Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 15 lut 2007, 11:22
gusia
Kochanie podaj przepis na faworki, bo tez chcę zrobić :mrgreen:

wiatr
ja też od rana jakaś zmęczona jestem, dobrze, że dziś można pączka zjeść bez wyrzutów sumienia :mrgreen: to sobie poprawie humor
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez gusia 15 lut 2007, 14:02
Atkaa ,właśnie odeszłam od wała :mrgreen: ,wiesz?ja "na oko" ,ale jak poważnie chcesz daj znac na pw podam Ci "na oko".Sukces murowany :mrgreen:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez atrucha 15 lut 2007, 14:59
Kochane..co tam faworki i pączki..:D Mam pracę!!! :D Na dodatek zgodną z moimi zainteresowaniami :D :D :D

To jeden z moich lepszych dni 8)
Ostatnio edytowano 15 lut 2007, 15:00 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 15 lut 2007, 14:59
A ja dzisiaj siedzę i zastanawiam się dlaczego...
:)

przez gusia 15 lut 2007, 15:08
atrucha napisał(a):Mam pracę!!!

GRATULACJE :*:*:*

człowiek nerwica napisał(a):A ja dzisiaj siedzę i zastanawiam się dlaczego...

Człowieku...ja też sobie tak czesto myślę--"dlaczego"?....no q..a dlaczego?
Tylko dlaczego co??? :roll: ....ech...
Trzymaj się....nie jesteś sam..
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 15 lut 2007, 15:58
atrucha Gratulacje!!!!
A ja jak na egocentryczke przystało ;) tak sobie myslę w takiej sytuacji że może i mnie się tak poszczęści. Jeszcze raz gratulacje. Cieszę się jakby to o mnie chodziło. :lol:

człowiek nerwica
Postaraj się tak nimi nie przejmować. Mówię ci to ja mruk i milczek - do niedawna. Tez myślałam że nic się nie zmieni ale czas i praca nad sobą działają cuda. Nie poddawaj się - pomyśl wreszcie o sobie pozytywnie I naprawde nie jesteś sam. My za tobą stoimy murem. I pisz tu z nami. Mnie to najbardziej to forum pomogło wyjść do ludzi i nie bać się z nimi gadać no i nie przejmować się "wszystkimi". Zawsze będą tacy którzy nas lubią i którzy nie. Chociaz czasem nie wiadomo "dlaczego??" osobiście długo nie mogłam tego pojąć. :(

Wiecie, że ja dopiero wstałam. Normalnym ludziom jak się śnią koszmary to się budzą a ja śpie i śpię i obudzić się nie mogę. Jakieś zapędy masochistyczne czy co??
Faworków ani pączków chyba nie będzie - tylko te co siostra kupi. Albo moze zaraz złapię za wałek. hmm
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 15 lut 2007, 17:43
Dlaczego gdy jestem w nowym środowisku,przez kogoś musze być nielubiany gdy inni są lubianii przez wszystkich?Coś musi być ze mną nie tak oprócz tego że jestem nieśmiały,tylko co to jest...może mój smętny wyraz twarzy?...
czas i praca nad sobą działają cuda

Tylko,że ja od czasów przedszkola pracuje nad sobą i narazie cudów nie ma

przez maiev 15 lut 2007, 17:48
człowiek nerwica napisał(a):Dlaczego gdy jestem w nowym środowisku,przez kogoś musze być nielubiany gdy inni są lubianii przez wszystkich?Coś musi być ze mną nie tak oprócz tego że jestem nieśmiały,tylko co to jest...może mój smętny wyraz twarzy?...

