dziwne objawy, które się nasilają

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kaja123 11 lip 2015, 21:00
[quote="Paula899"] poszukaj psychoterapeuty. Bać się to naturalna sprawa . Nie musisz nic nikomu mówić o problemach jak nie chcesz. Pójdziesz do terapeuty on Tobą pokieruje. Ludzie mają to do siebie że doradzają, komentują a Ty możesz mieć inne wyobrażenie. Możesz gadać i nie gadać co byś nie zrobiła będzie dobrze, byle zgodnie z tym co czujesz :-)

przez Paula899 11 lip 2015, 21:12
mam taka nadzieje i naprawde chce wyjsc z tego nazywam swój stan dobrego samopoczucia CZYSTY UMYSŁ i zawsze pisze do narzeczonego ze dzis mam czysty umysl i on juz wie ze jest okey .. tak jakby w tym wszystkim nastepuje remisja totalna i sobie myślałam do tej pory a przejda te stany jednak im bardziej odwlekam to tym to sie pogłebia teraz już wiem ze sama sobie nie poradze tak jak to ojciec mowi

przez Paula899 11 lip 2015, 22:41
patrzcie co znalazłam

"Ludzie z zaburzeniami lękowymi są wbrew pozorom bardzo silni. Nikomu nic nie mówią, liczą na siebie, potrafią wytrzymać wiele piekielnych lat w milczeniu. Czasem tylko coś pęka, nadmiar objawów potrafi wykończyć. Czym jest ból głowy przy tym, przez co każdy z nas przechodzi każdego kolejnego dnia, każdej kolejnej nocy.. A mimo to potrafimy przykleić uśmiech do twarzy i żyć tak, że nawet ci najbliżsi nie mają pojęcia co się dzieję."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 12 lip 2015, 00:30
Paula899 napisał(a):
emilk napisał(a):Wiesz co ja mialem tak samo i diagnoza niestety nerwica lękowa z atakami paniki,koszmar po prostu,idz jak najszybciej do psychiatry.

a jak z Toba?? jak się teraz czujesz? jak sobie z tym radzisz?

No powiem Ci ze jest roznie,ogolnie to mase leków przerobilem,lecze sie juz 5 lat ale dopiero od 2 lat czuje poprawe.Jesli chodzi o lęki to Paroksetyna jest bardzo dobra,tylko ze po dluzszym czasie brania wystepuje sennosc i zamulenie,teraz biore Wenlafaksyne dlatego ze mialem dosyc juz tego zmeczenia,ale to dopiero jak lęki sie uspokoily bo Wenla moze nasilic nerwice lękowa.
emilk

przez Paula899 12 lip 2015, 08:14
no a ja dzis znowu obudziłam sie z tym zajebistym niepokojem i lekiem ... teraz z kolei boje sie ze jeszcze zachoruje na jakąs schize i mnie wywiozą w kaftanie .. no i tak te myśli znowu od wczoooraaaaj wieczór do dziś sie przeplatają.. czasami jestem już tym naprawdę zmeczona to dziadostwo utrudnia tak funkcjonowanie ze staje sie upierdliwe do granic mozliwosci

przez Mag14 12 lip 2015, 10:32
Rozumie Ciebie bardzo dobrze, sam tak nadal często mam. Miliony myśli, przeważnie te złe. Obrażające ludzi którzy celowo by mi krzywdy raczej nie zrobili. Każdy moim wrogiem, ale za chwilkę klupie się w czoło: co ja myślę ? Potem znów myśli, czy nie wyglądam jak pajac (wyglądam ) za chwilkę a piernicze to że wyglądam jak pajac. Za bardzo też biorę do siebie. Gadam dużo o sobie. Muszę z tym skończyć. Już jest lepiej. Jakie mam pomysły ? Jednak bardzo rzadko które wcielam w życie, jak już wcielę, to wychodzi na odwrót. Taki los ? Innym powtarzaj nie łamcie się i z optymizmem, a sobie często nie umie tego optymizmu przelać. Bywają momenty, kiedy mam sporo optymizmu, ale potem znów myśl, a to przeznaczenie, że nie mogę tego osiągnąć, po chwili znów myślę jakie przeznaczenie ? Zabijaj złe myśli tymi dobrymi. Kiedy zaczynasz myśleć, a to nie, to też nie, wtedy zaraz odpowiedz, że dasz radę. Fajnie się gada. Najgorsze, ze to się wydaje takie realne. Te myśli, słowa, obrazy.

przez Paula899 12 lip 2015, 11:29
dokładnie tak Mag14 bywaja momenty optymistyczne.. widze a moze sie mysle ze masz też straszny natłok myśli ,, gadasz gadasz i zatracasz sie normalnie w tych myslach.. ja tak samo mam mysli dotyczace wygladu i sobie tłumacze kurde przeciez tak nie jest i za chwile znowu ten spadek pewnosci siebie.. a sa takie dni kiedy mam az nadmiar energii i pewnosci siebie ze mysle sobie poradze sobie dam rade czuje sie mega.. i znowu przychodzi to... staram sie zabijac tymi dobrymi wiesz bardzo dobra jak dla mnie ksiazka oswoic lek tam jest kilak metod narazie jestem na starcie no i oczywiscie ide na psychoterapie bo zamierzam walczyc o siebie :)

przez essprit 12 lip 2015, 11:31

przez Paula899 12 lip 2015, 13:09
stwierdzona u mnie zaburzenie osobowosci w wieku 16 lat chodziłam na terapie grupowa ok 2 miesiecy.. potem wszystko zanikło jakos w zime poprzedniego roku psychiatra powiedział na podstawie własnie testu ze mam lekka depresje i dał mi tak jak wyzej pisałam szereg leków których nie wykupiłam jedynie dostałam promolan od takiej internistki i biore go przy silniejszym leku i niepokoju .. dziękuje za strone własnie się z nią zapoznaje! :)

przez Paula899 27 lip 2015, 08:38
BYlam u lekarza i zdiagnozowano u mnie DDA własnie dlatego pojawiały sie u mnie lęki i niepokoj , muszę iśc na terapię mi zacząć walczyc o siebie.

Sortuj wg