Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Jaśkowa 02 wrz 2007, 15:19
natik trzymaj się z daleka od takich poprawiaczy humoru :?
Rena zobaczysz kwestia czasu i będzie lepiej to trochę trwa ale w końcu przychodzi ten upragniony dzień
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez IceMan 02 wrz 2007, 15:50
.Tomek nie ma za co przepraszać ani dziękować ;)
.Tomek napisał(a):Teraz o niczym z nimi nie będę gadał

a to nie najlepszy pomysł. Lepsza sucha dyplomacja bez zwierzania się z bliskich tobie spraw.

Jaśkowa trzymaj się mocno - przebrniesz przez to

natik redd's to nie najlepszy pomysł - lepiej już sobie podnosić nastrój innymi metodami np. wszelki wysiłek wywołujący wydzielanie serotoniny... basen polecam
Przyjaciel forum

przez .Tomek 02 wrz 2007, 15:55
Piotrek napisał(a):Lepsza sucha dyplomacja bez zwierzania się z bliskich tobie spraw.

Powiedzmy, że się zdobędę na normalną rozmowę z nimi o normalnych sprawach. Ale na pewno będę truć o tym. Co ja mam zrobić jak zejdą na ten temat? Jest kilka wyjść: Albo zacznę mówić, że nie będę o tym gadał z nimi a oni dalej więc zacznę wrzeszczeć i przeklinać cholera wie co jeszcze. Albo po prostu się nie będę odzywał i się wkurzą to i ja się wkurzę i scenariusz z pierwszego będzie. Albo po prostu wyjdę z pokoju czy gdzieś pójdę po prostu albo nie wiem co jeszcze. Oni na pewno będą o tym gadać a jeszcze mnie nie traktują poważnie. To chyba najgorsze, że nie traktują mnie poważnie. "szukam nowych wrażeń biorąc leki"...pffff.........
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 02 wrz 2007, 16:06
Jeżeli będą drążyć temat to daj im do zrozumienia że nie traktują cię poważnie i tyle możesz z tym zrobić. A potem niech sobie wrzeszczą...
Przyjaciel forum

przez slitzikin 02 wrz 2007, 17:44
Dokładnie. Mów im prawdę, bądź szczery. Wypalą z wrzaskami, powiedz im coś spokojnie do słuchu, że nie masz w nich żadnego oparcia. Ja swojemu ojcu powiedziałem to i owo. Ale nie mogę na niego narzekać, dobry facet, naprawdę. Choć jego pierwszym tekstem jak mu powiedziałem co i jak było: A co? Napierdala Cię ktoś? :)

Tylko on ma takie szorstkie podejście. Trochę tego wziąłem od niego, staram się nie litować nad sobą tylko przeciwstawiać i to pomaga.

A ja sobie pszenicznego Obolonka piję :). Mam jeszcze jednego, ale ciiii. :)

przez IceMan 02 wrz 2007, 17:48
Spoko dzionek. Przy obiedzie nasłuchałem się że mój ojciec coś osiągnął (mieszkanie, samochód, praca) i jest kimś a ja nic nie osiągnąłem i jestem nikim. Ku**a za****ście!!! :evil:
Przyjaciel forum

przez .Tomek 02 wrz 2007, 17:57
Ach Piotrek teraz ja Cię trochę pouspokajam bo sam się już uspokoiłem trochę. Spokojnie. Nerwy na zdrowie nie są dobre ;)
A ja sobie pszenicznego Obolonka piję :). Mam jeszcze jednego, ale ciiii. :)

hmmm....podziel się :D
ExModerator

przez slitzikin 02 wrz 2007, 18:03
Mam wlać do flopa? :)

przez .Tomek 02 wrz 2007, 18:08
slitzikin napisał(a):Mam wlać do flopa? :)

hmm...nie wiem jakoś się podziel :D
ExModerator

przez slitzikin 02 wrz 2007, 18:34
Jest jeszcze w barku Faustus pszeniczny, leżak czeski jakiś i litr wina! :D

Ale czas coś zrobić pożytecznego, bo siedzę i oglądam filmiki na youtube.

przez Zorki 02 wrz 2007, 19:24
Piotrek napisał(a):Spoko dzionek. Przy obiedzie nasłuchałem się że mój ojciec coś osiągnął (mieszkanie, samochód, praca) i jest kimś a ja nic nie osiągnąłem i jestem nikim. Ku**a za****ście!!! :evil:

19 lat, matura, pierwsza praca, plany na studia i prawo jazdy... dużo by się takich "nikich" w Polsce znalazło ;) I jeszcze niklejszych też.
Staruszek odreagowywuje, że się od nich wyzwalasz?

Cześć, kopę lat. Ciekawe kto mnie tu jeszcze pamięta. Dawno nie pisałem, bo i zajęć znalazłem sobie sporo i temat nerwicy staje się dla mnie coraz bardziej odległy. Dziś mam dzień wolny i regeneruję siły po wczorajszych 16h pracy. Teraz szykuje mi się w miarę lekki miesiąc w pracy, a od pażdziernika zapisałem się do szkoły :D
Ostatnio utwierdzam się w przekonaniu, że muszę stale nakładać na siebie wyzwania i sobie nie popuszczać. I dobrze mi z tym :]
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Amy Lee 02 wrz 2007, 20:11
A, witam. Dobre słowo zawsze mile widziane :D

Piotrek napisał(a):Spoko dzionek. Przy obiedzie nasłuchałem się że mój ojciec coś osiągnął (mieszkanie, samochód, praca) i jest kimś a ja nic nie osiągnąłem i jestem nikim. Ku**a za****ście!!! :evil:

Wiadomo, przecież wszystko co można w życiu osiągnąć, trzeba osiągnąć przed 20-stką :P Szkoda gadać :roll: Ja zawsze widziałam w tobie kogoś, kto sobie świetnie radzi :D
Amy Lee

przez anonim 02 wrz 2007, 20:24
Stypa dziś :/ denerwuje się szkołą, ciągle o niej myślę, Boże jak ja nienawidzę szkoły...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Tomek 02 wrz 2007, 20:27
anonim napisał(a):Stypa dziś :/ denerwuje się szkołą, ciągle o niej myślę, Boże jak ja nienawidzę szkoły...

No cóż...ja chodzę już do szkoły od 16, jutro i w środę mam jeszcze test :D. Jakoś to przeżyjesz.
A co do mojego dzisiejszego dnia to go podsumuję. Klapa.
ExModerator

Sortuj wg