Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 21 paź 2015, 00:13
dobra nie skupiajmy się na mnie tylko na Carlosie, chłop zasługuje na to by se trochę poużywać, ta Ukrainka też na to zasługuje, dlatego doradzam mu tak aby to się zrealizowało, na randki się chodzi po to by dostać zielone światło, a on już je dostał.
i co ma teraz chodzić na spotkania, przeciągać sprawę, aż ona się rozmyśli, czymś jej podpanie i wszystko pójdzie na marne?
powiedzcie sami, ja swoje zdanie już przedstawiłem teraz Wasza kolej :comone:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez anka szklanka 21 paź 2015, 00:15
lepiej patrzeć na drzewa w parku i rozmawiać jakby to było jakieś kółko dyskusyjne czy oddawać się rozkoszom cielesnym w komfortowych warunkach czyli przy muzyce w wygodnym łóżku?

No nie wiem, ja tam się nie znam :lol:

;)

przez jetodik 21 paź 2015, 00:20
anka szklanka, nie bądź taka skromna -,-
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez popiol 21 paź 2015, 00:20
jetodik, ja tylko o 2 w nocy wychodzę po fajki, żeby nikogo nie spotkać więc to całkiem inna sytuacja.
Ale jeszcze jak byłem zdrowy i z ludźmi obcowałem, to nie myślałem od razu o ruchaniu, serio :) Jak byłem zauroczony w jakiejś lasce, to nie miałem ochoty na seks. Seksualnie to bardziej pociagały mnie obce laski lub koleżanki do których nic nie czułem a podobały mi się tylko z ciała. Nie wiem czemu tak... :)
popiol

przez anka szklanka 21 paź 2015, 00:23
nie bądź taka skromna -,-

Nie jestem skromna, tylko nie ogarniam ;)
Jakby mi facet powiedział, że ma na mnie ochotę nawet na 1 spotkaniu to spoko. Nie zabiję.
Ale jeśli zaprosiłby mnie do siebie tylko po to, to dostałby takiego sierpa, że nakryłby się nogami :smile:

przez na_leśnik 21 paź 2015, 00:25
anka szklanka napisał(a):Ale jeśli zaprosiłby mnie do siebie tylko po to, to dostałby takiego sierpa, że nakryłby się nogami

Czyimi? :P
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez popiol 21 paź 2015, 00:26
jetodik napisał(a):dobra nie skupiajmy się na mnie tylko na Carlosie, chłop zasługuje na to by se trochę poużywać, ta Ukrainka też na to zasługuje, dlatego doradzam mu tak aby to się zrealizowało, na randki się chodzi po to by dostać zielone światło, a on już je dostał.
i co ma teraz chodzić na spotkania, przeciągać sprawę, aż ona się rozmyśli, czymś jej podpanie i wszystko pójdzie na marne?
powiedzcie sami, ja swoje zdanie już przedstawiłem teraz Wasza kolej :comone:
no dobrze mówisz przecież, tylko zbyt obleśnie to przedstawiłeś i dziewczyny zniesmaczyłeś. Może tym palcem lub lizaniem stóp :)
popiol

przez jetodik 21 paź 2015, 00:27
popiol, to chyba jest taki mechanizm:
jesteś zauroczony - masz wyidealizowany obraz kobiety, obraz który wciąga, pochłania, doprowadza do obłędu ale nie podnieca.
ja będąc zabujanym zawsze chciałem zniszczyć ten obraz, doszukać się w takiej lasce jakichś wad bo taki widealizowany obraz boli, jest jakiś taki odległy, niedostępny, oddzielony.

anka szklanka,
Ale jeśli zaprosiłby mnie do siebie tylko po to, to dostałby takiego sierpa, że nakryłby się nogami

ahahah:D
dlatego pewnych rzeczy się nie mówi ;)

przez anka szklanka 21 paź 2015, 00:29
na_leśnik eh no i czyichkolwiek nóg bym nie wskazała to zabrzmi teraz dziwnie ;P

tylko zbyt obleśnie to przedstawiłeś i dziewczyny zniesmaczyłeś. Może tym palcem lub lizaniem stóp :)

Mnie tam nic nie zniesmacza, poza faktem, że sprowadza się mężczyzn do maszynek do bzykania :)

jesteś zauroczony - masz wyidealizowany obraz kobiety, obraz który wciąga, pochłania, doprowadza do obłędu ale nie podnieca.

