jestem tu nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

jestem tu nowa

przez kika76 30 wrz 2006, 12:11
witam!!

jestem tu nowa ale teraz juz wiem czytając wasze posty że mam nerwice lekową, ale wczesniej myslałam że zespół jelita wrazliwego. zaczeło sie to gdzies 2 lata temu miałam przykra przygode z biegunką i musiałam załatwiac potrzebe wśród jakiś domów i ludzi którzy jechali w swych samochodach i niestety odbiło się to niesamowicie w mej psychice, teraz jak mam gdzies wyjechac, wyjśc odrazu myslę co bedzie gdy znowu dostanę biegunki , nieraz jest dzien że moge przejezdzić kikadziesiat km i nic nawet ten lęk sie nie pojawia, jaknarazie stosuje tylko loperamid i nospe ale napady lęku nadal wystepują , w poniedziałek dzwonie zapisą csię do poradni leczenia nerwic , moje jelita sa zdrowe , to poprostu wynik lęku przed biegunką , ale życie jak do tej pory "przesrane" w dosłownym tego słowa znaczeniu .mam nadzieje że bdzie lepiej! a to dzięki temu forum zrozumiałam że to lęk doprowadza czasami do tego że mam tą biegunkę ,takie będne koło ,bo jak o tym nie myśle choć to ciężkie to poprostu jej nie ma....opisze Wam jak bede po wizycie co dalej.pozdrawiam :smile:

przez peace-b 30 wrz 2006, 12:21
Witaj w klubie znerwicowanych, zdepresjonowanych, hipochondrycznych ludzi :)
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

przez gabi82 30 wrz 2006, 15:34
Tez mam prolemy z biegunkami. Jak siedze w domu to nie boli mnie brzuch. Najbardziej objawy nasilaja sie oczywiscie jak sie zdenerwuje i jak wychodze z domu np. do pracy. Musze odrazu biec do .......wiadomo gdzie. Ja tez biore czesto laremid tak zeby zapobiec biegunkom. Najbardziej sie boje ze dostane biegunki jak jestem w pracy, bo to dosc krepujace. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 30 wrz 2006, 17:38
Witaj kika76 :P
Myślę że to czesty problem przy nerwicy... :?
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez malgosiak 30 wrz 2006, 17:44
hm .... dopiero teraz sie dowiedziałam ,że takie nerwice biegunkowe też istnieją, i wiem dlaczego mi się to zdarza, cjoć mam stwierdzoną nerwicę lękową i rózne fobie- głowa do góry walcz z tym
malgosiak

przez snaefridur 02 paź 2006, 18:32
Witaj na forum ;).Przenoszę do odpowiedniego działu.
snaefridur

przez jevii 02 paź 2006, 18:52
Witaj kika76 :smile:
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

przez LINA 04 paź 2006, 08:13
Ja również witam.

przez IceMan 04 paź 2006, 14:46
Witaj na forum! Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie! To co masz to normalne przy nerwicy. Wydaje mi się że zdarza się większości znerwicowanych osób (w większym lub mniejszym stopniu). Uwierz że to jest do zwalczenia, poradzisz sobie (i to bez żadnych stoperanów czy nospy). Don't worry, be happy :) . 3maj się! Dasz radę!
Przyjaciel forum

przez listonosz 04 paź 2006, 19:03
witaj goroce pozdrowienia z slaska :smile: :smile:
Miłosc zwycięża

przez Toshiro 04 paź 2006, 23:07
Witaj Kika76!

No lorepramid skuteczny jest ale na stałe to nie jest dobre rozwiązanie. Powinien być stosowany raczej doraźnie. Może naturalne sposoby tez się sprawdzą : jagody, wiecej orzechów w diecie, mocna herbata zielona lub czarna bez cukru.
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

Sortuj wg