Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:22
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, no ja mam to samo. Jakbym nie musiała dzisiaj iść do roboty to bym się schlała do nieprzytomności. Albo skoczyła z okna.

-- 28 mar 2013, 14:18 --

zmienny, jakie wolne. Mam trzy dziewczyny nowe do przyuczenia a druga dziewczyna jest na zwolnieniu więc zostałam sama. Nie mogę iść na zwolnienie.

ja nawet miałem taka pseudo próbę samobójczą po terapii, ale nie wytrzymałem więcej niż 3 miesiące i efektów dodatnich terapii nie odczułem.
Największy Forumowy Maruda

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 14:24
carlosbueno, a skoro uswiadomiles sobie przyczyny to nie nasunely Ci sie jakies rozwiazania?
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:25
nasunęły- samobójstwo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 14:28
ale dowiedziales sie duzo o sobie? ja bym chociaz chcial sie dowiedziec o sobie czego nie wiedzialem inna kwestia czy by mi to pomoglo.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:30
zmienny, trochę się dowiedziałem ale większość rzeczy to nic nowego dla mnie było. Ja mam dużo większe problemy z działaniem niż świadomością.

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:30
Ja się właśnie dowiedziałam , że mam w sobie straszną nienawiść do mężczyzn. Że nikt ze mną na dłużej nie wytrzyma. :( Więc czeka mnie samotność. Wiedziałam.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 28 mar 2013, 14:31
umylam lodówke dzis tez na zakupach juz praktycznie wszystko pokupowane skladam pranie

-- 28 mar 2013, 13:33 --

mam chęc na gotowane żołądki chyba sobie ugotuje ich bo mam w domu pół kg to z mała spałaszujemy ich

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:33
siostrawiatru, a mi powiedziała że mam sposób myślenia 12 latka i że jestem bardzo niedojrzały emocjonalnie, nie przeszedłem prawidłowo etapu dojrzewania, dorosłości ale w sumie to o tym wiedziałem.

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 28 mar 2013, 14:34
siostrawiatru, no weż przestań :shock: kto Ci to powiedział?na terapii?
Saraid

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 14:35
carlosbueno, ja chyba z tym i z tym bo swiadomosc a raczej jej niedobor utrudnia mi dzialanie, jak umysl odpowiednio nastawiony to dzialanie od razu inne.

siostrawiatru, a moze da sie ta nienawisc zmienic, chociaz pisze takie komunaly, a jak pomysle, to ludzie sa zli jak tu polubic ludzi, jak w wiekszosci sa zli, trudno sie leczyc na chory swiat...
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:37
Saraid, no na terapii. Załamka normalnie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 28 mar 2013, 14:39
zmienny napisał(a):carlosbueno, ja chyba z tym i z tym bo swiadomosc a raczej jej niedobor utrudnia mi dzialanie, jak umysl odpowiednio nastawiony to dzialanie od razu inne.

siostrawiatru, a moze da sie ta nienawisc zmienic, chociaz pisze takie komunaly, a jak pomysle, to ludzie sa zli jak tu polubic ludzi, jak w wiekszosci sa zli, trudno sie leczyc na chory swiat...

Ludzie nie są w wiekszości żli ,nie ma dobra bez zła i odwrotnie w każdym człowieku ono jest zależy tez od tego jaki my sami mamy stosunek do świata i ludzi.Nienawiść niszczy bardzo ale mozna nad tym popracować nawet należe przede wszystkim dla samego siebie,inaczej fundujemy sobie piekło na ziemi sami.
Saraid

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 14:39
siostrawiatru, ale ze czeka Cie samotnosc tego Ci nie powiedzial/a

to byl tylko Twoj wniosek.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:40
zmienny, a jakbyś to zinterpretował? Skoro powiedział, że żaden facet nie wytrzyma ze mną na dłużej.

Sortuj wg