Jak się jest zauroczonym daną osobą, to chyba przede wszystkim ona nas podnieca.
Jak to możliwe zauroczyć się osobą, która nie pociąga :shock:
Nie kumam, boże jaka ja głupia.
Ostatnio edytowano 21 paź 2015, 00:32 przez anka szklanka, łącznie edytowano 1 raz

przez Kontrast 21 paź 2015, 00:30
Tu dziewczyna sama to niejako inicjuje a w slowach Jeto jest duzo prawdy, operuje tylko ostra forma. Tu na forum będzie mniej testosteronu a taka opinia bedzie szla niejako w niesmak ale tak to dziala. Druga sprawa to to, ze polowa facetow ktorym sie takie pierwsze spotkanie uda, nigdy nie beda z taka dziewczyna.
Ostatnio edytowano 21 paź 2015, 00:33 przez Kontrast, łącznie edytowano 1 raz
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez jetodik 21 paź 2015, 00:30
popiol,
no dobrze mówisz przecież, tylko zbyt obleśnie to przedstawiłeś i dziewczyny zniesmaczyłeś. Może tym palcem lub lizaniem stóp :)

wiem wiem, ale lepiej niech dziewczyny brzydzą się mnie takim jakim jestem niż lubią takiego jakim nie jestem :]

ale okej, starczy już tych sprośności, już wiedzą jaki jestem - cel osiągnięty i nie trzeba o tym więcej pisać.

przez jetodik 21 paź 2015, 01:00
anka szklanka, powiem tak, taka kobieta pociąga, ale jest tak wyidealizowana, że aż abstrakcyjna i nie myśli się o niej podczas autoseksu.
oczywiście jak już by doszło z nią do czegoś to inna sytuacja, ale sam ten jej widealizowany wizerunek w głowie nie jest pociągający, jest piękny, ale jakiś taki nierzeczywisty.

okej to tyle, od teraz jestem porządny, w moich wypowiedziach to tak na serio żartowałem, przejaskrawiałem sprawy bo chciałem Was sprowokować hehe i już nie piszmy o tym :mhm:
niemniej moje rady dla Carlosa pozostają aktualne, w sensie, że lepiej do domu a nie gdzieś jeździć po wichurach.

przez popiol 21 paź 2015, 01:05
Jak się jest zauroczonym daną osobą, to chyba przede wszystkim ona nas podnieca.
Jak to możliwe zauroczyć się osobą, która nie pociąga :shock:
Nie kumam, boże jaka ja głupia.
anka szklanka, oczywiście że podnieca, ale w taki inny sposób, tak jak jeto to opisał. Przecież podniecenie to nie tylko popęd seksualny, to cała gama różnych innych emocji. Jeśli chodzi o takie czyste, prymitywne napięcie seksualne, to wolę laski do których nic nie czuję. Tak samo nie oceniam tak bardzo kobiety w której sie zabujałem, pod kątem kształtu pośladków, rozmiaru piersi itp. To schodzi na dalszy plan, ale już w późniejszej fazie zwiazku, ciało będzie coraz ważniejsze :)
popiol

przez na_leśnik 21 paź 2015, 01:09
jetodik napisał(a):anka szklanka, powiem tak, taka kobieta pociąga, ale jest tak wyidealizowana, że aż abstrakcyjna i nie myśli się o niej podczas autoseksu.
oczywiście jak już by doszło z nią do czegoś to inna sytuacja, ale sam ten jej widealizowany wizerunek w głowie nie jest pociągający, jest piękny, ale jakiś taki nierzeczywisty.

Platon wiecznie żywy :) .

Nie jest to chyba częste zjawisko, ale część facetów tak ma, ze mną włącznie.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg