Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Janko_Muzykant 17 sie 2007, 13:45
człowiek nerwica napisał(a):No gościu jest niesamowity hheh przed chwilą na gg mi wszedł :D :x :x :D :D :D :D .

no chwal sie chwal buhahaha :lol:
no troche popisalismy i sie skonczylo(widac przekroczylismy max liczbe slow na dobe dla Darka) hehehhe
zbanowany

przez Dino 17 sie 2007, 13:47
Powiedzie mi dlaczego mam kurna te poranne ataki lęku?niby wszystko oki trafiły mi sie dwa kursy po żwir na budowę,w sumie powinno być dobrze bo pare groszy wpadnie,pierwszy kurs zrobiłem,jadę drugi raz sie załodowac i sie zaczyna,duszności mdłości i ten lek w klatce piersiowej,wróciłem i wziąłem tablete i już powoli przechodzi,kurna jaka jest przyczyna,czy to rzeczywiście chemia,brak czegoś w organizmie?czy to skutki uboczne luxety nasilają poranne lęki,miałem kiedyś na terapii zajęcia z walki z lękiem,nie potrafię tego zatrzymać mimo mojej wiedzy ze nic groźnego sie nie dzieje ze mną
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Jaśkowa 17 sie 2007, 14:11
Dino wiesz to jest częste u nerwicowców te fatalne poranki z biegiem dnia robi się lepiej a wieczory są już super, jak długo bierzesz luxety ?
co do zatrzymania lęku to niestety jesteśmy nieźli w teorii gorzej gdy mamy to wykorzystać w praktyce, mam podobnie, ale staram się może kiedyś się uda, trening czyni mistrza :) powodzenia :)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dino 17 sie 2007, 15:13
Jaśkowa napisał(a):Dino wiesz to jest częste u nerwicowców te fatalne poranki z biegiem dnia robi się lepiej a wieczory są już super, jak długo bierzesz luxety ?
co do zatrzymania lęku to niestety jesteśmy nieźli w teorii gorzej gdy mamy to wykorzystać w praktyce, mam podobnie, ale staram się może kiedyś się uda, trening czyni mistrza :) powodzenia :)

luxete całe tabletki dopiero biorę trzeci dzien,a przez cztery lata miałem może trzy ataki,za to natręctwa miałem silne no i chyba ,organizm tego nie wytrzymał i natręctwa z znowu w leki się zamieniły,jak nie sraczka to urok :x
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Jaśkowa 17 sie 2007, 15:16
to może, jeszcze za wcześnie i stąd te stany lękowe, ja miałam tak, że dopiero po około 3 tygodniach brania leków wszystko wróciło do normy....
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tygryska 17 sie 2007, 16:37
Własnie robię domowy chlebek (ciasto sobie rośnie), byłam w bibliotece i wróciłam ze stosem książek- jednym słowem staram się jakoś konstruktywnie zagospodarować czas mojego bezrobocia.Chwilami łapię doły ale przeciez nie mogę się poddać.

przez vampirek82 17 sie 2007, 17:51
witam wszystkich, troszke mnie nie bylo, ale to z tego powodu ze nie mam neta, tylko w pracy a tam czasu nie mam, w sumie normalnier zaczynam praqcowac od poniedzialku, a teraz to tylko tak na pare godzinek chodze, ale powiem Wam ze jest SUPER!!!!!to chyba najlepsza rzecz jaka moglam zrobic w zyciu!!!! zmienic miejsce zamieszkania!!!!!!
fakt ze mialam t5roszke dolki i lęki na poczatku ale jest coraz lepiej,
a teraz caluje Was goraco, bede wpadac teraz ale niestety rzadziej :( ale i tak o Was caly czas pamietam
buziaki :lol:
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez depresyjny86 17 sie 2007, 18:12
ale powiem Wam ze jest SUPER!!!!!to chyba najlepsza rzecz jaka moglam zrobic w zyciu!!!! zmienic miejsce zamieszkania!!!!!!
fakt ze mialam t5roszke dolki i lęki na poczatku ale jest coraz lepiej,

To świetnie,że jest super!!!tak trzymaj Vampirku ;)
:)

przez korres1 17 sie 2007, 19:17
Miło mi, .że natchnęłam parę osób do konsumpcji jakiegoś posiłku.
Jakoś tak się składa, że zawsze piszę w porze kolacji. I nawet teraz idę robic sobie bardzo dobrą rybkę i biały serek... i pomidorki normalnie...
Aha! Dzień miałam do dupy, ale mam nadzieję, że po jedzeniu mi się polepszy. Już stare żydowskie mamki mawiały, że na depresję najlepszy rosół.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Pstryk 17 sie 2007, 19:41
Nie no, chciałam napisać o moim dniu, ale zmieniłam zdanie czytając poprzednie posty. Darek, rozumie, że Ci, którzy się Ciebie czepiają, czegoś Ci zazdroszczą ;)
Eh, a ja od tygodnia borykam się ze wstydem i złością na siebie: uciekłam ze szpitala. Ale szczerze mówiąc wcale tego nie żałuję. Jak na razie czuję się wyśmienicie :mrgreen: Norma, to jak z wizytą u dentysty: jak się siedzi w poczekalni nawet zapalenie okostnej przechodzi :lol:
Tulę ;)
Pstryk

przez .Kinga. 17 sie 2007, 21:13
Ja jutro wyjeżdżam do Chorwacji 8) , więc żegnam się na 2 tygodnie :( !
Pozdrawiam serdecznie!
Trzymajcie się ciepło i nie zapomnijcie o mnie!! :*
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez MaRiAnEk 17 sie 2007, 22:40
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 22:10 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 17 sie 2007, 22:46
Po prostu niektórych nie da się traktować jak partnerów w relacjach międzyludzkich. Mówię tu i o trollach jak i o moim "koledze" z klasy. Sczekającym trollom mówimy "nie" i zajmujemy się ludźmi :)

A ja dzisiaj byłam na zakupach, jutro jadę na małą wycieczkę, a od niedzieli myślę wszystko wraca do domowej rutyny i będę mogła np. zająć się robótkami ręcznymi i słuchaniem audiobooków (oczy i ręce zajęte, więc uszy będą mogły idealnie skupić się na tekście).
Amy Lee

przez Felicity 18 sie 2007, 12:51
Ludzie, nie traćcie energii i zdrowia na walkę z nim.
Ostatnio edytowano 18 sie 2007, 16:47 przez Felicity, łącznie edytowano 1 raz
Szukam Nadziei.

Sortuj wg