[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa]

przez pisanka 25 mar 2012, 06:50
a w czym ma Ci ten psycholog pomóc? każdy jest dobry na swój sposób w leczeniu różnych rzeczy. Rozumiem, że nerwica? czy coś innego/i/lub/jeszcze?

[Warszawa]

przez ka_waw 25 mar 2012, 12:39
chodzi o nerwicę lękową

[Warszawa]

przez Monika Erazmus 27 mar 2012, 14:23
Szanowni Państwo,
Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników
wypadków komunikacyjnych w ramach programu „Trakt” pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym
na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w
ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku.
Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem,
nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).
W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej
przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez
Uniwersytet Warszawski – Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.
Szczegóły programu na http://www.wypadki‐drogowe.pl.
Z wyrazami szacunku,
Zespół programu „Trakt 2"
http://www.wypadki‐drogowe.pl
tel 509127858
Ostatnio edytowano 27 mar 2012, 14:27 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa]

przez Michuj 28 mar 2012, 23:11
Tak. Odszkodowania. A firmy biorą 30% takiego odszkodowania. I nie raz bywało, że sąd zasądził np 5000 zł, firma ''wywalczyła'' 7000 zł, minus 30 % prowizji = 4900 zł :lol: czysty zysk :lol:
W dodatku pomijam etykę hien szpitalnych...
Loża szyderców

[Warszawa]

przez pisanka 29 mar 2012, 10:09
mniej więcej :P miałam okazję przez jakiś czas pracować w odszkodowaniach i to była najgorsza praca w moim życiu

[Warszawa]

przez Yoshiharu12 29 mar 2012, 20:16
A ja mam innej pytanie. Czy zna ktoś adres i nazwę poradni psychologicznej mieszczącej się przy metro politechnika w Warszawie? Oczywiście wizyty są tam darmowe z tego co słyszałem. Niestety nie zapytałem o adres i stąd moje pytanie do was na forum. Proszę o szybką odpowiedź to jutro po pracy się tam przejadę i zapiszę.

[Warszawa]

przez aga_ol_78 30 mar 2012, 23:28
Szanowni Państwo
Wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku, szczególnie jeśli dokuczają: poczucie winy, kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi zachęcamy do kontaktu (tel. 509127858; email terapia@psych.uw.edu.pl).
Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych. W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Program "Trakt II" jest finansowany ze środków na badania naukowe, jest więc bezpłatny dla pacjentów (do momentu wyczerpania środków). Prowadzi go Uniwersytet Warszawski.
Ostatnie lata specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych pozwoliły nam na skuteczną pomoc kilkuset osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Szczegóły programu na http://www.wypadki-drogowe.pl.

Z wyrazami szacunku
Zespół programu "Trakt II"
http://www.wypadki-drogowe.pl
tel. 509127858
email terapia@psych.uw.edu.pl
Ostatnio edytowano 31 mar 2012, 00:32 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

[Warszawa]

przez Yoshiharu12 01 kwi 2012, 15:14
Był ktoś w tym Centrum Psychoterapi na ulicy Dolnej 42 w Warszawie?
Na stronie wyczytałem, że trzeba tam mieć skierowanie od lekarza, czy to prawda?

[Warszawa]

przez jasaw 01 kwi 2012, 15:22
Yoshiharu12, do psychologa potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub od psychiatry..wszędzie, nie tylko w tym centrum. Dotyczy to usług w ramach NFZ
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

[Warszawa]

przez ka_waw 02 kwi 2012, 23:33
jasaw, możesz polecić jakąś poradnię działającą w ramach NFZ?

[Warszawa]

przez jasaw 03 kwi 2012, 00:35
ka_waw, osobiście nie korzystałam z żadnej poradni, ale słyszałam dużo dobrego o tej na Dolnej,, a także o przychodni WAT na Bemowie Starym - działają w ramach NFZ.
Znajoma wspominała mi o poradni przy ul.Mariańskiej /przy Rondzie ONZ/, zresztą to wszystko zależy na kogo trafisz, a psychologa możesz zawsze zmienić...nie wiem tylko, czy ze skierowaniem nie ma problemów???
O to trzeba zapytać w rejestracji.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

[Warszawa]

przez aga3000 03 kwi 2012, 08:28
czy sa tu może osoby z warszawy - ja jestem z okolic- które maja namiary na sprawdzonego psychiatrę od lęków w warszawie? znalazłam Panią http://www.znanylekarz.pl/longina-zalsk ... a/warszawa i mam chec sie zapisac bo moj lekarz twierdzi ze juz nie ma dla mnie leków ... wiec nie ma nadziei..... ale co do tego lekarza mam sceptyczne nastawienie bo nie wiem czy opinie te sa wiarygodne .... czy ktos zna tego lekarza? byłam u jednego miał dobre opinie ale podejście porażka.... pozdrawiam
Ostatnio edytowano 03 kwi 2012, 19:22 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z innego wątku

[Warszawa]

przez Ola_j 03 kwi 2012, 23:31
A ja polecam ośrodek Pracownia Psychoterapii przy ul. Gocławskiej na Pradze Południe (przy Grochowskiej). Przeszłam tam terapię po silnej depresji i wróciłam do życia! Dzięki Pani Joannie, która w tym ośrodku przyjmuje. Mają super gabinety, ten różowy - aż chce się żyć! :great: Tel. (22) 810 07 46. Strony nie pamiętam, ale jak wpiszecie w google "psycholog praga południe" to wyskoczy na górze.

[Warszawa]

przez ivrit 06 kwi 2012, 19:53
Szanowni Państwo,
Wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku, szczególnie jeśli dokuczają: poczucie winy, kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi, zachęcamy do kontaktu (tel. 509127858, e-mail terapia@psych.uw.edu.pl). Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych. W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Program "Trakt II" jest finansowany ze środków na badania naukowe, jest więc bezpłatny dla pacjentów (do momentu wyczerpania środków). Prowadzi go Uniwersytet Warszawski.
Ostatnie lata specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych pozwoliły nam na skuteczną pomoc kilkuset osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Szczegóły programu na http://www.wypadki-drogowe.pl.
Z wyrazami szacunku,
Zespół programu "Trakt II"
http://www.wypadki-drogowe.pl, tel. 509127858
Ostatnio edytowano 06 kwi 2012, 19:57 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

Sortuj wg