Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2021 o 18:07, Idula85 napisał(a):

Cześć wszystkim,

Widzieliście, co się dzieje na instagramowym profilu?

Dziewczyna zdaje się od przeszło dwóch tygodni na 7f jest, w związku z czym teraz promocje swojej twarzy z oddzialu uskutecznia...

 

Szczerze powiedziawszy aż do tej pory trwałam w iluzji, że zdawała sobie sprawę, na jak ciężka i kontrowersyjna terapię idzie, ale zaparła się, że hoho...

Nawet jeśli kłóciło się to z postami, które wstawiała tuż przed godziną "0". Zwłaszcza zdjęciem wypisu z centrum terapii Dialog.

 W Babinskim oducza to dziewczęta chlubienia się z borderline, oj oducza...

Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego jej nie przyjęli??

Ja odpadłam po pobycie diagnostycznym. Czyżby cztery konsultacje to było za mało, zeby kogoś zrewidować pod kątem zdatności? Czy przyjęli ja wiedząc, że będą się nad nią znęcać i tak bezskutecznie próbując wymusić zmianę?

 

Po tych 2 tygodniach ciężko mi ją sobie w tym miejscu w ogóle wyobrazić, no chyba, że coś się zmieniło... 

 

P. S. Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego ja PRZYJELI

Umknela mu fraza: Julia Wroblewska, czy portal wpisane przeze mnie nazwisko celebrytki usunął???

Przyczyną odmowy przyjęcia, w Pani przypadku, było prawdopodobnie to, że wszystkie prowokacje, traktowałaby Pani jako atak na siebie i czerpanie przyjemności z powodu gnębienia psychicznego.

W dniu 8.11.2021 o 16:29, Zielona Mewa napisał(a):

Jakby im zależało na rozgłosie, to by Julii W. pozwolili.

Może będą ją specjalnie traktować? Na pewno. Sława jest atrakcyjna.

Ta dzisiejsza moda na dokumentowanie swojego życia.. psyche sprawy są ważne, ale też trzeba mieć szacunek do siebie i innych. Tu potrzeba jakiejś prywatności. Ona tam będzie gwiazdą, zawlaszczy całą przestrzeń, albo rozwali system, albo wyjdzie stamtąd i w mediach będą info, w jak ciężkim jest stanie. I Olzon upadnie, a pani Ewa Niezgoda pójdzie się uczyć inteligencji emocjonalnej. Hurraa!! :D

Freud często mówił swoim pacjentom, że mówią tak bezsensu, że nawet ich pies już nie może słuchać.

Taka prowokacja pozwala, przywołać bardzo szybko wypierane, odcinane zwykle bardzo trudne emocje i pracować z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×