Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lusi 11 sty 2007, 11:53
To masz super maleństwo. Ja się nie czuję bezpiecznie nigdzie kiedy wieje tak jak dziś. Czuję się jak na wojnie. Jestem w pełnej gotowości bojowej.
U mnie też czasem coś lata po balkonie. Najczęściej moje prowizoryczne popielniczki - butelki od piwa, puszki. Szlag mnie wtedy trafia i muszę wstać, wyjść na balkon i wetknąć to w jakiś kąt.
Ehhhhhhhh
ExModerator

przez snaefridur 11 sty 2007, 14:12
Mnie też taka pogoda wkurza niesamowicie,siedzę jak na szpilkach :? .
snaefridur

przez samotniczka 11 sty 2007, 14:16
Dziś mam wszystko w tyle, nadal siedzę w piżamie nawet jestem za leniwa żeby się ubrać. Wstyd i hańba :oops:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 11 sty 2007, 14:33
Gdydym nie musiała zaprowadzać córki do przedszkola i łazić do roboty to też bym pewnie dziś z piżamy nie wyszła.
Ale muszę Wam powiedzieć, że już mi trochę lepiej. Siedząc w pracy z radiem przy uchu nawet nie słyszę tego durnego wiatru. A może już nie wieje? Jednak wieje.
Mam tak zimne ręce, że najchętniej to bym na nich usiadła. Ale wtedy nie mogłabym pisać. Może będę je wtykać gdzieś na przemian? Nie. Jedną reka też nie umiem pisac.
Ale mam problemy. Mój bosze.
ExModerator

przez Kecaj 11 sty 2007, 15:21
cześć
nie ma co narzekać na pogode ja sobie mówie że mogłoby być gorzej
Ciesze się z dnia w miare spokojnego.Ale tak na marginesie to już u mnie ucichło tylko lekko powiewa ale zimno.Pewnie tej zimy to już u nas nie będzie-może to i lepiej.
Niema co marnować dnia trzeba kochani wyskoczyć z tych piżam-życie jest za krótkie aby je przespać.żyjemy i to jest najważniejsze,raz nam jest dobrze ,raz gorzej ale trzeba iść do przodu.No tak troche nagadałem ale myśle że dobrze :D
Pozdrawiam Pa

przez samotniczka 11 sty 2007, 15:55
Kecaj masz rację, dobrze gadasz, to mnie zmotywowało ;) i już jestem ubrana w normalne ciuchy. Zimy rzeczywiście ma już nie być jak głoszą meteorolodzy, więc ludziska uwaga, uwaga: wiosna idzie!!! Ruszać się, uszy do góry! Kąciki ustne rozciągać od ucha do ucha, ale to już ;)
A tak na marginesie, to śnieg ma być dopiero w maju, moim ulubionym miesiącu :?

przez Lusi 11 sty 2007, 17:08
Jak to kur** śnieg w maju?!!!!!
Daję mu czas do końca lutego. Potem może spier*****

Sorki
ExModerator

przez *maleństwo* 11 sty 2007, 20:01
Śnieg w maju??? to jakies prawdziwe prognozy??
U mnie znów zaczyna silnie wiac ....
Ja marze o śniegu ale teraz! a nie na wiosne! kurcze ta pogoda jest pokrecona!
Jutro na 13 jade do mojego nowego psychologa na kolejna wizyte!Kurcze mam daleko i musze jechac sama tramwajem godzine a pozniej jade 60 km busem do innego miasta do mojego ukochanego!Mam juz dość życia bez samochodu! :( A ciagle nie moge na niego uzbierac! :(((

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 6:56 pm ]
Jezuuu jak u mnie tarz wieje aż sie moja mam przestraszyła!!!!
Ja mam stare nieszczelne okna i mieszkam na 3 pietrze ;/ ale nie chceszczelnych okien :)

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 7:01 pm ]
moja swinka tak sie boi tego wiatru że zaczela plakac w klatce i teraz spi u mnie na rekach :)

przez Róża 11 sty 2007, 20:06
Lusi napisał(a):Jak to kur** śnieg w maju?!!!!!
Daję mu czas do końca lutego. Potem może spier*****

Sorki

Nie ma za co sorki-popieram! :lol:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 sty 2007, 00:10
A ja miałem przerąbany dzień,nie dość,że czuje sie okropnie to jeszcze ta cholerna nauka,ech a co dopiero będzie jutro<kolos z psychologii> :cry:
:)

przez maiev 12 sty 2007, 01:12
ehhh Siostra mnie zaciągnęła do fryzjera. jakies pasemka mam na głowie. Wyglądam normalnie ale pewnie troszkę czasu minie zanim się przyzwyczaję. Co wychodzę od fryzjera to mam coraz krótsze włosy. Niedługo to łysa zostanę. Padła mi komórka - znowu. Jestem odcięta od wszelkich telefonów bo stacjonarnego nie mam.
Co to za zima w maju. Ja tez sie nie zgadzam. KCEM zimę teraz. uuuu
Przez ten wiatr to ja chyba oszaleję. Wczoraj nie mgłam zasnąć do 3 rano i cały czas siedziałam jak na szpilkach. Nie cierpię takiej pogody. Cały czas mysle czy mi dach na łeb nie spadnie. Koło mojego domu rosną takie 3 stare wielkie drzewa i zawsze jak tak wieje to się boję że któres się połamiei znajdzie sie u mnie w domu. To takie głupie ale nie moge sie pozbyc tego lęku. Jak patrze jak one sie uginaja straszliwie...... brrr
Pozdrawiam was. Trzymajcie się!!!
"I need a new version of me..."

przez naprzod 12 sty 2007, 04:54
Jest 3.30 znowu nie juz nie spie przespalem 3.30 ale sie ale sie zrymowalo 3.30spalem do 3.30godzina hahaha swietny ubaw
Pozdrawiam wszystkich milego dnia :smile:
ja

przez hexa 12 sty 2007, 08:38
Hej.Jestem tutaj nowa.Jestem nerwusem lękowym :-) Mój dzien zaczyna sie od fali strachu,potem od opieredzielania siebie w myslach a potem z walka wstanie z łóżka i do pracy.A pogoda nie sprzyja pozytywnemu mysleniu. pozdrawiam wszystkich nerwusków.

przez Lusi 12 sty 2007, 10:57
Ło jesu. Znowu wieje.
Ale dzisiaj jestem (w miarę) wyspana. Może dla tego, że w nocy słabiej wiało. A może dla tego, że obaliliśmy z mężem butelkę winka wieczorkiem. Sama nie wiem.

Maiev - moje gratulacje! Zostałaś przyjęta do klubu Dachów Spadających Na Łeb i Gałęzi Wpadających Do Domu.
U mnie przed blokiem rosły dwie choinki. Teraz rośnie już tylko jedna - drugą ukręciło. Ofiar w ludziach nie było.

Ludzie!!! Słońce świeci!!! Naprawdę widzę słońce za oknem!!!
ExModerator

Sortuj wg