw,bo mam problemy z odczytaniem twojej wiadomosci,jakis blad jest i mi nie wyswietla

Katia, wysłałam Ci wlaśnie pw.

przez Mona75 22 kwi 2007, 14:25
Skąd jesteś mell?

przez mell 10 maja 2007, 17:39
wieś pod Lublinem

przez Mona75 11 maja 2007, 00:07
To może spróbuj w Lublinie coś poszukać. Masz kogoś kto mógłby z Tobą pojechać?

Sortuj wg