Może to wynika z twojego nastawienia. Może od razu masz przekonanie że i tak cię nie polubia.
Aha - i nikt nie jest lubiany przez "wszystkich". Musiałbys chyba mieć kilka osobowości. heh
Jesli masz smętny wyraz twarzy to postaraj sę choć czasem uśmiechnąć. To bardzo ułatwia sprawę.
Przepraszam że tak spytam ale: Dlaczego nie wklejasz swojej fotki do forumowej galerii?? Chyba że przeoczyłam. Lecę zobaczyć.

przez IceMan 15 lut 2007, 18:17
atrucha napisał(a):Kochane..co tam faworki i pączki..Very Happy Mam pracę!!! Very Happy Na dodatek zgodną z moimi zainteresowaniami Very Happy Very Happy Very Happy

To jeden z moich lepszych dni Cool

GRATULACJE!!!! Obrazek Życzę Ci teraz już zawsze takich lepszych dni. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez atrucha 15 lut 2007, 18:36
Gusia, maiev, Piotruś.. dziekuję ;)

maiev napisał(a):A ja jak na egocentryczke przystało ;) tak sobie myslę w takiej sytuacji że może i mnie się tak poszczęści

Poszczęści się :D Gwarantuję Ci 8) Sama jeszcze wczoraj nie wierzyłam,ze mi się uda ;) [/quote]
Przyjaciel forum

przez magdalena559 15 lut 2007, 19:32
dzisiejszy dzień jest w miarę w porządku aczkolwiek znowu jak zwykle dała o sobie znać moja fobia społeczna.To już się staje nie do zniesienia.Spotkalam na mieście dwóch kolegów :D ..na początku nawet pogadaliśmy trochę ale później zaczęly się problemy.Nie wiem moze z płcią przeciwną zupełnie mi nie wychodzi.Nagle jakos wydalo mi się ze dziwnie na mnie patrzą.chyba zrobiłam się cała czerwona :oops: i przesataląm w ogóle się odzywać,zbyłam ich szybko i nie wiem może pomyśleli sobie z eich nie lubię a już na pewno pomyśleli ze jestem dziwna.Fobia spolczna jest beznadziejna ..jak ją pokonać? :( :( :( :(

przez depresyjny86 15 lut 2007, 20:24
Przepraszam że tak spytam ale: Dlaczego nie wklejasz swojej fotki do forumowej galerii??

1.Bo się wstydze.
2.Bo się boje Waszej reakcji na mój widok
3.Bo nie umiem nawet wkleić głupiego zdjęcia
4.Nie wiem czy będe czul się bezpieczny,czy ktoś mnie nie pozna czasem...
Może to wynika z twojego nastawienia. Może od razu masz przekonanie że i tak cię nie polubia.

Ale ja zawsze mialem dobre nastawienie do innch ludzi,myślałem,że coś się zmieni ale się nie zmieniało...

przez maiev 15 lut 2007, 21:12
Nie chodziło mi o to że ty ich nie lubisz albo że masz do nich zły stosunek. Tylko raczej o to że może podchodzisz do każdego spotkania z myślą że będzie źle. Pisze ci to bo sama tak robiłam i wiem jak to działało na moja niekorzyść. Ludzie jakoś wyczuwali to, że tak myślę.

człowiek nerwica napisał(a):1.Bo się wstydze.
2.Bo się boje Waszej reakcji na mój widok
3.Bo nie umiem nawet wkleić głupiego zdjęcia
4.Nie wiem czy będe czul się bezpieczny,czy ktoś mnie nie pozna czasem...

Nie wstydź się nas. My tez się wsydziliśmy ale grunt to się przełamać. Naszej reakcji się nie bój. Ładne musisz mieć zdanie na nasz temat jak się boisz reakcji. Oczywiście żart. :)
Na pewno umiesz wkleić zdjęcie. Zresztą jakby ci się nie udało to nic. Wiesz ile razy ja próbowałam??
Punkt 4 faktycznie problematyczny. Tez miałam opory że ktoś mnie pozna ale odkąd przestałam się wstydzić mojej choroby to jakoś się tym nie przejmuję. Zreszta zdjęcia są dostępne tylko dla zalogowanych. :)
Trzymaj się!!!

przez depresyjny86 15 lut 2007, 21:25
Ale ja się Was nie wstydze,żle to wtedy ująłem....poprostu wstydzę się swojego wyglądu,wstydzę się pokazać
Wkleić umiem gorzej zrobić resztę:najpierw trzeba sobie zdjęcie zrobić-nigdy tego nie robilem,trzeba mieć aparat cyfrowy-mam,ale nie wiem jak się go używa......kurcze w sumie to znowu wyszło,że z praktycznych rzeczy nie umiem nic.

Sortuj wg