Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
carlosbueno

Ukrainka- co o tym myśleć

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko niech przebada się ta ukrainka :D nigdy nie wiadomo co tam przywlokła od siebie
jesteś Ukrainofobką :mrgreen:

ona mi pisze że dziś słuchała disco polo i jest bardzo fajne i chce ze mną tańczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko niech przebada się ta ukrainka nigdy nie wiadomo co tam przywlokła od siebie

Pewnie Bohuna pod kiecką przemyciła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, ja jestem nie ukrainofobką ile wiem, że z ukrainy dziewczyny sobie dorabiają w najstarszym zawodzie ;) ale jak to mówią rucha* na zdrowie byle by faktycznie było zdrowo i zabezpieczaj się :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Carlos, czy to to 4 lata temu to było to co ja myślę? 'Usterka hydrauliczna' w prywatnej, publicznej toalecie i te sprawy? :pirate:
jeszcze później się też parę razy spotkaliśmy no ale od 4 lat zero choć miałem okazję później jedną ale nie skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, ja jestem nie ukrainofobką ile wiem, że z ukrainy dziewczyny sobie dorabiają w najstarszym zawodzie ;) ale jak to mówią rucha* na zdrowie byle by faktycznie było zdrowo i zabezpieczaj się :twisted:
przecież ja się z nią nawet nie spotkałem nie licząc pracy a Ty już seksie choć kto tam wie o co jej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, :D a co Ty z nią chcesz robić?

ja tam wiem co ona chce ślub :D tak z tego wynika co piszesz :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Intergruj sie chlopie, zyje sie tylko 22 000 tys dni. Trzeba korzystac, nie bac sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze domniemywałem taki scenariusz, ale to były głównie spekulacje. :pirate:
a ja myślałem że wszyscy o tym wiedzieli albo ściemniasz jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, wiec tak do seksu nie musisz znać ukraińskiego do związku to niestety nie da się. moment a Ty nie byłeś przeciwny imigrantom haha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Passenger, wiza to nie opcja tylko pewniak hehe przeciez już mu mówi o slubie a go nie zna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, wiec tak do seksu nie musisz znać ukraińskiego do związku to niestety nie da się. moment a Ty nie byłeś przeciwny imigrantom haha?
ale tylko muzułmańskim i murzyńskim do Ukrainców nic nie mam, co najwyżej do mieszania się Polski w sprawy Ukrainy i Rosji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak do seksa nie trzeba języka jak trzeba. A jak dziołcha krzyknie швидше! albo глибше! czy Давай сильніше! i carlos nie będzie wiedział czy ma jechać dalej czy się chować albo uciekać bo nadchodzi alfons Józek albo kozaki z Donbasu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dark Passenger, wiza to nie opcja tylko pewniak hehe przeciez już mu mówi o slubie a go nie zna
co do tego ślubu to jej mówiłem o tym że Ukrainki chcą ślubu z Polakiem dla paszportu a ona że ona chce z miłości ale paszport tez ważny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam koleżankę, której szefowa w pracy proponowała pieniądze za fikcyjne małżeństwo z jej synem, żeby mógł przyjechać do Polski na stałe, no ale kazała jej spadać na bambus. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Passenger, :mrgreen: no tą opcję odrzuciłam już

carlosbueno, ale ja mysle, ze jak o slubie napierdziela to jest podejrzana sprawa zresztą nie pierwsza ukrainka zarywa do polaka na taki numer :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
z południowo-zachodniej przed wojną należało to do Polski a jej jedna babcia ma polskie pochodzenie. A co do podniebienia to nie patrzałem może jak będzie chciała się całować to zobaczę. :mrgreen:

Działaj, ale ja bym zachował szczególną ostrożność. Pachnie mi ta cała sprawa chęcią przytulenia się w Polsce, a potem dokonania skoku do Niemiec. Do tego nie wiadomo jak z jej zdrowiem, no i ja bym się na Twoim miejscu najbardziej obawiał tego, że sprowadzi z Ukrainy banderowców, którzy u Ciebie będą chcieli urządzić bazę wypadową do uprawiania rekietu oraz skład broni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hans, a jak jest ze Wschodniej to na ktora część ciała byś zwracał uwagę??

Na biust, nogi, twarz i tyłek.

khaleesi, tacy jak się zalęgną, to już dom przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę mi że chciałaby do Anglii ze mną pojechać tylko nie wie że ja tam ścigany jestem a przynajmniej byłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Debatujcie dalej, a ja tymczasem udaję się obejrzeć "Dziewczyny ze Lwowa. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi