W co wierzycie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

W co wierzycie?

przez hasacz 21 sie 2013, 12:00
W co wierzą forumowicze? Bóg Ojciec,Budda,Bamisjanie,Latający potwór spaghetti? Ciekaw jestem waszego zdania:)
Ja osobiście ukształtowałem sobie własną wiarę, mam nadzieję że dość logiczną - mianowicie wierzę że gdzieś w innym wymiarze jest tzw. źródło czyli nieskończona energia do której przyłączają się ludzkie dusze po śmierci.
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

W co wierzycie?

przez Reiben 21 sie 2013, 12:05
Nie wierzę w nic.

hasacz napisał(a):mianowicie wierzę że gdzieś w innym wymiarze jest tzw. źródło czyli nieskończona energia do której przyłączają się ludzkie dusze po śmierci.

gratuluję posiadania duszy :brawo:
Reiben

W co wierzycie?

przez Ophelia 21 sie 2013, 12:13
sa okresy, kiedy o tym nie mysle. a sa takie, kiedy obsesyjnie szukam jakis odpowiedzi.
interesuje sie religiami,demonologia, (nie satanizmem!) poniewaz jest powiazana z wiara katolicka,roznymi odlamami przeroznych nurtow poganskich i tak dalej.. czesto ta wiedza sprawia mi zwyczajna radosc. uwazam, ze w pewnym momencie wszystkie gdzies sie zazębiaja, kwestia pozostaje jedynie nazewnictwo i osobiste pobudki.
nigdy nie praktykowalam zadnej religii z wlasnego,swiadomego wyboru. do pewnego wieku natomiast, pewnie jak wiekszosc, ze wzgledu na wychowanie i spoleczne konwenanse powiedzmy ze przyjmowalam wiare katolicka, choc nie wiem czy mozna to tak nazwac.
generalnie uwazam, ze wrzechswiat jest bardziej skomplikowany, niz nam sie wydaje. i chociaz czesto wygrywa u mnie racjonalne podejscie do przeczytanych informacji, bardzo chcialabym wierzyc, ze nie jestem tylko miesniem, ktory daje mi zycie.
Ophelia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

W co wierzycie?

przez anna.anakaia 21 sie 2013, 14:51
Wierzę w rzeczywistość poznawalną empirycznie.
anna.anakaia

W co wierzycie?

przez monk.2000 21 sie 2013, 14:54
Wierzę w zunifikowane pole świadomości. :mrgreen:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

W co wierzycie?

przez Auman 21 sie 2013, 14:55
Wierzę w sprawiedliwość budowaną rękami sprawiedliwych ludzi.
Auman

W co wierzycie?

przez kahir 21 sie 2013, 15:10
wierzę w grawitację. jeszcze nigdy mnie nie zwiodła.
świat jest pełen psychologów.

W co wierzycie?

przez Yvaine 21 sie 2013, 15:32
Wierzę w Boga. I ta wiara mi tak jakoś pomaga:)

W co wierzycie?

przez mark123 21 sie 2013, 15:37
Wierzę, że kosmos zajmuje nieskończony obszar i istnieje wiecznie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

W co wierzycie?

przez Powietrzny Kowal 21 sie 2013, 15:55
Ja wierzę, że po śmierci stanę przed obliczem Wielkiego Chomika (tzw. Chomilli!) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

W co wierzycie?

przez wiewiorka1983 21 sie 2013, 17:33
ja wierzę w Siłę Wyższą, jakąś formę Boga. nie umiem dokładnie tego opisać, bo to wiara (a nie wiedza), poczucie, przeczucie..
trudno mi jest zaklasyfikować się do jakiejś religii, bo niby jestem ochrzczona, niby katol, a do kościoła nie chodzę, modlę się zarówno swoimi słowami, jak i modlitwami "wyuczonymi", które działają na mnie bardzo wyciszająco i uspokajająco.
mam analne podejście do niepokalanego poczęcia, wniebowstąpienia, myślę, ze to nie ma znaczenia, że jeśli Bóg istnieje to nie o takie drobiazgi Mu chodzi.
rzadko dosłownie biorę to co napisane jest w biblii, nie korzystam z sakramentów, nie chodzę do kościoła, ale przyjmuję księdza, który chodzi po kolędzie. traktuję go jednak jak gościa. gościom nie daję pieniędzy za to, że mnie odwiedzają. także po krótkiej rozmowie dziękuję, ksiądz wychodzi bez grosza.
staram się kierować DOBREM najlepiej jak je rozumiem
ostatnio rozmawiając z przyjacielem, usłyszałam, ze brzmię jak buddystka, ale modlę się z różańcem
trudno mi określić czy to prawda. nie chcę nikogo przekonywać, odwodzić od przekonań, nawracać. wystarcza mi to w co wierzę, dobrze się z tym czuję :smile:

W co wierzycie?

przez Powietrzny Kowal 21 sie 2013, 23:15
wiewiorka1983 napisał(a):.... nie chodzę do kościoła, ale przyjmuję księdza, który chodzi po kolędzie. traktuję go jednak jak gościa. gościom nie daję pieniędzy za to, że mnie odwiedzają. także po krótkiej rozmowie dziękuję, ksiądz wychodzi bez grosza.
....

Hahahahahahahahhaha.

Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

W co wierzycie?

przez Borys1 23 sie 2013, 10:16
A ja tam wierzę w Boga i się tego nie wstydzę :)

W co wierzycie?

przez marimorena 23 sie 2013, 10:18
że nic tak naprawdę nie istnieje, jest tylko subiektywnie kreowanym obrazem

Sortuj wg