Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Anetixi 20 mar 2016, 13:59
bordelka_82 napisał(a):Anetixi, wiele razy było pisane jak wygląda dzień na oddziale, oszukujesz trochę ze nic nie znalazłaś.
.

Może źle szukałam,jednak DOKŁADNE przeczytanie wątku jest praktycznie niemożliwe...
Aczkolwiek dzięki.

przez bellanova 29 mar 2016, 14:57
Witam, czy jest / byl ktos na oddziale 7F w ostatnim czasie (koniec 2015 - dzien dzisiejszy) i moglby odpowiedziec mi na pare pytan? Jesli tak poprosze o mail kontaktowy, z gory dziekuje:) Przepraszam za brak polskich znakow ale takowych nie mam.

przez oliwkazp 29 mar 2016, 21:57
Ciężko się przebić przez te wszystkie posty. :) Mam takie spostrzeżenie, że generalnie warto iść na oddział?! Coś jednak daje i rzeczywiście są prowadzone jakieś zajęcia... Mam w sumie niezbyt pozytywne wyobrażenia co do tego szpitala. Za dużo się nasluchalam negatywnych historii o tym szpitalu (choć pewnie nie ten oddział ). Gdzie jeszcze oprócz tego leczą nerwicę i zaburzenia osobowości? (w okolicach Krakowa)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oliwkazp 29 mar 2016, 22:13
Chyba już mało kto się tu udziela...

przez bellanova 30 mar 2016, 21:02
oliwkazp napisał(a):Chyba już mało kto się tu udziela...

Jeśli szukasz takiego miejsca w Krk / okolicach tak jak ja a znalazłabyś coś ciekawego proszę Cię bardzo o jakiś kontakt do Ciebie, zostawiam też swój mail, piotrboron@yahoo.com :)
Sam szukam i mogę się podzielić jeśli znajdę.

przez sabrina-BPD 30 mar 2016, 23:24
jak ten czas bardzo szybko leci, rok za rokiem i lata się z tego robią

przez Anetixi 02 kwi 2016, 13:02
Jeśli chodzi o ten szpital to nie ma co narzekać. W Lublińcu jest o wiele gorzej..
Natomiast jeśli chodzi o tego typu oddział to jest w Krakowie,Pruszkowie,Międzyrzeczu i Starogardzie Szczecińskim.
Tu więcej szczegółów http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/odzialy-stacjonarne/
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

przez Emily26 12 kwi 2016, 00:27
Hej Wam :). Przeczytałam cały wątek i zajęło mi to kilka dni, uff :)

No a więc staram się o przyjęcie na 7f pot i krew. Co prawda datę pierwszej konsultacji mam dopiero na październik, ale będę ją na pewno skracała dzwoniąc w piatki. Bardzo marzę, żeby się tam dostać, jestem zdeterminowana.

Myślę też poważnie o Warszawie. Tam pierwszą wizytę mam już na maj. Chociaż po przeczytaniu różnych opinii w internecie, to tam chyba jest bardziej lajtowo, niż w Krakowie.

Bardzo ciekawią mnie wszelkie relacje od osób, które już tam są, jak i starają się :D

przez deoodeoo 12 kwi 2016, 14:27
witam byl ktos z was w żurawicy rozana 9 w szpitalu ?

przez madseason 26 kwi 2016, 15:09
Witam wszystkich,
jak zwykle wracam na to forum z podkulonym ogonem. Co jakiś czas mam fazy mówienia do siebie, że "przesadzam, nic takiego się nie dzieje a ogólnie to jestem zdrowa" na przemian z przyznawaniem się przed sobą, że mam cholerne problemy emocjonalne, które ciągną się od lat. "raz pacjent psychiatryczny-na zawsze pacjent psychiatryczny"? mam nadzieję, że nie, za bardzo mnie męczy takie życie. Dlatego, pod wpływem opinii dwóch lekarzy, jednak będę próbować dostać się na 7F. Nie do końca mam inny pomysł na to co może mi innego jeszcze pomóc. W terapii indywidualnej jestem od dawna, terapeutka rozkłada ręce; leki co jakiś czas odstawiam żeby znów wrócić...nie chcę już tak sie bujać w tej niepewności, chwiejnych emocjach, epizodem depresji gonionym przez kolejny epizod depresji.
Przeczytałam cały ten wątek, więc nie mam pytań co do harmonogramu, warunków, przebiegu kwalifikacji. Również mam termin za pół roku, będę starała się przyspieszyć...piszę, żeby wam powiedzieć że jestem. i że bardzo bym chciała trafić do specjalistów z 7F, choć oczywiście też się trochę (bardzo!) boję rozmów. Jeżeli jest tu ktoś kto też się obecnie stara, dajcie znać o ile udało się przyspieszyć terminy.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez kaka84 27 kwi 2016, 16:20
dale takie odległe terminy?

przez madseason 27 kwi 2016, 23:06
dalej. tam się chyba nic pod tym względem nie zmienia. na wstępie odbiera to nadzieję ale nie ma co się dołować, tylko próbować dalej.
póki co sporo czasu zajmuje mi uspokojenie siebie i przekonanie, że niczego sobie nie nawymyslałam nadmiarowo i naprawdę może mi to pomóc.

przez scatman 28 kwi 2016, 14:29
madseason napisał(a):Witam wszystkich,
jak zwykle wracam na to forum z podkulonym ogonem. Co jakiś czas mam fazy mówienia do siebie, że "przesadzam, nic takiego się nie dzieje a ogólnie to jestem zdrowa" na przemian z przyznawaniem się przed sobą, że mam cholerne problemy emocjonalne, które ciągną się od lat. "raz pacjent psychiatryczny-na zawsze pacjent psychiatryczny"? mam nadzieję, że nie, za bardzo mnie męczy takie życie. Dlatego, pod wpływem opinii dwóch lekarzy, jednak będę próbować dostać się na 7F. Nie do końca mam inny pomysł na to co może mi innego jeszcze pomóc. W terapii indywidualnej jestem od dawna, terapeutka rozkłada ręce; leki co jakiś czas odstawiam żeby znów wrócić...nie chcę już tak sie bujać w tej niepewności, chwiejnych emocjach, epizodem depresji gonionym przez kolejny epizod depresji.
Przeczytałam cały ten wątek, więc nie mam pytań co do harmonogramu, warunków, przebiegu kwalifikacji. Również mam termin za pół roku, będę starała się przyspieszyć...piszę, żeby wam powiedzieć że jestem. i że bardzo bym chciała trafić do specjalistów z 7F, choć oczywiście też się trochę (bardzo!) boję rozmów. Jeżeli jest tu ktoś kto też się obecnie stara, dajcie znać o ile udało się przyspieszyć terminy.

z pazdziernika przelozylem na 20 lipiec, a nastepnym razem Pani sekreterka przełożyła mi na 28 czerwca. Jutro jeszcze zadzwonię, może uda się na maj, też obawiam się, że nie ma dla mnie innej koncepcji, mam nadzieję, że taki pobyt mi pomoże.

przez madseason 28 kwi 2016, 14:42
Ja też się będę starać no na razie mam termin zaporowy. Kto wie, może będziemy mieć równolegle konsultacje?

Sortuj wg