Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez alicja_sacro 07 mar 2012, 17:49
A jak moje wrażenia ? Hm... Dziwne, ale bardzo pozytywne. Miałam pierwszą rozmowę z Panią Ordynator i przysłuchiwała się Nam Pani Psycholog, młoda, czarne włosy. Pani Ordynator zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, była bardzo miła, ciepła, uśmiechała się :) Konsultacja podobno nie trwała długo ok 10 min, choć ja czułam że opowiadam o sobie wieczność...
Teraz przede mną 2 i 3 i już na szczęście spokojniej do tego podchodzę. A czy zostanę przyjęta? Cóż, to się okaże. Staram się nie nastawiać na żadną z możliwości, po prostu spokój i harmonia ;) Pozdrawiam Serdecznie.
alicja_sacro

przez szerokozamknięta 07 mar 2012, 18:10
alicja_sacro, cudownie się to czyta. Może ich tam wreszcie duch św. oświecił i zaczęli się inaczej z pacjentami komunikować, albo ty jesteś zdrowszy przypadkiem :mrgreen:
szerokozamknięta

przez zakręcona 07 mar 2012, 19:58
alicja_sacro, oooo prosze, niesadzilam ze ktos moze tak pozytywnie odebrac rozmowe kwalifikacyjna....slyszalam mase opini ale nie takich, faktycznie jest to siakis przejaw zmian....oby tak dalej :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nabi 07 mar 2012, 20:59
no ja miałam całkiem niedawno tradycyjną metodą przeprowadzane rozmowy przez p. ordynator - czyli dowalić, dowalić i posolić ;)
ale miło usłyszeć, że potrafi inaczej ;)

przez kalipso55 07 mar 2012, 21:46
To znaczy, na początku milczała, ale skłoniłam ją do mówienia. W trakcie też dużo milczała, ale już jakoś szło. No i sama dopytywała się o to, o czym już wspomniałam. Nie było aż tak kolorowo, jak myślicie ;) alicja_sacro, byłaś tam nieco ponad 15 min. Moja pierwsza trwała niecałe 30 min, natomiast przy drugiej i trzeciej usłyszałam, że nasz czas się skończył i czy mam jeszcze jakieś pytania :D
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez BiedronkaMadlen 07 mar 2012, 21:56
Fajnie Was się czyta. :) To tak jakos jakbym Was wpuszczała do swojego kawalka życia chociaż Was nie znam. Ehh Tęsknie za siódemką :))

Powodzenia na ostatnich konsultacjach :) Zapytają Was jak się czujecie i co myślicie o tym wszystkim co dotyczy przyjęcia :)
Siedziałem pod gankiem, gdyż......................
kocham Ciebie.................................. panie

przez kite 08 mar 2012, 10:26
szerokozamknięta napisał(a): Oni tam uważają, że samo ich istnienie i przybycie na rozmowę równa się zainteresowaniu pacjentem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jasnowidz :hide: :zonk:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez bohema 08 mar 2012, 12:43
alicja_sacro napisał(a):A jak moje wrażenia ? Hm... Dziwne, ale bardzo pozytywne. Miałam pierwszą rozmowę z Panią Ordynator i przysłuchiwała się Nam Pani Psycholog, młoda, czarne włosy. Pani Ordynator zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, była bardzo miła, ciepła, uśmiechała się :) Konsultacja podobno nie trwała długo ok 10 min, choć ja czułam że opowiadam o sobie wieczność...
Teraz przede mną 2 i 3 i już na szczęście spokojniej do tego podchodzę. A czy zostanę przyjęta? Cóż, to się okaże. Staram się nie nastawiać na żadną z możliwości, po prostu spokój i harmonia ;) Pozdrawiam Serdecznie.

Jakoś nie chce mi się wierzyć czytając wasze wypowiedzi, że jesteście tak zachwyceni tym oddziałem i samym sposobem rozmowy personelu podczas kwalifikacji.. Ja miałam zupełnie inne wrażenie.. Uważam, że traktowania przez personel potencjalnych pacjentów i tych tam obecnych jest bardzo nieżyczliwe (z góry), mam wrażenie, że mają za zadanie nas ogłupić. I dodatkowo niesłusznie wmówić nam jeszcze większe dysfunkcje życiowe niż posiadamy związku z zaburzeniem. Ale oczywiście jest to moje zdanie, po kilku latach leczenia psychiatrycznego może podchodzę z większą rezerwą i nieufnością do lekarzy i terapeutów.

przez szerokozamknięta 08 mar 2012, 13:36
bohema, Ja też mam podobne odczucia do twoich, ale może tam w ostatnich dosłownie dniach coś się zmieniło na korzyść :D
szerokozamknięta

przez catena 08 mar 2012, 16:49
Gdyby głaskano was po głowach byłoby OK ?

-- 08 mar 2012, 15:53 --

dobre powiedzonko "co Cie nie zabije to Cię wzmocni"
moje motto na czas terapii(głównie) :-)

jesli mam zły dzien ,nastrój,opór przed mowieniem czegokolwiek na sesjii,powtarzam sobie ""
i idzie jak z płatka....
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez szerokozamknięta 08 mar 2012, 17:03
Pomiędzy odgórno-wrogim traktowaniem a głaskaniem po głowie jest jeszcze cały wachlarz innych możliwości :D
szerokozamknięta

przez zakręcona 08 mar 2012, 20:29
co z indywidualnym podejsciem do osoby i przypadku?? wg mnie kazdego do podjecia intensywnej pracy nad soba cos innego mobilizuje, szablonowe chematy nie odnosza pozadanego skutku terapeutycznego

przez owieczny 08 mar 2012, 22:10
Wszyskiego najlepszego dla obecnych tutaj Kobiet!

przez szerokozamknięta 08 mar 2012, 23:00
owieczny, dzięki :smile:
szerokozamknięta

Sortuj wg